Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 12 Iunie 2016, 13:00
Playoff Liga V, etapa 1
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 12 Iunie 2016, 13:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Playoff Liga V, etapa 1
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 12 Iunie 2016, 11:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Contestatie depusa de Arrubium Macin. Comisia de disciplina a păstrat rezultatul din teren
Sambata, 11 Iunie 2016, 10:00
Cupa Liceelor, etapa 1
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 10:00
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 10:45
Cupa Liceelor, etapa 1
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 10:45
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 11:30
Cupa Liceelor, etapa 1
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 11:30
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 12:15
Cupa Liceelor, etapa 1
Teren: /
Sambata, 11 Iunie 2016, 12:15
Teren: /
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 29 Mai 2016, 11:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Play-off Liga IV, etapa 1
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 22 Mai 2016, 14:00
Play-off Liga IV, etapa 1
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 22 Mai 2016, 14:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 20
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Mai 2016, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Mai 2016, 10:00
Liga juniori A1, etapa 20
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Mai 2016, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 8 Mai 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 8 Mai 2016, 14:30
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 8 Mai 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 8 Mai 2016, 12:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Duminica, 27 Martie 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 15
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 27 Martie 2016, 14:30
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 13
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 20 Martie 2016, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Liga juniori A1, etapa 13
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 20 Martie 2016, 10:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 13 Martie 2016, 10:00
Liga juniori A1, etapa 12
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 13 Martie 2016, 10:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 6 Martie 2016, 12:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 6 Martie 2016, 12:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 6 Martie 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 6 Martie 2016, 14:30
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:30
Juniori C Vest, etapa 6
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 14:30
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 13:15
Juniori D Vest, etapa 6
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 13:15
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 10:45
Juniori C Est, etapa 6
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 14 Noiembrie 2015, 10:45
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 8
Teren: Comunal Baia / Baia
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Comunal Baia / Baia
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:30
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:30
Teren: Comunal Turda / Turda, com. Mihai Bravu
Duminica, 25 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 7
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 25 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 25 Octombrie 2015, hh:mm
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 25 Octombrie 2015, hh:mm
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 18 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 6
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 18 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:30
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 18 Octombrie 2015, 15:30
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 11 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Comunal Baia / Baia
Duminica, 11 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Comunal Baia / Baia
Sambata, 10 Octombrie 2015, 12:40
Juniori C Est, etapa 1
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
Sambata, 10 Octombrie 2015, 12:40
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
12.40 Bididia
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:10
Juniori C Est, etapa 1
Teren: /
Sambata, 10 Octombrie 2015, 15:10
Teren: /
15.10 Bididia
Sambata, 10 Octombrie 2015, 10:10
Juniori C Est, etapa 1
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Sambata, 10 Octombrie 2015, 10:10
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
10.10 Bididia
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:30
Juniori D Est, etapa 1
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
Sambata, 10 Octombrie 2015, 11:30
Teren: Razim Jurilovca / Jurilovca
11.30 Bididia
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Juniori D Est, etapa 1
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Sambata, 10 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
14.00 Bididia
Sambata, 10 Octombrie 2015, 09:00
Juniori D Est, etapa 1
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 10 Octombrie 2015, 09:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
09.00 Bididia
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 4
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 4 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 4 Octombrie 2015, 10:00
Liga juniori A1, etapa 4
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 4 Octombrie 2015, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 27 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 20 Septembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 2
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 20 Septembrie 2015, 12:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 20 Septembrie 2015, 14:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 13 Septembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 13 Septembrie 2015, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Vineri, 13 Martie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 12
Teren: Şoimii / Topolog
Vineri, 13 Martie 2015, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog