Delegarile de mai jos sunt informatii publice, afisate pe site-ul Comisiei Centrale a Arbitrilor, www.frf-cca.ro. Nu ne asumam raspunderea pentru continutul acestor informatii.

Vâlcea

Etapa 10
# echipe arbitri
1 AFC Ripensia Timișoara - AFC Turris-Oltul Turnu Măgurele A: Demetrescu Iuliana Elena (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Iugulescu Petruţa (Târgovişte - Dâmboviţa)
Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Constantinescu Daniela (Craiova - Dolj)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Peşu Ionela Alina (Craiova - Dolj)
Stadion: Electrica (Timişoara - Timiş) Obs: Onicas Ioan (Zalău - Sălaj)
Obs: Burtea Antonie (Reşiţa - Caraş Severin)
2 ACS Viitorul Pandurii Târgu Jiu - AFC Unirea 04 Slobozia A: Codrea Cristian (Baia Mare - Maramureş)
A1: Soponar Răzvan Ionut (Baia Mare - Maramureş)
Data: 2020-10-31     Ora: 11:00 A2: Mihaila Alexandru (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 2, Liga 2 - Sezon Regular R: Filip Claudiu Andrei (Craiova - Dolj)
Stadion: Municipal (Târgu Jiu - Gorj) Obs: Marc Vasile (Cluj-Napoca - Cluj)
Obs: Constantinescu George (Slatina - Olt)
Etapa 8
# echipe arbitri
1 AFC Progresul 1944 Spartac - CS Baloteşti A: Safta Mihai (Iordăcheanu - Prahova)
A1: Tanase Cristian (Constanţa - Constanţa)
Data: 2020-10-31     Ora: 15:00 A2: Mociorniță Nicolae Bogdan (Băicoi - Prahova)

Liga 3, Seria 4
Stadion: Progresul Spartac (Bucureşti - Bucureşti) Obs: Demetrescu Daniel (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Obs: Peiu Adrian (Urziceni - Ialomiţa)
2 ACS Sepsi OSK Sfântu Gheorghe 2 - CSO Plopeni A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Guran Mircea (Braşov - Braşov)
Data: 2020-10-30     Ora: 15:00 A2: Popa Daniel (Aiud - Alba)

Liga 3, Seria 5
Stadion: Municipal - teren 2 (Sfântu Gheorghe - Covasna) Obs: Fodor Jozsef Lajos (Odorheiu Secuiesc - Harghita)
Obs: Mardan Ciprian Ioan (Făgăraş - Braşov)
3 CS Măgura Cisnădie - ACS Viitorul Şelimbăr A: Lastun Mihail Sebastian (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Pânzaru Viorel (Braşov - Braşov)
Data: 2020-10-30     Ora: 15:00 A2: Osmache Claudiu (Braşov - Braşov)

Liga 3, Seria 7
Stadion: Textila (Cisnădie - Sibiu) Obs: Jiga Dan (Bistriţa - Bistriţa Năsăud)
Obs: Bacescu Mihail (Braşov - Braşov)
Etapa 9
# echipe arbitri
1 ACS Campionii Fotbal Club Argeş - SC FC Voluntari SA A: Costreie Sorin (Buftea - Ilfov)
A1: Danşa Ciprian Florin (Satu Mare - Satu Mare)
Data: 2020-10-30     Ora: 18:00 A2: Badea Marius (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)

Liga 1 - Sezon Regular, Liga 1 - Sezon Regular R: Dima Iulian (Bucureşti - Bucureşti)
Stadion: Nicolae Dobrin - Trivale (Piteşti - Argeş) Obs: Mirt Irina (Bucureşti - Bucureşti)
Etapa 6
# echipe arbitri
1 CSJ Ştiinţa U Craiova - CS Gaz Metan Mediaş A: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2020-10-31     Ora: 10:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga Elitelor U19, Seria de Vest R: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)
2 CSJ Ştiinţa U Craiova - CS Gaz Metan Mediaş A: Olaru Constantin Alin (Râmnicu Vâlcea - Vâlcea)
A1: Zamfir Doru (Slatina - Olt)
Data: 2020-10-31     Ora: 12:00 A2: Ilinca Cristian Daniel (Craiova - Dolj)

Liga Elitelor U17, Seria de Vest R: Bădoiu Marius Daniel (Craiova - Dolj)
Stadion: Centrul Turistic pentru Agrement si Sport Dolj (Craiova - Dolj)

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP