Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 10
Teren: Marginea / Marginea
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: Marginea / Marginea
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Campionat Juniori Under 15, Play Off, etapa 1
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 13
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Amanat
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 15
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Forestierul Frumosu / Frumosu
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 14
Teren: Liteni / Liteni
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Liteni / Liteni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 14
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:30
Campionat Juniori Under 15, etapa 13
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Joi, 16 Noiembrie 2023, 15:30
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 12
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Iacobeni / Iacobeni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:30
Campionat Juniori Under 15, etapa 12
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 7
Teren: Central Grămești / Gramesti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Central Grămești / Gramesti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 11
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Rarau / Campulung Moldovenesc
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 8
Teren: Vama / Vama
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Vama / Vama
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 11
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 11
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Joi, 2 Noiembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 8
Teren: Solca / Solca
Joi, 2 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Solca / Solca
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 8
Teren: Solca / Solca
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Solca / Solca
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 5
Teren: Central Grămești / Gramesti
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central Grămești / Gramesti
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 9
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Marti, 31 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 9
Teren: Municipal Radauti / Radauti
Marti, 31 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Municipal Radauti / Radauti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 7
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Zvoristea / Zvoristea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 7
Teren: Central / Ipoteşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 14:30
Teren: Central / Ipoteşti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 6
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 6
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 19:30
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 5
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 19:30
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 5
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Miercuri, 25 Octombrie 2023, 18:00
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 9
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 6
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Duminica, 22 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 4
Teren: Fântânele / Fântânele
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 5
Teren: Larix / Poiana Stampei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Larix / Poiana Stampei
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 5
Teren: Candreni / Candreni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Candreni / Candreni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 2
Teren: Gălănești / Gălănești
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Gălănești / Gălănești
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 4
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 3
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 3
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 1
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Sambata, 7 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 6
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 3
Teren: Bunesti / Bunesti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Bunesti / Bunesti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 4
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 30 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 3
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Miercuri, 27 Septembrie 2023, 18:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 5
Teren: Preutesti / Preutesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 14:30
Teren: Preutesti / Preutesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 2
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vadu Moldovei / Vadu Moldovei
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 1
Teren: Vicovu de Sus / Vicovu de Sus
Sambata, 23 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Vicovu de Sus / Vicovu de Sus
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 1
Teren: Vicovu de Sus / Vicovu de Sus
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Vicovu de Sus / Vicovu de Sus
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 4
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Fântânele / Fântânele
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 1
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:00
Teren: Avântul Frasin / Frasin
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 3
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 2
Teren: Dărmănești / Dărmănești
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Dărmănești / Dărmănești