Meciuri arbitrate
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 14
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Vineri, 5 Aprilie 2024, 18:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 14
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 31 Martie 2024, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 12
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 10 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 10 Martie 2024, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 14
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: COMUNAL / Fauresti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Fauresti
Joi, 30 Noiembrie 2023, 10:30
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 12
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Joi, 30 Noiembrie 2023, 10:30
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 8
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 8
Teren: COMUNAL / Mădulari
Joi, 2 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Marti, 31 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 7
Teren: COMUNAL / Mădulari
Marti, 31 Octombrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 5
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 14:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 4
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 3
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 2
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 24 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:15
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 1
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 17 Septembrie 2023, 17:15
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani