Informari si comunicate
05-12-2018
28-11-2018
Cupa Municipiului 2018-2019

regulament si termen inscriere

detalii...
27-11-2018
20-11-2018
16-11-2018
13-11-2018
13-11-2018
Comitet de Urgenta 13.11.2018

Continuare campionat cu 2 etape din retur

detalii...
09-11-2018
08-11-2018
06-11-2018
Comisie Disciplina

schimbare data sedinta

detalii...
toate comunicatele

A.S. Naţional Somova

Localitatea Somova

Informatii generale
Teren Naţional Somova / Somova ( 200 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior 11 11 0 0 77-13 33p +15
2A.C.S. Granitul Babadag1182153-1926p+8
3 A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu 11 7 2 2 48-12 23p +8
4A.S. Soimii Topolog1171353-2122p+7
5 A.S. Naţional Somova 11 4 2 5 16-40 14p -1
6A.S. Egreta Sabangia1133515-2612p-3
7 AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos 11 4 0 7 24-52 12p -3
8A.S. Sarica Niculiţel1131721-3410p-8
9 A.S. Beroe Ostrov 11 1 2 8 11-60 5p -13
10A.S. Dăeni11011012-531p-17
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Alexe Florin 16-09-1985 3503
2 Andrei Cristian Ionut 01-07-1993 1999
3 Avelian Cristian Ionel 15-06-1993 2394
4 Balan Constantin Octavian 02-08-1993 2393
5 Borisov Alexandru Cristian 27-06-1994 2395
6 Chirila Dumitrel 22-04-1996 1903
7 Coman Marian 25-10-1985 2957
8 Creţu Maradona Cornel 02-12-1987 3789
9 Cutov Nicu Catalin 10-12-1994 2227
10 Dulgheru George Valentin 01-02-1994 2679
11 Dălcăran Alexandru Mihăiţă 1712
12 Echimov Adrian Florentin 12-06-1986 3296
13 Ene George 12-10-1975 3510
14 Ene Marian 30-03-1997 3229
15 Foltea Cosmin Ionuţ 13-06-1993 1371
16 Gaidargi Iulian 05-09-1993 1714
17 Galciu Iulian 11-11-1992 576
18 Graur Cristian 06-05-1994 2421
19 Graur Cristian Ionut 08-01-1991 606
20 Grigorov Eugen Ivan 10-07-1987 2784
21 Havrilyak Madalin Ionut 15-04-1994 2680
22 Ichim Ştefan Adrian 31-10-1994 2964
23 Ifrim Dumitru 1935
24 Ilie George 19-05-1995 1933
25 Ilie Vlad 12-09-1992 1938
26 Ismailciuc Stefan Iordan 13-12-1992 2228
27 Maxim Liviu Ionut 03-01-1992 2153
28 Maximov Daniel 12-02-1989 3802
29 Meregiu Iordan Mihai 08-12-1994 2786
30 Olteanu Georgian 02-04-1995 2396
31 Pascale George 27-01-1981 3488
32 Pascale Marcel 31-08-1971 368
33 Platica Florin 25-11-1986 3792
34 Platica Sergiu Valentin 12-11-1993 575
35 Radu Daniel Iulian 05-02-1995 1934
36 Rotaru Dragos Alexandru 15-06-1993 1770
37 Sadîc Ionuţ 31-12-1992 526
38 Scăpău Cristian 09-11-1987 3002
39 Tanase Claudiu Marius 18-08-1994 2646
40 Ticovschi Gabriel Cristian 18-12-1989 2922
41 Topa Bogdan Daniel 09-01-1993 1771
42 Traşcă Ionuţ Leonard 20-03-1980 2923
43 Verbenchi Marius Ionut 29-12-1993 1905
44 Ştefan Ionuţ Gabriel 08-11-1995 1713
45 Ştefan George Mihăiţă 26-01-1988 3178
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa României Etapa 2
09-09-2018
A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 11
25-11-2018
A.S. Egreta Sabangia
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 10
18-11-2018
A.S. Naţional Somova
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 9
11-11-2018
A.S. Naţional Somova
Pauza: 3-0
Liga a IV-a Etapa 8
04-11-2018
A.S. Sarica Niculiţel
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 7
28-10-2018
A.S. Naţional Somova
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 6
21-10-2018
A.S. Dăeni
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 5
14-10-2018
A.S. Naţional Somova
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 4
07-10-2018
AS FC Ceres Min Ceamurlia de Jos
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 3
30-09-2018
A.S. Naţional Somova
Pauza: 5-1
Liga a IV-a Etapa 2
23-09-2018
A.S. Naţional Somova
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 1
16-09-2018
A.S. Soimii Topolog
Pauza: 0-2
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe