Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Play off Liga a IV-a, etapa 14
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Comisie disciplina
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Play off Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 27 Mai 2018, 13:00
Play off Liga a IV-a, etapa 11
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 27 Mai 2018, 13:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Comisia de Disciplina- contestaie depusa de Pescarusul Sarichioi jr.
Duminica, 13 Mai 2018, 13:00
Play off Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 13 Mai 2018, 13:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 13 Mai 2018, 10:00
Playoff Liga A1, etapa 5
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 13 Mai 2018, 10:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Play off Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 6 Mai 2018, 12:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 29 Aprilie 2018, 13:00
Play off Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Duminica, 29 Aprilie 2018, 13:00
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Play off Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Play off Liga a IV-a, etapa 3
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Duminica, 18 Martie 2018, 13:00
Play off Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 18 Martie 2018, 13:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 11 Martie 2018, 12:00
Play off Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 11 Martie 2018, 12:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 14
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 17 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, B, etapa 13
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 10 Decembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, A, etapa 13
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 10 Decembrie 2017, 14:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 3 Decembrie 2017, 13:30
Liga a IV-a, B, etapa 12
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Duminica, 3 Decembrie 2017, 13:30
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, A, etapa 12
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 13:30
Liga a IV-a, B, etapa 11
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 13:30
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Juniori A1, etapa 8
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, B, etapa 10
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:00
Liga a IV-a, B, etapa 10
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 13:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, B, etapa 9
Teren: /
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: /
Meciul se joaca pe stadionul din localitatea Salcioara(6 Martie), comuna Jurilovca
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 8
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, B, etapa 7
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, A, etapa 7
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 29 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 22 Octombrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, B, etapa 6
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Duminica, 22 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 5
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 15 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 15 Octombrie 2017, 10:00
Juniori A1, etapa 2
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 15 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, B, etapa 4
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 1 Octombrie 2017, 14:30
Liga a IV-a, A, etapa 4
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 1 Octombrie 2017, 14:30
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, A, etapa 3
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 17 Septembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a, B, etapa 2
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 17 Septembrie 2017, 14:00
Teren: Săgeata Stejaru / V. Alecsandri, Stejaru
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, A, etapa 2
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Şoimii / Topolog
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, B, etapa 1
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Ceres / Ceamurlia de Jos