Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 20
Teren: COMUNAL / Buneşti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Buneşti
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 20
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 19
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Liga a V-a, etapa 19
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 23 Martie 2024, 16:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 18
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 16 Martie 2024, 11:00
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
LIGA a VI-a Seria NORD, etapa 15
Teren: Valea Albă / Dăești
Sambata, 16 Martie 2024, 16:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga a V-a, etapa 17
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 17
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 9 Martie 2024, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 16
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Sambata, 2 Martie 2024, 11:00
Teren: VALEA MARE / Băbeni
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Cupa României BOROMIR, Șaisprezecimi, etapa 1
Teren: COMUNAL / Olanu
Duminica, 18 Februarie 2024, 11:00
Teren: COMUNAL / Olanu
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: CENTRAL / Slătioara
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: CENTRAL / Slătioara
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Cupa României BOROMIR, Faza II, etapa 1
Teren: Valea Albă / Dăești
Sambata, 9 Decembrie 2023, 14:00
Teren: Valea Albă / Dăești
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 15
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Duminica, 3 Decembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Drăgoeşti
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 15
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 2 Decembrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 13
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Păuşeşti Măglaşi
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 13
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 11
Teren: COMUNAL / Tomşani
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Tomşani
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 10
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 29 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 10
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 28 Octombrie 2023, 11:00
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 9
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 9
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 21 Octombrie 2023, 10:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 8
Teren: COMUNAL / Pietrari
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Pietrari
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 8
Teren: COMUNAL / Mădulari
Sambata, 14 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mădulari
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
LIGA a VI-a Seria SUD, etapa 4
Teren: COMUNAL / Scundu
Duminica, 1 Octombrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Scundu
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 6
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga a V-a, etapa 6
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 5
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 23 Septembrie 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 4
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Vlădeşti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 4
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 3
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 3
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Sambata, 9 Septembrie 2023, 11:00
Teren: MUNICIPAL / Drăgăşani
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 2
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Duminica, 3 Septembrie 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Mihăeşti
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 2
Teren: TÂRG / Guşoeni
Sambata, 2 Septembrie 2023, 11:00
Teren: TÂRG / Guşoeni
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Liga a V-a, etapa 1
Teren: COMUNAL / Lapusata
Duminica, 27 August 2023, 11:00
Teren: COMUNAL / Lapusata
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Liga a IV-a NURVIL, etapa 1
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea
Sambata, 26 August 2023, 11:00
Teren: ISPORT ARENA / Râmnicu Vâlcea