Meciuri arbitrate
Sambata, 26 Mai 2018, 11:10
Juniori D, etapa 14
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 26 Mai 2018, 11:10
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 26 Mai 2018, 12:20
Juniori D, etapa 14
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 26 Mai 2018, 12:20
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Juniori D, etapa 14
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Sambata, 26 Mai 2018, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Play-out Liga IV, etapa 5
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:20
Juniori C1, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:20
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 12:30
Juniori D, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 12:30
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Progresul / Isaccea
Sambata, 21 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Progresul / Isaccea
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Play off Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Duminica, 15 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Luceafărul Slava Cercheză / Slava Cercheză
Comisia de Disciplina- Contestatie depusa de Luceafarul Slava Cercheza
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:30
Juniori C1, etapa 7
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:30
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 10:00
Juniori C1, etapa 7
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Comisa de Disciplina
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 13:50
Juniori D, etapa 7
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 13:50
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 11:20
Juniori D, etapa 7
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 11:20
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 1 Aprilie 2018, 12:00
Play-out Liga IV, etapa 1
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 1 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Juniori C1, etapa 5
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 17 Martie 2018, 11:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 17 Martie 2018, 12:20
Juniori D, etapa 5
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 17 Martie 2018, 12:20
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 10 Decembrie 2017, 13:30
Liga a IV-a, B, etapa 13
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 10 Decembrie 2017, 13:30
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a, B, etapa 13
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 10 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, A, etapa 10
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 8
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 12:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:10
Juniori C1, etapa 4
Teren: Cetate / Enisala
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 11:10
Teren: Cetate / Enisala
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 10:00
Juniori D, etapa 4
Teren: Cetate / Enisala
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 10:00
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 7
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 12:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 29 Octombrie 2017, 10:00
Juniori A1, etapa 4
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 29 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Sambata, 21 Octombrie 2017, 13:30
Juniori C1, etapa 3
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 21 Octombrie 2017, 13:30
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Juniori C2, etapa 3
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 21 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 21 Octombrie 2017, 12:20
Juniori D, etapa 3
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Sambata, 21 Octombrie 2017, 12:20
Teren: Racheta Dăeni / Dăeni
Neprezentare Scolarii Frecatei
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:30
Juniori C1, etapa 2
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 14 Octombrie 2017, 12:30
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:10
Juniori C1, etapa 2
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:10
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Juniori D, etapa 2
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Sambata, 14 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
Liga a IV-a, A, etapa 4
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 1 Octombrie 2017, 13:30
Teren: Naţional Somova / Somova
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
Juniori A1, etapa 1
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Baza Sportivă „Gheorghe POPESCU” Lunc / Luncaviţa
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 3
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 24 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:00
Liga a IV-a, B, etapa 2
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 17 Septembrie 2017, 15:00
Liga a IV-a, B, etapa 2
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 17 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Liga a IV-a, B, etapa 1
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 10 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 3 Septembrie 2017, 12:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 3 Septembrie 2017, 12:00
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol