Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 21
Teren: Galbeni / Filipesti
Miercuri, 13 Iunie 2018, 18:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 34
Teren: Oituz /
Duminica, 10 Iunie 2018, 11:00
Teren: Oituz /
Joi, 7 Iunie 2018, 15:00
Juniori A1, etapa 15
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 7 Iunie 2018, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 33
Teren: Negri /
Miercuri, 6 Iunie 2018, 18:00
Teren: Negri /
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
LIGA a V-a, etapa 23
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 32
Teren: Letea Veche /
Sambata, 2 Iunie 2018, 11:00
Teren: Letea Veche /
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 31
Teren: Cleja / Cleja
Miercuri, 30 Mai 2018, 18:00
Teren: Cleja / Cleja
Miercuri, 23 Mai 2018, 15:00
Juniori D, etapa 16
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Miercuri, 23 Mai 2018, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Marti, 22 Mai 2018, 16:00
Juniori D, etapa 19
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Marti, 22 Mai 2018, 16:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
LIGA a V-a, etapa 21
Teren: Garleni /
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Garleni /
Sambata, 19 Mai 2018, 09:00
Juniori C, etapa 13
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 19 Mai 2018, 09:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Vineri, 18 Mai 2018, 15:00
Juniori D, etapa 30
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 18 Mai 2018, 15:00
Teren: Lucretiu Avram /
Joi, 17 Mai 2018, 16:00
Juniori E, etapa 16
Teren: Lucretiu Avram /
Joi, 17 Mai 2018, 16:00
Teren: Lucretiu Avram /
Luni, 14 Mai 2018, 14:00
Juniori A1, etapa 23
Teren: Lucretiu Avram /
Luni, 14 Mai 2018, 14:00
Teren: Lucretiu Avram /
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
LIGA a V-a, etapa 20
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 12 Mai 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 28
Teren: Letea Veche /
Sambata, 12 Mai 2018, 11:00
Teren: Letea Veche /
Vineri, 11 Mai 2018, 15:00
Juniori C, etapa 22
Teren: Letea Veche /
Vineri, 11 Mai 2018, 15:00
Teren: Letea Veche /
Joi, 10 Mai 2018, 17:00
Juniori E, etapa 29
Teren: Letea Veche /
Joi, 10 Mai 2018, 17:00
Teren: Letea Veche /
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 19
Teren: Galbeni / Filipesti
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Marti, 8 Mai 2018, 18:00
Juniori D, etapa 17
Teren: Aerostar II / Bacau
Marti, 8 Mai 2018, 18:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 27
Teren: Central / Sascut
Sambata, 5 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / Sascut
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 27
Teren: Petrolul /
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Teren: Petrolul /
Vineri, 4 Mai 2018, 15:00
Juniori D, etapa 27
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 4 Mai 2018, 15:00
Teren: Lucretiu Avram /
Joi, 3 Mai 2018, 17:00
Juniori A1, etapa 21
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 3 Mai 2018, 17:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Luni, 30 Aprilie 2018, 10:00
Juniori C, etapa 13
Teren: Aerostar II / Bacau
Luni, 30 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a V-a, etapa 18
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 26
Teren: Garleni /
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Garleni /
Jocul nu s-a disputat deoarece echipa ACS Gloria Zemes nu s-a prezentat.
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:30
Juniori E, etapa 26
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:30
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 26 Aprilie 2018, 15:00
Juniori C, etapa 20
Teren: Letea Veche /
Joi, 26 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Letea Veche /
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 18
Teren: Caşin / Caşin
Miercuri, 25 Aprilie 2018, 18:00
Teren: Caşin / Caşin
Luni, 23 Aprilie 2018, 16:00
Juniori C, etapa 15
Teren: Lucretiu Avram /
Luni, 23 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Lucretiu Avram /
Duminica, 22 Aprilie 2018, 10:00
Juniori E, etapa 24
Teren: Lucretiu Avram /
Duminica, 22 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Lucretiu Avram /
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 25
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 21 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Vineri, 20 Aprilie 2018, 17:00
Juniori D, etapa 24
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 20 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Lucretiu Avram /
Joi, 19 Aprilie 2018, 16:00
Juniori E, etapa 23
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 19 Aprilie 2018, 16:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Marti, 17 Aprilie 2018, 15:00
Juniori D, etapa 23
Teren: Lucretiu Avram /
Marti, 17 Aprilie 2018, 15:00
Teren: Lucretiu Avram /
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 24
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Caşin / Caşin
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 24
Teren: Garleni /
Sambata, 14 Aprilie 2018, 17:00
Teren: Garleni /
Vineri, 13 Aprilie 2018, 18:00
Juniori D, etapa 22
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 13 Aprilie 2018, 18:00
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 13 Aprilie 2018, 16:30
Juniori D, etapa 22
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 13 Aprilie 2018, 16:30
Teren: Lucretiu Avram /
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 23
Teren: Magiresti / Magiresti
Miercuri, 11 Aprilie 2018, 18:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 10:00
Juniori C, etapa 12
Teren: Letea Veche /
Vineri, 6 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Letea Veche /
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:30
LIGA a V-a, etapa 15
Teren: Bratesti / Bratesti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 17:30
Teren: Bratesti / Bratesti
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
LIGA a V-a, etapa 12
Teren: ITESTI / ITESTI
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 17:00
Teren: ITESTI / ITESTI
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:00
Juniori A1, etapa 17
Teren: Letea / Bacau
Miercuri, 4 Aprilie 2018, 12:00
Teren: Letea / Bacau
Marti, 3 Aprilie 2018, 12:30
Juniori D, etapa 21
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Marti, 3 Aprilie 2018, 12:30
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 22
Teren: Negri /
Sambata, 31 Martie 2018, 15:00
Teren: Negri /
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Juniori C, etapa 16
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 31 Martie 2018, 10:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Vineri, 30 Martie 2018, 15:00
Juniori C, etapa 16
Teren: Letea Veche /
Vineri, 30 Martie 2018, 15:00
Teren: Letea Veche /
Sambata, 17 Martie 2018, 13:00
LIGA a IV-a, etapa 20
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 17 Martie 2018, 13:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Juniori C, etapa 14
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 17 Martie 2018, 10:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Joi, 15 Martie 2018, 15:00
Juniori A1, etapa 14
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 15 Martie 2018, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 9 Decembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, etapa 17
Teren: Garleni /
Sambata, 9 Decembrie 2017, 14:00
Teren: Garleni /
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 16
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Miercuri, 29 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 23 Noiembrie 2017, 14:30
LIGA a IV-a, etapa 15
Teren: Petrolul /
Joi, 23 Noiembrie 2017, 14:30
Teren: Petrolul /
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 14
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, etapa 14
Teren: Garleni /
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Garleni /
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 09:00
Juniori C, etapa 11
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 18 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 13
Teren: Oituz /
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Oituz /
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 13
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Juniori D, etapa 14
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 09:00
Teren: M.A.I. Letea Veche / Bacău
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 14:00
Juniori D, etapa 14
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Lucretiu Avram /
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 10
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
LIGA a IV-a, etapa 12
Teren: Negri /
Sambata, 4 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Negri /
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 14:00
Juniori C, etapa 9
Teren: Letea Veche /
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Letea Veche /
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 9
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 11
Teren: Petrolul /
Sambata, 28 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Petrolul /
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:00
Juniori D, etapa 12
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Vineri, 27 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Vineri, 27 Octombrie 2017, 17:00
Juniori D, etapa 12
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Vineri, 27 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 26 Octombrie 2017, 15:00
Juniori E, etapa 11
Teren: Aerostar Sintetic / Bacău
Joi, 26 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Aerostar Sintetic / Bacău
Marti, 24 Octombrie 2017, 14:00
Juniori D, etapa 11
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Marti, 24 Octombrie 2017, 14:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 10
Teren: Dofteana /
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 10
Teren: Darmanesti /
Sambata, 21 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Darmanesti /
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:30
Juniori C, etapa 7
Teren: Letea Veche /
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:30
Teren: Letea Veche /
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 7
Teren: BARSANESTI / BARSANESTI
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: BARSANESTI / BARSANESTI
Sambata, 14 Octombrie 2017, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 9
Teren: Central / Sascut
Sambata, 14 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Central / Sascut
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:00
Juniori D, etapa 9
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 14 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Vineri, 13 Octombrie 2017, 15:00
Juniori C, etapa 6
Teren: Letea Veche /
Vineri, 13 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Letea Veche /
Joi, 12 Octombrie 2017, 15:00
Juniori E, etapa 8
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Joi, 12 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 8
Teren: Negri /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Negri /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
LIGA a IV-a, etapa 8
Teren: Garleni /
Sambata, 7 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Garleni /
Joi, 5 Octombrie 2017, 15:00
Juniori A1, etapa 4
Teren: Moldova / Buhusi
Joi, 5 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Moldova / Buhusi
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
Juniori E, etapa 6
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Duminica, 1 Octombrie 2017, 10:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 7
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
Juniori C, etapa 4
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 30 Septembrie 2017, 09:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 28 Septembrie 2017, 17:00
Juniori E, etapa 5
Teren: Aerostar Sintetic / Bacău
Joi, 28 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Aerostar Sintetic / Bacău
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 17:00
Juniori A1, etapa 3
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Miercuri, 27 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 6
Teren: /
Sambata, 23 Septembrie 2017, 17:00
Teren: /
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 6
Teren: Petrolul /
Sambata, 23 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Petrolul /
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 15:30
Juniori A1, etapa 2
Teren: Lucretiu Avram /
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 15:30
Teren: Lucretiu Avram /
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:00
Juniori A1, etapa 1
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Marti, 12 Septembrie 2017, 15:00
Juniori D, etapa 2
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Marti, 12 Septembrie 2017, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
LIGA a IV-a, etapa 4
Teren: Garleni /
Sambata, 9 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Garleni /
Sambata, 9 Septembrie 2017, 13:30
Juniori D, etapa 1
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 9 Septembrie 2017, 13:30
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Joi, 7 Septembrie 2017, 17:00
Juniori D, etapa 1
Teren: Aerostar II / Bacau
Joi, 7 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a V-a, etapa 1
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Aerostar II / Bacau
Sambata, 2 Septembrie 2017, 11:00
LIGA a IV-a, etapa 3
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 2 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 19 August 2017, 18:00
LIGA a IV-a, etapa 1
Teren: Darmanesti /
Sambata, 19 August 2017, 18:00
Teren: Darmanesti /