Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Sambata, 19-10-2019

1 A.F.C. Ștefan Nanu Rm. Vâlcea
A.T.C.S. SPARTA Rm. Valcea
COMUNAL / Mihăeşti JUNIORI U13, Seria Sud, etapa 6 09:30 Bîrzan IBărbuș A - - - -
2 C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U13, Seria Sud, etapa 6 10:00 Colța CDinu A - - - -
3 C.S.Ș Rm. Vâlcea
A.S. VIITORUL LGT Băbeni
C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U13, Seria Sud, etapa 6 10:00 Mărginean GGeorgescu A - - - -
4 A.S. MINERUL Costeşti
A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea
OLTCHIM / Râmnicu Vâlcea SUPERLIGA, etapa 11 11:00 Buși CDobrescu SMoja A - Iodache I -
5 C.S. COZIA Călimăneşti
C.S. OLTUL Drăgoeşti
COZIA / Călimăneşti SUPERLIGA, etapa 11 11:00 Truță MIordache MTaifas I - Mosor G -
6 A.S.C.S.C. Orlești
A.S. Băile Olăneşti
COMUNAL / Orleşti SUPERLIGA, etapa 11 12:00 Croitoru NChebar AZaharioiu I - Demetrescu A -
7 A.F.C. OLTENIA Rm. Vâlcea
C.S. HIDRO 2 Rm. Valcea
OLTCHIM / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U13, Seria Nord, etapa 6 14:00 Apostolescu GDinu G - - - -
8 A.C.S. OLTUL Ioneşti
F.C. Păuşeşti Otăsău
COMUNAL / Ioneşti SUPERLIGA, etapa 11 16:00 Mosor PPăuşescu GRadu A - Tudorică I -
9 A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
A.F.C. Băbeni
COMUNAL / Vlădeşti SUPERLIGA, etapa 11 16:00 Demetrescu IChitu AChiripuș A - Ţară-Lungă T -
10 A.S. UNIREA Tomşani
A.S. VIITORUL Budești
COMUNAL / Tomşani SUPERLIGA, etapa 11 16:00 Mihăilă ABălteanu RSima M - Croitoru N -
11 A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. SPORTING Galicea
MINERUL / Alunu LIGA a IV a, etapa 9 16:00 Truşcă IGlodeanu MIordache I - Bașno M -
12 C.S. LOTRU Brezoi
A.S. VICTORIA Frînceşti
GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi LIGA a IV a, etapa 9 16:00 Dincă FGrigorie CRoman D - Cîrceag M -

Duminica, 20-10-2019

1 C.S. COZIA Călimăneşti
A.C.S. OLYMPIC F.C. Rm. Valcea
COZIA / Călimăneşti JUNIORI A1, Seria Nord, etapa 6 09:30 Dinu GRoman DOlaru C - - -
2 A.S. Șirineasa 2019
A.S. RECOLTA Laloşu
COMUNAL / Şirineasa LIGA A V-A, Seria EST, etapa 7 11:00 Chitu ALumineanu FUrtea G - Mosor G -
3 A.S. OLTEŢUL Zătreni
A.C.S. ȘTIINȚA Roșiile
Comunal / Zătreni LIGA A V-A, Seria EST, etapa 7 11:00 Truță MMaioru MBărbuș A - Iodache I -
4 A.S.C.S.C. 2 Orlești
A.S. Făurești
COMUNAL / Orleşti LIGA A V-A, Seria EST, etapa 7 11:00 Marinoiu CBoldu DBoldu G - Dobre M -
5 A.S. OLTEȚUL Sinești
A.S. LUCEAFĂRUL Pesceana
COMUNAL / Sinesti LIGA A V-A, Seria EST, etapa 7 11:00 Schianu MApostolescu GOlaru R - Gaiță C -
6 A.S. FAURUL Livezi
A.S. OLTEŢU Bălceşti 2014
COMUNAL / Livezi LIGA A V-A, Seria EST, etapa 7 11:00 Taifas IDinu AZaharia M - Stoica D -
7 C.S. VIITORUL Voicești
A.S. Creţeni
COMUNAL / Voiceşti LIGA A V-A, Seria EST, etapa 7 11:00 Truşcă ICreţu RStancu T - Bașno M -
8 C.S. OLTUL Drăgoești 2
A.S. ZORILE Scundu
COMUNAL / Drăgoeşti LIGA A V-A, Seria EST, etapa 7 11:00 Chebar ABărbuț ARada I - Cîrstea C -
9 A.S. PĂSTORUL Vaideeni
A.S. CERNA Copăceni
COMUNAL / Vaideeni LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 7 11:00 Zaharioiu IBălteanu RNedea M - Ionescu M -
10 A.C.S.S.C. 2 CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea
A.S. FORESTIERUL Romani
CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 7 11:00 Dinca CFlorescu DSima M - Rîmniceanu E -
11 A.S. Popeşti 2016
A.S. PRIM Stroești 2019
SINTETIC / Popeşti LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 7 11:00 Croitoru NIordache MPăuşescu G - Nicula D -
12 A.S. PROGRESUL Măldărești 2019
A.S. VIITORUL Pietrari
COMUNAL / Măldărești LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 7 11:00 Mihăilă AFunieru DAndrei A - Toma -
13 A.S. OLTUL Dăeşti
A.S. MONTANA Izvorul Rece
FEDELEŞOIU / Dăeşti LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 7 11:00 Moja ADincă EIbrac C - Teleșpan D -
14 A.S. VIITORUL Oteșani
A.S. MĂGURA Slătioara
COMUNAL / Oteşani LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 7 11:00 Radu AMărginean GHorelu I - Rădescu I -
15 A.S. SPORTUL Genuneni
A.S. ŞTIINŢA Grădiştea
Genuneni / Francesti LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 7 11:00 Neaţă EMaria GCățoiu I - Ţară-Lungă T -
16 C.S. Şuşani
A.S. Mihăești
COMUNAL / Mădulari LIGA a IV a, etapa 9 12:00 Croitoru MGlodeanu MBîrzan I - David F -
17 A.S. Bunești
A.S. FORESTA Malaia
COMUNAL / Buneşti LIGA a IV a, etapa 9 12:00 Comănescu AIordache IDumitrașcu A - Pavel G -
18 A.S. VIITORUL P. Măglaşi
A.S. Bărbăteşti
COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi LIGA a IV a, etapa 9 12:00 Cojocaru ICladoveanu NDobrescu S - Croitoru N -
19 A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
C.S. Guşoeni
COMUNAL / Sălătrucel LIGA a IV a, etapa 9 12:00 Olaru CRoman DDinu G - Calapancea I -
20 A.S. INTER Lăpuşata
A.C.S. VÂLCEA SPORT
COMUNAL / Lapusata LIGA a IV a, etapa 9 12:00 Colța CGeorgescu DIonescu A - Dina C -
21 A.S. ATHLETICO Băile Govora
A.C.S. MINERUL Berbeşti
PARC / Govora LIGA a IV a, etapa 9 12:00 Mihai IDucu NIdu A - Neacșu V -
22 A.S. FLACĂRA 2005 Horezu
C.S. Mădulari
COMUNAL / Vaideeni JUNIORI A1, Seria Sud, etapa 6 13:30 Nedea MBălteanu RZaharioiu I - - -
23 A.F.C. OLTENIA 2 Rm.Valcea
A.C.S. FLACĂRA Horezu
OLTCHIM / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U13, Seria Sud, etapa 6 15:00 Taifas IIdu A - - - -
24 A.F.C. Băbeni
C.S. OLIMPIA Dragasani
VALEA MARE / Băbeni JUNIORI U13, Seria Sud, etapa 6 15:00 Maioru MBărbuș A - - - -
25 A.C.S. OLYMPIC F.C. Rm. Valcea
A.C.S. JUNIORUL Rm. Vâlcea
C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U13, Seria Nord, etapa 6 15:00 Mărginean GFunieru D - - - -
26 A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.C.S. OLTUL Ioneşti
MINERUL / Berbeşti JUNIORI A1, Seria Sud, etapa 6 15:00 Apostolescu GOlaru RSchianu M - - -
27 A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
A.S. MINERUL Costeşti
COMUNAL / Vlădeşti JUNIORI A1, Seria Nord, etapa 6 15:00 Moja AMaria GCățoiu I - - -
28 A.S. UNIREA Tomşani
A.S. VIITORUL Budești
COMUNAL / Tomşani JUNIORI A1, Seria Nord, etapa 6 15:00 Neaţă EBărbuț ASima M - - -
29 F.C. Păuşeşti Otăsău
A.S. Băile Olăneşti
COMUNAL / Păuşeşti Otăsău JUNIORI A1, Seria Nord, etapa 6 15:00 Chebar AHorelu IDavid E - - -
30 S.C.M. Rm. Vâlcea
A.F.C. OLTENIA Rm. Vâlcea
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 1 15:00 - - - - -
31 A.S. VIITORUL LGT Băbeni
C.S. HIDRO Rm. Vâlcea/ ATH Slatina
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 1 15:45 - - - - -
32 A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea
A.C.S. OLYMPIC F.C. Rm. Valcea
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 1 16:30 - - - - -
33 A.T.C.S. SPARTA Rm. Valcea
C.S.M. RUSIDAVA Dragasani
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 1 17:15 - - - - -
34 S.C.M. Rm. Vâlcea
A.S. VIITORUL LGT Băbeni
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 2 18:00 - - - - -
35 C.S. HIDRO Rm. Vâlcea/ ATH Slatina
A.F.C. OLTENIA Rm. Vâlcea
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 2 18:45 - - - - -
36 A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea
A.T.C.S. SPARTA Rm. Valcea
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 2 19:30 - - - - -
37 A.C.S. OLYMPIC F.C. Rm. Valcea
C.S.M. RUSIDAVA Dragasani
Sintetic / Râmnicu Vâlcea INTERLIGA NAȚIONALĂ, etapa 2 20:15 - - - - -

