Meciuri arbitrate
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ORĂŞENESC / Bălceşti
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 14
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 26 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 11
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:30
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 7
Teren: MINERUL / Alunu
Duminica, 29 Octombrie 2023, 15:30
Teren: MINERUL / Alunu
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
JUNIORI U13, SERIA NORD, etapa 6
Teren: Valea Albă / Dăești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
JUNIORI U15 FEMININ, etapa 3
Teren: Valea Albă / Dăești
Sambata, 21 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
JUNIORI U19, JUNIORI U19 Campionat Regular, etapa 3
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Duminica, 1 Octombrie 2023, 16:00
Teren: GHEORGHE BORCHINĂ / Brezoi
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 3
Teren: Genuneni / Francesti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Genuneni / Francesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
JUNIORI U13, SERIA SUD, etapa 1
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Stoeneşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 2
Teren: COMUNAL / Copăceni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Copăceni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 1
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Vaideeni
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 26 August 2023, 18:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti