Meciuri arbitrate
Marti, 19 Martie 2024, 15:00
CUPA ROMANIEI, Optimi, etapa 1
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Marti, 19 Martie 2024, 15:00
Teren: Fratautii Vechi / Fratautii Vechi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 16
Teren: Drăgușeni / Drăgușeni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Drăgușeni / Drăgușeni
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 15:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 13
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Miercuri, 6 Decembrie 2023, 15:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Amanat
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 13
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 8
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Mitocu Dragomirnei / Mitocu Dragomirnei
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 11
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 11
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Bădeuți / Bădeuți
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 10
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: 1 Mai Itcani / Itcani
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 4
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Sambata, 28 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Poieni Solca / Poieni Solca
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
CUPA ROMANIEI, Turul I, etapa 1
Teren: Marginea / Marginea
Joi, 26 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Marginea / Marginea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA II ROMFOUR, etapa 5
Teren: Candreni / Candreni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Candreni / Candreni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
CAMPIONAT JUNIORI UNDER 17, etapa 2
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
LIGA A V-A SERIA I ROMFOUR, etapa 4
Teren: Brodina / Brodina
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: Brodina / Brodina
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Campionat Juniori Under 15, etapa 5
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Fratautii Noi / Fratautii Noi
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 2
Teren: Bucovina / Radauti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Bucovina / Radauti
Duminica, 27 August 2023, 14:00
LIGA A IV-A INTERCONTI, etapa 1
Teren: Preutesti / Preutesti
Duminica, 27 August 2023, 14:00
Teren: Preutesti / Preutesti