Luni, 21-10-2019

Niciun meci

Marti, 22-10-2019

Niciun meci

Miercuri, 23-10-2019

1 A.S. MINERUL Costeşti
A.C.S. OLTUL Ioneşti
OLTCHIM / Râmnicu Vâlcea SUPERLIGA, etapa 4 11:00 - - - - - -
2 A.S. ATLETICO F.C. Rm. Vâlcea
S.C.M. Rm. Vâlcea
/ JUNIORI U13, Seria Nord, etapa 6 15:00 Roman DDinu G - - - -
3 A.S. Mihăești
A.S. Bunești
COMUNAL / Mihăeşti LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
4 A.S. VICTORIA Frînceşti
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
COMUNAL / Frînceşti LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
5 A.S. SPORTING Galicea
C.S. Şuşani
COMUNAL / Galicea LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
6 A.S. Bărbăteşti
C.S. LOTRU Brezoi
INU BANACU / Bărbăteşti LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
7 A.C.S. VIITORUL Valea Mare
A.S. VIITORUL P. Măglaşi
COMUNAL / Valea Mare LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
8 A.S. FORESTA Malaia
A.S. INTER Lăpuşata
COMUNAL / Malaia LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
9 C.S. Guşoeni
A.S. ATHLETICO Băile Govora
TÂRG / Guşoeni LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
10 A.C.S. VÂLCEA SPORT
A.C.S. ALUTUS Sălătrucel
CĂZĂNEŞTI / Râmnicu Vâlcea LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -
11 A.C.S. MINERUL Berbeşti
C.S. Mădulari
MINERUL / Berbeşti LIGA a IV a, etapa 10 16:00 - - - - -

Joi, 24-10-2019

1 A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea
A.S. VIITORUL LGT Băbeni
Oltenia / Râmnicu Vâlcea GHEORGHE ENE 2019, etapa 7 15:00 - - - - -
2 A.F.C. OLTENIA Rm. Vâlcea
S.C.M. Rm. Vâlcea
Oltenia / Râmnicu Vâlcea GHEORGHE ENE 2019, etapa 7 15:00 - - - - -
3 A.C.S. OLYMPIC F.C. Rm. Valcea
S.C.M. 2 Rm. Valcea
Oltenia / Râmnicu Vâlcea GHEORGHE ENE 2019, etapa 7 16:00 - - - - -
4 S.C.M. Rm. Vâlcea
A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea
Oltenia / Râmnicu Vâlcea GHEORGHE ENE 2019, etapa 8 16:00 - - - - -
5 A.C.S. OLYMPIC F.C. Rm. Valcea
A.F.C. OLTENIA Rm. Vâlcea
Oltenia / Râmnicu Vâlcea GHEORGHE ENE 2019, etapa 8 17:00 - - - - -
6 A.S. VIITORUL LGT Băbeni
S.C.M. 2 Rm. Valcea
Oltenia / Râmnicu Vâlcea GHEORGHE ENE 2019, etapa 8 17:00 - - - - -

Vineri, 25-10-2019

1 STA
A.C.S. JUNIORUL Rm. Vâlcea
Sintetic / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U11, Seria Nord, etapa 7 - - - - -
2 Roești
Vaideeni
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 6 14:00 - - - - -
3 Bărbătești
Stroești
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 6 14:30 - - - - -
4 C.S. COZIA Călimăneşti
A.F.C. OLTENIA Rm. Vâlcea
COZIA / Călimăneşti JUNIORI U11, Seria Nord, etapa 7 15:00 - - - - -
5 A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea
A.C.S. OLYMPIC F.C. Rm. Valcea
HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U11, Seria Nord, etapa 7 15:00 - - - - -
6 A.C.S. INTER Călimănești
C.S. VIITORUL Dăeşti
COZIA / Călimăneşti JUNIORI U11, Seria Nord, etapa 7 15:00 - - - - -
7 C.S.M. RUSIDAVA Dragasani
A.S. VIITORUL LGT Băbeni
MUNICIPAL / Drăgăşani JUNIORI U11, Seria Sud, etapa 7 15:00 - - - - -
8 STA
C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U11, Seria Sud, etapa 7 15:00 - - - - -
9 S.C.M. Rm. Vâlcea
A.C.S. PROSPORT VÂLCEA
Sintetic / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U11, Seria Sud, etapa 7 15:00 - - - - -
10 A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea 2
A.F.C. OLTENIA 2 Rm.Valcea
HIDRO-ARENA / Râmnicu Vâlcea JUNIORI U11, Seria Sud, etapa 7 15:00 - - - - -
11 Olanu
Galicea
COMUNAL / Galicea CUPA SATELOR, ZONA 1, etapa 4 15:00 - - - - -
12 Popești
Roșiile
COMUNAL / Crețeni CUPA SATELOR, ZONA 2, etapa 4 15:00 - - - - -
13 Fârtățești
Mădulari
Comunal / Fârtățești CUPA SATELOR, ZONA 3, etapa 4 15:00 - - - - -
14 Mihăești
Șirineasa
COMUNAL / Şirineasa CUPA SATELOR, ZONA 4, etapa 4 15:00 - - - - -
15 Zătreni
Grădiștea
MINERUL / Berbeşti CUPA SATELOR, ZONA 5, etapa 4 15:00 - - - - -
16 Budești
Vlădești
COMUNAL / Vlădeşti CUPA SATELOR, ZONA 6, etapa 4 15:00 - - - - -
17 Frâncești (Surupate)
Pietrari
COMUNAL / Stoeneşti CUPA SATELOR, ZONA 7, etapa 4 15:00 - - - - -
18 Șușani
Făurești
COMUNAL / Fauresti CUPA SATELOR, ZONA 8, etapa 4 15:00 - - - - -
19 Slătioara
Roești
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 7 15:00 - - - - -
20 Nicolae Bălcescu
Stoilești
COMUNAL / Galicea CUPA SATELOR, ZONA 1, etapa 4 15:30 - - - - -
21 Sutești
Crețeni
COMUNAL / Crețeni CUPA SATELOR, ZONA 2, etapa 4 15:30 - - - - -
22 Lăpușata
Măciuca
Comunal / Fârtățești CUPA SATELOR, ZONA 3, etapa 4 15:30 - - - - -
23 Frâncești
Mihăești
COMUNAL / Şirineasa CUPA SATELOR, ZONA 4, etapa 5 15:30 - - - - -
24 Alunu
Sinești
MINERUL / Berbeşti CUPA SATELOR, ZONA 5, etapa 4 15:30 - - - - -
25 Muereasca
Păușești Măglași
COMUNAL / Vlădeşti CUPA SATELOR, ZONA 6, etapa 4 15:30 - - - - -
26 Păușești Otăsău
Stoenești
COMUNAL / Stoeneşti CUPA SATELOR, ZONA 7, etapa 4 15:30 - - - - -
27 Laloșu
Diculești
COMUNAL / Fauresti CUPA SATELOR, ZONA 8, etapa 4 15:30 - - - - -
28 Vaideeni
Bărbătești
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 7 15:30 - - - - -
29 Galicea
Nicolae Bălcescu
COMUNAL / Galicea CUPA SATELOR, ZONA 1, etapa 5 16:00 - - - - -
30 Roșiile
Sutești
COMUNAL / Crețeni CUPA SATELOR, ZONA 2, etapa 5 16:00 - - - - -
31 Mădulari
Lăpușata
Comunal / Fârtățești CUPA SATELOR, ZONA 3, etapa 5 16:00 - - - - -
32 Șirineasa
Frâncești
COMUNAL / Şirineasa CUPA SATELOR, ZONA 4, etapa 6 16:00 - - - - -
33 Grădiștea
Alunu
MINERUL / Berbeşti CUPA SATELOR, ZONA 5, etapa 5 16:00 - - - - -
34 Vlădești
Muereasca
COMUNAL / Vlădeşti CUPA SATELOR, ZONA 6, etapa 5 16:00 - - - - -
35 Pietrari
Păușești Otăsău
COMUNAL / Stoeneşti CUPA SATELOR, ZONA 7, etapa 5 16:00 - - - - -
36 Diculești
Șușani
COMUNAL / Fauresti CUPA SATELOR, ZONA 8, etapa 5 16:00 - - - - -
37 Bărbătești
Slătioara
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 8 16:00 - - - - -
38 Stoilești
Olanu
COMUNAL / Galicea CUPA SATELOR, ZONA 1, etapa 5 16:30 - - - - -
39 Crețeni
Popești
COMUNAL / Crețeni CUPA SATELOR, ZONA 2, etapa 5 16:30 - - - - -
40 Măciuca
Fârtățești
Comunal / Fârtățești CUPA SATELOR, ZONA 3, etapa 5 16:30 - - - - -
41 Sinești
Zătreni
MINERUL / Berbeşti CUPA SATELOR, ZONA 5, etapa 5 16:30 - - - - -
42 Păușești Măglași
Budești
COMUNAL / Vlădeşti CUPA SATELOR, ZONA 6, etapa 5 16:30 - - - - -
43 Stoenești
Frâncești (Surupate)
COMUNAL / Stoeneşti CUPA SATELOR, ZONA 7, etapa 5 16:30 - - - - -
44 Făurești
Laloșu
COMUNAL / Fauresti CUPA SATELOR, ZONA 8, etapa 5 16:30 - - - - -
45 Stroești
Vaideeni
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 8 16:30 - - - - -
46 Olanu
Nicolae Bălcescu
COMUNAL / Galicea CUPA SATELOR, ZONA 1, etapa 6 17:00 - - - - -
47 Popești
Sutești
COMUNAL / Crețeni CUPA SATELOR, ZONA 2, etapa 6 17:00 - - - - -
48 Fârtățești
Lăpușata
Comunal / Fârtățești CUPA SATELOR, ZONA 3, etapa 6 17:00 - - - - -
49 Zătreni
Alunu
MINERUL / Berbeşti CUPA SATELOR, ZONA 5, etapa 6 17:00 - - - - -
50 Budești
Muereasca
COMUNAL / Vlădeşti CUPA SATELOR, ZONA 6, etapa 6 17:00 - - - - -
51 Frâncești (Surupate)
Păușești Otăsău
COMUNAL / Stoeneşti CUPA SATELOR, ZONA 7, etapa 6 17:00 - - - - -
52 Laloșu
Șușani
COMUNAL / Fauresti CUPA SATELOR, ZONA 8, etapa 6 17:00 - - - - -
53 Slătioara
Stroești
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 9 17:00 - - - - -
54 Galicea
Stoilești
COMUNAL / Galicea CUPA SATELOR, ZONA 1, etapa 6 17:30 - - - - -
55 Roșiile
Crețeni
COMUNAL / Crețeni CUPA SATELOR, ZONA 2, etapa 6 17:30 - - - - -
56 Mădulari
Măciuca
Comunal / Fârtățești CUPA SATELOR, ZONA 3, etapa 6 17:30 - - - - -
57 Grădiștea
Sinești
MINERUL / Berbeşti CUPA SATELOR, ZONA 5, etapa 6 17:30 - - - - -
58 Vlădești
Păușești Măglași
COMUNAL / Vlădeşti CUPA SATELOR, ZONA 6, etapa 6 17:30 - - - - -
59 Pietrari
Stoenești
COMUNAL / Stoeneşti CUPA SATELOR, ZONA 7, etapa 6 17:30 - - - - -
60 Diculești
Făurești
COMUNAL / Fauresti CUPA SATELOR, ZONA 8, etapa 6 17:30 - - - - -
61 Roești
Bărbătești
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 9 17:30 - - - - -
62 Vaideeni
Slătioara
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 10 18:00 - - - - -
63 Stroești
Roești
INU BANACU / Bărbăteşti CUPA SATELOR, ZONA 9, etapa 10 18:30 - - - - -

Sambata, 26-10-2019

1 C.S. COZIA Călimăneşti
A.C.S. OLTUL Ioneşti
COZIA / Călimăneşti SUPERLIGA, etapa 12 11:00 - - - - -
2 A.S. MINERUL Costeşti
A.F.C. Băbeni
OLTCHIM / Râmnicu Vâlcea SUPERLIGA, etapa 12 11:00 - - - - -
3 A.S. OLTEŢU Bălceşti 2014
C.S. VIITORUL Voicești
COMUNAL / Voiceşti LIGA A V-A, Seria EST, etapa 8 11:00 - - - - -
4 A.S.C.S.C. Orlești
F.C. Păuşeşti Otăsău
COMUNAL / Orleşti SUPERLIGA, etapa 12 12:00 - - - - -
5 A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
A.S. Băile Olăneşti
COMUNAL / Vlădeşti SUPERLIGA, etapa 12 16:00 - - - - -
6 A.S. UNIREA Tomşani
A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea
COMUNAL / Tomşani SUPERLIGA, etapa 12 16:00 - - - - -
7 C.S. OLTUL Drăgoeşti
A.S. VIITORUL Budești
COMUNAL / Drăgoeşti SUPERLIGA, etapa 12 16:00 - - - - -
8 A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
A.S. Bărbăteşti
MINERUL / Alunu LIGA a IV a, etapa 11 16:00 - - - - -
9 C.S. LOTRU Brezoi
A.S. VIITORUL P. Măglaşi
GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi LIGA a IV a, etapa 11 16:00 - - - - -
10 A.C.S. MINERUL Berbeşti
A.C.S. VIITORUL Valea Mare
MINERUL / Berbeşti LIGA a IV a, etapa 11 16:00 - - - - -
11 C.S. Mădulari
C.S. Guşoeni
COMUNAL / Mădulari LIGA a IV a, etapa 11 16:00 - - - - -
12 A.S. MONTANA Izvorul Rece
A.S. VIITORUL Oteșani
IZVORUL RECE / Vaideeni LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 8 16:00 - - - - -
13 A.S. FORESTIERUL Romani
A.S. Popeşti 2016
TREAPT / Horezu LIGA A V-A, Seria VEST, etapa 8 16:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP