Băltac Nicolae Robert


Păușești Măglași
Arbitru, Categoria a II-a
Data nasterii: 18-02-2001
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20182016
Meciurile arbitrate
CUPA ROMÂNIEI Etapa 4
2018-12-09
A.S. Bunești
, Penalty: 3-4
CUPA ROMÂNIEI Etapa 3
2018-12-02
C.S. DCM Rm. Vâlcea
CUPA ROMÂNIEI Etapa 2
2018-11-25
A.S. Băile Olăneşti
CUPA ROMÂNIEI Etapa 2
2018-11-25
A.S. SPORTUL Genuneni
SUPERLIGA Etapa 17
2018-11-24
A.S.C.S.C. Orlești
JUNIORI U11 Etapa 12
2018-11-23
S.C.M. 2 Rm. Valcea
JUNIORI U11 Etapa 12
2018-11-22
A.S. ATLETICO F.C. Rm. Vâlcea
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 13
2018-11-18
A.S. ŞTIINŢA Grădiştea
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 13
2018-11-17
A.S. VICTORIA Frînceşti
JUNIORI U13 Etapa 10
2018-11-16
F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
JUNIORI U13 Etapa 10
2018-11-14
C.S. HIDRO 2 Rm. Valcea
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 12
2018-11-11
C.S. Guşoeni
JUNIORI U13 Etapa 9
2018-11-10
S.C.M. 1 Rm. Valcea
JUNIORI U11 Etapa 10
2018-11-07
A.S. VIITORUL LGT Băbeni
JUNIORI U11 Etapa 9
2018-11-05
S.C.M. 2 Rm. Valcea
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 11
2018-11-04
A.S. Bunești
SUPERLIGA Etapa 14
2018-11-03
A.F.C. Băbeni
JUNIORI U11 Etapa 9
2018-11-02
A.S. JUNIORUL Rm. Vâlcea
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 10
2018-10-28
A.C.S. MINERUL Berbeşti
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 9
2018-10-28
C.S. OLTUL Drăgoeşti
JUNIORI U13 Etapa 7
2018-10-27
S.C.M. 1 Rm. Valcea
JUNIORI U11 Etapa 8
2018-10-26
C.S. LOTRU Brezoi
JUNIORI U13 Etapa 7
2018-10-25
F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
JUNIORI U11 Etapa 8
2018-10-24
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 9
2018-10-21
A.S. Bunești
JUNIORI U11 Etapa 7
2018-10-20
C.S.M. Rm. Vâlcea
JUNIORI U11 Etapa 7
2018-10-18
C.S. HIDRO 2 Rm. Valcea
JUNIORI U13 Etapa 6
2018-10-18
A.F.C. Băbeni
JUNIORI U15 Etapa 6
2018-10-14
C.S. HIDRO 3 Rm. Valcea
JUNIORI A1 Etapa 5
2018-10-14
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
JUNIORI U13 Etapa 5
2018-10-14
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
SUPERLIGA Etapa 11
2018-10-13
A.F.C. Băbeni
JUNIORI U15 Etapa 5
2018-10-09
A.C.S. INTER Călimănești
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 7
2018-10-07
A.S. SPORTING Galicea
JUNIORI A1 Etapa 4
2018-10-06
A.C.S. MINERUL Berbeşti
JUNIORI U13 Etapa 4
2018-10-05
C.S. OLIMPIA Dragasani
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 5
2018-09-30
A.S. ȘTIINȚA Roșiile
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 5
2018-09-30
C.S. Şuşani
JUNIORI U15 Etapa 4
2018-09-28
A.F.C. Băbeni
JUNIORI U11 Etapa 4
2018-09-26
F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 5
2018-09-23
A.S. ŞTIINŢA Grădiştea
JUNIORI U11 Etapa 3
2018-09-23
C.S. LOTRU Brezoi
JUNIORI U11 Etapa 3
2018-09-22
A.S.C. SARMI-GETICA Rm. Vâlcea
JUNIORI U11 Etapa 3
2018-09-21
C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
JUNIORI U13 Etapa 2
2018-09-21
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U13 Etapa 2
2018-09-20
A.S. Bărbăteşti
JUNIORI U11 Etapa 2
2018-09-18
A.C.S. INTER Călimănești
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 3
2018-09-16
A.S. RAPID URSUS Stoeneşti
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 4
2018-09-15
A.S. Bunești
JUNIORI U11 Etapa 2
2018-09-13
F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
SUPERLIGA Etapa 6
2018-09-12
A.S. MINERUL Costeşti
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 2
2018-09-09
A.S. ZORILE Scundu
JUNIORI U11 Etapa 1
2018-09-09
A.S.C. SARMI-GETICA Rm. Vâlcea
SUPERLIGA Etapa 5
2018-09-08
A.S. Mihăești
JUNIORI U15 Etapa 1
2018-09-06
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 2
2018-09-02
A.S. VIITORUL Budeşti 2012
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 2
2018-09-01
A.S. SPORTING Galicea
SUPERLIGA Etapa 3
2018-08-29
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 1
2018-08-26
A.S. Bărbăteşti
SUPERLIGA Etapa 2
2018-08-25
A.S. Râmnicu Vâlcea 2016
SUPERLIGA Etapa 1
2018-08-18
A.C.S.S.C. CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe