Meciuri arbitrate
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 8
Teren: Hânteşti / Hânţeşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Hânteşti / Hânţeşti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 9
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 9
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Joi, 2 Noiembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 8
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Joi, 2 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 8
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Joi, 2 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 7
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Marti, 31 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Marti, 31 Octombrie 2023, 10:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 7
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Marti, 31 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 5
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 4
Teren: Gălănești / Gălănești
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Gălănești / Gălănești
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 9
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 7
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 21 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 5
Teren: Marginea / Marginea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Marginea / Marginea
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 4
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Sambata, 14 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 4
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Bivolărie / Vicovu de Sus
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 2
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:30
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 2
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Sambata, 7 Octombrie 2023, 10:30
Teren: Șerbăuți / Șerbăuți
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 13, Seria II Under 13, etapa 2
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 30 Septembrie 2023, 13:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Campionat Juniori Under 13, Seria III Under 13, etapa 1
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 30 Septembrie 2023, 09:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Campionat Juniori Under 11, Seria II Under 11, etapa 2
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți