Meciuri arbitrate
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 13
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 9
Teren: Marginea / Marginea
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Marginea / Marginea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 11
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 8
Teren: LPS / Suceava
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 11
Teren: Drăgușeni / Drăgușeni
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Drăgușeni / Drăgușeni
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 10
Teren: Central / Ipoteşti
Joi, 2 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ipoteşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 7
Teren: Local / Stulpicani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Local / Stulpicani
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
CUPA ROMANIEI, Turul I, etapa 1
Teren: Central / Ipoteşti
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Central / Ipoteşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 8
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 5
Teren: Local / Stulpicani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Local / Stulpicani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 4
Teren: Central Baia / Baia
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Central Baia / Baia
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 4
Teren: Constantin Jamaischi / Falticeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Constantin Jamaischi / Falticeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 6
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Nu se disputa
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 3
Teren: Marginea / Marginea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Marginea / Marginea
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 4
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 30 Septembrie 2023, 16:00
Teren: LPS / Suceava
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 2
Teren: Moara / Moara
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:30
Teren: Moara / Moara
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 2
Teren: Moara / Moara
Sambata, 30 Septembrie 2023, 10:00
Teren: Moara / Moara
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 2
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani