Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Under 15, etapa 8
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 30 Martie 2024, 10:00
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Under 15, etapa 8
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 30 Martie 2024, 12:30
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 17
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 24 Martie 2024, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 16
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Duminica, 17 Martie 2024, 12:00
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Liga 4, etapa 14
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 3 Martie 2024, 12:00
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Liga 4, etapa 3
Teren: Comunal Baia / Baia
Duminica, 25 Februarie 2024, 11:00
Teren: Comunal Baia / Baia
Amânat
Duminica, 17 Decembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 13
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Duminica, 17 Decembrie 2023, 12:00
Teren: Comunal Murighiol / Murighiol
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 12
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Liga 4, etapa 11
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
Liga 4, etapa 10
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 7
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Under 13, etapa 5
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:00
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Liga 4, etapa 9
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Stadion Delta / Tulcea
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 6
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 10:00
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Liga 4, etapa 7
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 22 Octombrie 2023, 13:00
Teren: Triumf Cerna / Cerna
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 4
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 22 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Under 15, etapa 2
Teren: Comunal Baia / Baia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Comunal Baia / Baia
Se joaca pe noul stadion cu teren sintetic
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Under 13, etapa 2
Teren: Comunal Baia / Baia
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Comunal Baia / Baia
se joaca ne noul stadion cu terem sintetic
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Liga 4, etapa 6
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Under 19, etapa 3
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 15 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Şoimii / Topolog
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Under 15, etapa 1
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Under 13, etapa 1
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:30
Liga 4, etapa 5
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 8 Octombrie 2023, 12:30
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Under 19, etapa 2
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 8 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:30
Liga 4, etapa 4
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:30
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:30
Under 19, etapa 1
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 1 Octombrie 2023, 09:30
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 3
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 24 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4, etapa 2
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 17 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Liga 4, etapa 1
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 10 Septembrie 2023, 14:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa