Cladoveanu Nicolae Mirel


Drăgăşani
Arbitru asistent, Categoria I
Locul nasterii: DRAGASANI
Data nasterii: 11-12-1992
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria I
2015
Meciurile arbitrate
CUPA ROMÂNIEI Etapa 3
2018-12-02
A.S. Mihăești
CUPA ROMÂNIEI Etapa 3
2018-12-02
A.F.C. Băbeni
JUNIORI U11 Etapa 12
2018-11-25
A.S.C. SARMI-GETICA Rm. Vâlcea
JUNIORI U13 Etapa 11
2018-11-25
A.C.S. FLACĂRA Horezu
SUPERLIGA Etapa 17
2018-11-24
A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
JUNIORI U13 Etapa 10
2018-11-19
A.F.C. Băbeni
SUPERLIGA Etapa 16
2018-11-18
A.F.C. Băbeni
JUNIORI U11 Etapa 11
2018-11-17
F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
JUNIORI A1 Etapa 10
2018-11-17
C.S. Mădulari
JUNIORI U11 Etapa 11
2018-11-16
C.S.M. Rm. Vâlcea
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 11
2018-11-11
A.S. OLTEŢUL Zătreni
JUNIORI U15 Etapa 10
2018-11-11
A.F.C. Băbeni
JUNIORI U15 Etapa 10
2018-11-11
A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
SUPERLIGA Etapa 15
2018-11-10
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 11
2018-11-10
A.S. ȘTIINȚA Roșiile
JUNIORI U11 Etapa 10
2018-11-08
C.S.M. RUSIDAVA Dragasani
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 11
2018-11-04
A.S. ŞTIINŢA Grădiştea
JUNIORI A1 Etapa 8
2018-11-03
C.S. VIITORUL Dăeşti
JUNIORI U13 Etapa 8
2018-11-02
F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
JUNIORI U11 Etapa 9
2018-10-31
C.S.M. Rm. Vâlcea
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 10
2018-10-28
A.C.S. VIITORUL Valea Mare
JUNIORI A1 Etapa 7
2018-10-28
A.S. MINERUL Costeşti
JUNIORI U13 Etapa 7
2018-10-27
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U13 Etapa 7
2018-10-27
S.C.M. 2 Rm. Valcea
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 9
2018-10-21
A.S. INTER Lăpuşata
SUPERLIGA Etapa 12
2018-10-20
C.S. DCM Rm. Vâlcea
JUNIORI U15 Etapa 7
2018-10-20
C.S. DAMILA Măciuca
JUNIORI A1 Etapa 6
2018-10-20
A.S. Râmnicu Vâlcea 2016
JUNIORI U11 Etapa 7
2018-10-18
S.C.M. 1 Rm. Valcea
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 7
2018-10-14
A.S. ȘTIINȚA Roșiile
SUPERLIGA Etapa 11
2018-10-13
C.S. COZIA Călimăneşti
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 8
2018-10-13
A.S. VICTORIA Frînceşti
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 6
2018-10-07
A.S. MĂGURA Slătioara
JUNIORI U15 Etapa 5
2018-10-07
A.C.S. FLACĂRA Horezu
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 6
2018-10-06
A.S. RECOLTA Laloşu
JUNIORI U15 Etapa 5
2018-10-06
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
JUNIORI U13 Etapa 3
2018-09-30
F.C. TELESPAN 97 Rm. Vâlcea
JUNIORI U13 Etapa 3
2018-09-29
S.C.M. 2 Rm. Valcea
JUNIORI U11 Etapa 4
2018-09-28
A.S. JUNIORUL Rm. Vâlcea
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 4
2018-09-23
A.S. OLTEŢUL Zătreni
JUNIORI A1 Etapa 2
2018-09-23
A.S. MINERUL Costeşti
SUPERLIGA Etapa 8
2018-09-22
A.S. UNIREA Tomşani
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 5
2018-09-22
A.S. SPORTING Galicea
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 3
2018-09-16
A.S. VIITORUL Oteșani
JUNIORI A1 Etapa 1
2018-09-16
C.S. VIITORUL Dăeşti
JUNIORI A1 Etapa 1
2018-09-16
A.S. OLTEȚUL Alunu 2016
SUPERLIGA Etapa 7
2018-09-15
C.S. DCM Rm. Vâlcea
LIGA a IV-a SERIA SUD Etapa 4
2018-09-15
A.C.S. VIITORUL Valea Mare
JUNIORI U13 Etapa 1
2018-09-14
C.S. HIDRO 2 Rm. Valcea
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 2
2018-09-09
A.S. CERNA Copăceni
JUNIORI U11 Etapa 1
2018-09-09
S.C.M. 1 Rm. Valcea
SUPERLIGA Etapa 5
2018-09-08
A.S.C.S.C. Orlești
JUNIORI U15 Etapa 1
2018-09-07
C.S. HIDRO 3 Rm. Valcea
JUNIORI U15 Etapa 1
2018-09-06
C.S. LOTRU Brezoi
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 1
2018-09-02
A.S. LUCEAFĂRUL Pesceana
SUPERLIGA Etapa 4
2018-09-01
A.F.C. Băbeni
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 1
2018-08-26
A.S. VICTORIA Frînceşti
LIGA a IV-a SERIA NORD Etapa 1
2018-08-25
C.S. LOTRU Brezoi
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe