Meciuri arbitrate
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 14
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 24 Martie 2024, 16:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 12
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Martie 2024, 16:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 15
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 18
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 16
Teren: COMUNAL / Tomşani
Duminica, 3 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Tomşani
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi, etapa 1
Teren: COMUNAL / Măldărești
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Măldărești
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi, etapa 1
Teren: COMUNAL / Roșiile
Sambata, 17 Februarie 2024, 14:00
Teren: COMUNAL / Roșiile
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 15
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: RELU NICA / Berbeşti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 12
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 14
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 13
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 10
Teren: SURPATE / Frânceşti
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: SURPATE / Frânceşti
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 12
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 11
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Orleşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Duminica, 15 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Şirineasa
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 8
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Otăsău
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 5
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 13 Octombrie 2023, 16:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 7
Teren: COMUNAL / Malaia
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Malaia
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 7
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Ioneşti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 5
Teren: COMUNAL / Livezi
Sambata, 7 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Livezi
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:15
JUNIORI U10, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:15
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U10, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 15:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:50
JUNIORI U10, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 17:50
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 19:00
JUNIORI U10, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 19:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:05
JUNIORI U10, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:05
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:25
JUNIORI U10, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 18:25
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:40
JUNIORI U10, etapa 6
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Joi, 5 Octombrie 2023, 16:40
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 6
Teren: COMUNAL / Budeşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Budeşti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 3
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: BOGDAN MEDREA / Măciuca
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 5
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 4
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: INU BANACU / Bărbăteşti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 2
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 17:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 1
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti