Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 21-05-2022

1 CSM Bucovina Radauti
AS Luceafarul Bucovina Suceava
Municipal Radauti / Radauti Juniori U15 Florconstruct, etapa 8 10:00 Pintilii BRadasanu FSidoriuc L - - -
2 FC BOTOSANI
ACS Foresta Suceava
/ Juniori U11 Vivendi, Seria 1, etapa 14 10:00 - - - - - -
3 LPS Suceava
CS Dante Botosani
/ Juniori U11 Vivendi, Seria 1, etapa 14 10:00 - - - - - -
4 ACS JUNIOR BOTOSANI
ACS Juniorul Suceava 2012
/ Juniori U11 Vivendi, Seria 1, etapa 14 10:00 - - - - - -
5 ACS Dream Team Suceava
ACS Junior Cimpulung Moldovenesc
/ Juniori U11 Vivendi, Seria 2, etapa 14 10:00 - - - - - -
6 CS Zimbrul Siret
AS Foresta Falticeni 2016
Central / Scheia Juniori U11 Vivendi, Seria 2, etapa 14 10:00 Bosancu C - - - - -
7 STA
STA2
/ Juniori U11 Vivendi, Seria 2, etapa 14 10:00 - - - - - -
8 AS Flacara Vicovu de Jos
ACS Somuz Falticeni
/ Juniori U11 Vivendi, Seria 2, etapa 14 10:00 Lavric I - - - - -
9 ACS JUNIORUL SUCEAVA
ACS SOMUZUL PREUTESTI
1 Mai Itcani / Itcani Liga a IV- a Play-off, etapa 2 11:00 Ignatescu GPista ABlanariu A - Suhan M -
10 FC BOTOSANI
ACS Foresta Suceava
/ Juniori U13 Nicolmit, Seria 1, etapa 14 12:00 - - - - - -
11 LPS Suceava
CS Dante Botosani
/ Juniori U13 Nicolmit, Seria 1, etapa 14 12:00 - - - - - -
12 ACS JUNIOR BOTOSANI
CSS Botosani
/ Juniori U13 Nicolmit, Seria 1, etapa 14 12:00 - - - - - -
13 ACS Dream Team Suceava
ACS Junior Cimpulung Moldovenesc
/ Juniori U13 Nicolmit, Seria 2, etapa 14 12:00 - - - - - -
14 CS Zimbrul Siret
AS Foresta Falticeni 2016
Central / Scheia Juniori U13 Nicolmit, Seria 2, etapa 14 12:00 Bosancu C - - - - -
15 AS Stiinta Vicovu de Sus
CSS CN Nicu Gane Falticeni
Gălănești / Gălănești Juniori U13 Nicolmit, Seria 2, etapa 14 12:00 Lazar M - - - - -
16 STA
AS AMATORII RARĂU
/ Juniori U15 Florconstruct, etapa 8 14:00 - - - - - -
17 ACS JUNIORUL SUCEAVA
ACS Somuz Falticeni
1 Mai Itcani / Itcani Juniori U15 Florconstruct, etapa 8 14:00 Pista AAgache AMurariu A - - -
18 CS Zimbrul Siret
LPS Suceava 2
/ Juniori B1, etapa 9 16:00 Pintilii BRadasanu FSidoriuc L - - -
19 AS Victoria Vatra Moldovitei
LPS Suceava
/ Juniori B1, etapa 9 16:00 Prodan DCojocaru DCiobanu B - - -

Duminica, 22-05-2022

1 AS Avantul Frasin
AS Forestierul Frumosu
Avântul Frasin / Frasin Juniori B1, etapa 9 11:00 Prodan DCojocaru DCova I - - -
2 ACS Moldova Draguseni
CSO Siretul Dolhasca
Drăgușeni / Drăgușeni Liga a IV- a Play-off, etapa 2 14:00 Iftode SPaduraru SIftode D - Antoniu D -
3 AS Victoria Vatra Moldovitei
AS CONCORDIA GRĂMEȘTI
Vatra Moldoviței / Vatra Moldoviței Liga a IV- a Play-out, etapa 2 14:00 Lazar MGrigorean MStiubianu V - Andriotchi M -
4 ACS Recolta Fantanele
AS Progresul Fratautii Vechi
Fântânele / Fântânele Liga a IV- a Play-out, etapa 2 14:00 Shroder RSenciuc SSuhan C - Paduraru V -
5 AS Academica Galanesti
CSM Dorna Vatra Dornei
Forestierul Frumosu / Frumosu Baraj promovare Liga a IV-a, etapa 1 17:00 Pintilii BPlantoș GNeamtu C - Murarita P -

Luni, 23-05-2022

1 AS Luceafarul Bucovina Suceava
ACS JUNIORUL SUCEAVA
Universitate / Suceava Juniori U11 Vivendi, Seria 1, etapa 14 18:00 Ionesi A - - - - -
2 AS Luceafarul Bucovina Suceava
ACS JUNIORUL SUCEAVA
Universitate / Suceava Juniori U13 Nicolmit, Seria 1, etapa 14 19:30 Ionesi A - - - - -

Marti, 24-05-2022

Niciun meci

Miercuri, 25-05-2022

1 ACS SOMUZUL PREUTESTI
ACS Moldova Draguseni
Preutesti / Preutesti Liga a IV- a Play-off, etapa 3 18:00 - - - - -
2 CSO Siretul Dolhasca
ACS JUNIORUL SUCEAVA
Dolhasca / Dolhasca Liga a IV- a Play-off, etapa 3 18:00 - - - - -
3 CSO Viitorul Liteni
AS Academica Galanesti
Liteni / Liteni Cupa României - semifinale, etapa 1 18:00 Paduraru SVasiliu ABlanariu A - - -
4 ACS Releul Mihoveni Scheia
AS Bucovina Darmanesti
Mihoveni / Mihoveni Cupa României - semifinale, etapa 1 18:00 Pista ACiobanu BCova I - - -

Joi, 26-05-2022

Niciun meci

Vineri, 27-05-2022

Niciun meci

Sambata, 28-05-2022

1 LPS Suceava
CS Zimbrul Siret
Central / Scheia Juniori B1, etapa 10 10:00 - - - - -
2 LPS Suceava 2
AS Avantul Frasin
LPS / Suceava Juniori B1, etapa 10 12:00 - - - - -
3 CSM Bucovina Radauti
STA
/ Juniori U15 Florconstruct, etapa 9 14:00 - - - - -
4 AS Luceafarul Bucovina Suceava
ACS JUNIORUL SUCEAVA
/ Juniori U15 Florconstruct, etapa 9 14:00 - - - - -
5 ACS Somuz Falticeni
AS AMATORII RARĂU
/ Juniori U15 Florconstruct, etapa 9 14:00 - - - - -
6 AS Forestierul Frumosu
AS Victoria Vatra Moldovitei
/ Juniori B1, etapa 10 16:00 - - - - -
7 AS CONCORDIA GRĂMEȘTI
ACS Recolta Fantanele
Central Grămești / Gramesti Liga a IV- a Play-out, etapa 3 16:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP