Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 15
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Comunal / Zătreni
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 14
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Pesceana
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Joi, 30 Noiembrie 2023, 13:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 12
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Joi, 30 Noiembrie 2023, 13:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 12
Teren: COMUNAL / Fauresti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Fauresti
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 12
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Sambata, 25 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:15
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 10
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 13:15
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 11
Teren: LUNCĂ / Romani
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 9
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 14:30
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:30
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 9
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 09:30
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 10
Teren: COMUNAL / Roșiile
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Roșiile
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 11
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 8
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 3 Noiembrie 2023, 15:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 18:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 8
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Miercuri, 1 Noiembrie 2023, 18:00
Teren: Sintetic / Râmnicu Vâlcea
Marti, 31 Octombrie 2023, 12:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 8
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Marti, 31 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Armata / Ramnicu Valcea
Duminica, 29 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U15, SERIA NORD, etapa 7
Teren: COZIA / Călimăneşti
Duminica, 29 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COZIA / Călimăneşti
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 7
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Joi, 26 Octombrie 2023, 17:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 6
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 22 Octombrie 2023, 16:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 6
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Vineri, 20 Octombrie 2023, 17:00
Teren: C.S.Ș. / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 6
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: IZVORUL RECE / Vaideeni
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 6
Teren: COMUNAL / Laloşu
Sambata, 14 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Laloşu
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 4
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 16:00
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
JUNIORI U15, SERIA SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 14:00
Teren: COMUNAL / Mateeşti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 5
Teren: LUNCĂ / Romani
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: LUNCĂ / Romani