Meciuri arbitrate
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 23
Teren: COMUNAL / Roeşti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Roeşti
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
JUNIORI U15, Play - Off, etapa 2
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 21 Aprilie 2024, 17:00
Teren: CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
JUNIORI U15, Play - Off, etapa 2
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 20 Aprilie 2024, 11:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, Play - Off, etapa 1
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 31 Martie 2024, 16:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 18
Teren: COMUNAL / Sălătrucel
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Sălătrucel
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 13
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 14
Teren: SINTETIC / Popeşti
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
Teren: SINTETIC / Popeşti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi, etapa 1
Teren: COMUNAL / Măldărești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Măldărești
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 10
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:30
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 10
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: COMUNAL / Crețeni
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Crețeni
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:00
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 9
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 10 Noiembrie 2023, 19:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:15
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 7
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:15
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Pietrari
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Pietrari
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 5
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 4
Teren: Valea Albă / Dăești
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI U17, etapa 3
Teren: Valea Albă / Dăești
Joi, 5 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 3
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 5
Teren: COMUNAL / Roeşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Roeşti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 3
Teren: COMUNAL / Măldărești
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Măldărești
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:30
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 1
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 15:30
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / Măldărești
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Măldărești
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: COMUNAL / Crețeni
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Crețeni
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti