Lumineanu Florentin Valentin


Ramnicu Valcea
Arbitru asistent, Categoria a II-a
Locul nasterii: Jud. Valcea Mun. Rm.Valcea
Data nasterii: 14-12-2000
Pentru afisarea datelor de contact va rugam sa va autentificati
Categoria a II-aStagiari
20182016
Meciurile arbitrate
JUNIORI A1 Etapa 11
2018-11-25
A.S. STEJARUL Vlădeşti 2009
JUNIORI U13 Etapa 11
2018-11-25
C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
JUNIORI U11 Etapa 12
2018-11-23
C.S.M. RUSIDAVA Dragasani
JUNIORI U11 Etapa 10
2018-11-14
A.S. LUCEAFĂRUL Călimănești
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 11
2018-11-11
C.S. OLTUL Drăgoeşti
JUNIORI U13 Etapa 9
2018-11-11
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
JUNIORI U11 Etapa 10
2018-11-08
C.S. LOTRU Brezoi
JUNIORI U15 Etapa 9
2018-11-03
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 9
2018-10-28
A.C.S.S.C. 2 CHIMIA 1973 Rm. Vâlcea
JUNIORI A1 Etapa 7
2018-10-28
A.S. UNIREA Tomşani
JUNIORI U13 Etapa 7
2018-10-28
A.S. Bărbăteşti
JUNIORI U11 Etapa 8
2018-10-25
A.C.S. INTER Călimănești
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 8
2018-10-21
C.S. VIITORUL Voicești
JUNIORI U15 Etapa 7
2018-10-20
S.C.M. Rm. Vâlcea
JUNIORI A1 Etapa 6
2018-10-20
A.C.S. MINERUL Berbeşti
LIGA a V-a SERIA SUD Etapa 7
2018-10-14
C.S. Şuşani
JUNIORI U11 Etapa 6
2018-10-12
C.S. LOTRU Brezoi
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 6
2018-10-07
A.S. FORESTIERUL Romani
JUNIORI U11 Etapa 5
2018-10-06
S.C.M. 1 Rm. Valcea
JUNIORI U13 Etapa 4
2018-10-06
C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 5
2018-09-30
A.S. VIITORUL Oteșani
JUNIORI U15 Etapa 4
2018-09-30
C.S. DAMILA Măciuca
JUNIORI U13 Etapa 3
2018-09-30
S.C.M. 1 Rm. Valcea
JUNIORI U15 Etapa 4
2018-09-28
C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
JUNIORI U11 Etapa 4
2018-09-28
A.S. VIITORUL LGT Băbeni
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 4
2018-09-23
A.S. CERNA Copăceni
JUNIORI U11 Etapa 3
2018-09-23
S.C.M. 1 Rm. Valcea
JUNIORI U15 Etapa 3
2018-09-20
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U13 Etapa 2
2018-09-19
A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 3
2018-09-16
A.S. OLTUL Dăeşti
JUNIORI U15 Etapa 2
2018-09-16
C.N. GIB MIHĂESCU Drăgăşani
JUNIORI U15 Etapa 2
2018-09-15
C.S.M. RUSIDAVA Dragasani
JUNIORI U15 Etapa 2
2018-09-13
S.C.M. Rm. Vâlcea
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 2
2018-09-09
A.S. FORESTIERUL Romani
LIGA a V-a SERIA NORD Etapa 1
2018-09-02
A.S. MĂGURA Slătioara
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe