Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 16
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 16
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: COMUNAL / Olanu
Sambata, 9 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Olanu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 16
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi, etapa 1
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 12
Teren: Comunal / Fârtățești
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Fârtățești
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 11
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 10
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 12
Teren: COMUNAL / Olanu
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Olanu
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: COMUNAL / Roeşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Roeşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 8
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Zătreni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 8
Teren: SURPATE / Frânceşti
Sambata, 28 Octombrie 2023, 16:00
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 9
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 7
Teren: COMUNAL / Galicea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Galicea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 7
Teren: COMUNAL / Roeşti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Roeşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Grădiştea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U15 FEMININ, etapa 1
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 1 Octombrie 2023, 14:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 4
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 3
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a, etapa 5
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / Orleşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti