Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Play-off Liga IV, etapa 1
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 22 Mai 2016, 12:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 22 Mai 2016, 14:00
Play-off Liga IV, etapa 1
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 22 Mai 2016, 14:00
Teren: Cozma Zaiţ Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Mai 2016, 14:15
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 15 Mai 2016, 14:15
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 21
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 15 Mai 2016, 11:00
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 24 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 24 Aprilie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 24 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 17 Aprilie 2016, 11:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 17 Aprilie 2016, 14:00
Teren: Gloria Agighiol / Agighiol
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Liga a IV-a, etapa 15
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 12:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 10:00
Liga juniori A1, etapa 15
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 10:00
Teren: Nelu Stănescu Babadag / Babadag
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:30
Liga a V-a, etapa 16
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 3 Aprilie 2016, 14:30
Teren: Stadion "Dumitru Caraman" / M. Kogălniceanu
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 6 Martie 2016, 11:00
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 6 Martie 2016, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 6 Martie 2016, 14:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 29 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Viitorul Frecăţei / Frecăţei
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 22 Noiembrie 2015, 11:00
Teren: Sarica Niculiţel / Niculiţel
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 10
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 10:00
Liga juniori A1, etapa 10
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 15 Noiembrie 2015, 10:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 9
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 8 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:30
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 14:30
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 12:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 1 Noiembrie 2015, 12:00
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 25 Octombrie 2015, hh:mm
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 25 Octombrie 2015, hh:mm
Teren: Dunărea / Ostrov
Duminica, 25 Octombrie 2015, hh:mm
Liga a V-a, etapa 7
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 25 Octombrie 2015, hh:mm
Teren: Tractorul Horia / Horia
Duminica, 18 Octombrie 2015, 12:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 18 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 18 Octombrie 2015, 14:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 18 Octombrie 2015, 14:00
Teren: Egreta / Sabangia
Duminica, 11 Octombrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 5
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 11 Octombrie 2015, 12:00
Teren: Şoimii / Topolog
Duminica, 4 Octombrie 2015, hh:mm
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 4 Octombrie 2015, hh:mm
Teren: Cetate / Enisala
Duminica, 4 Octombrie 2015, hh:mm
Liga a V-a, etapa 4
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 4 Octombrie 2015, hh:mm
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 27 Septembrie 2015, 12:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 27 Septembrie 2015, 12:00
Teren: Orăşenesc Măcin / Măcin
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: Dunărea Zaclău / I.C. Brătianu
Duminica, 27 Septembrie 2015, 15:00
Teren: Dunărea Zaclău / I.C. Brătianu
Duminica, 13 Septembrie 2015, 12:00
Liga a IV-a, etapa 1
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 13 Septembrie 2015, 12:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Cupa României, etapa 2
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 6 Septembrie 2015, 11:00
Teren: Pescăruşul Sarichioi / Sarichioi
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 30 August 2015, 11:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Bididia
Duminica, 30 August 2015, 14:00
Cupa României, etapa 1
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Duminica, 30 August 2015, 14:00
Teren: Bididia Tulcea / Tulcea
Bididia