Informari si comunicate
28-06-2018
COMUNICAT.

CASTIGĂTOAREA CUPEI ROMĂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ EDIŢIA 2018-2019.

detalii...
25-06-2018
22-06-2018
Şedinţă Comitet Urgenţă din cadrul A.J.F.Bacău. din data de 22.06.2018

Întrunit conform Art.43 din Statutul AJF Bacău,Comitetul de Urgenţă hotărăşte:

detalii...
18-06-2018
CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE

CUPA ROMANIEI-DELEGARI SEMIFINALE EDITIA 2018-2019

detalii...
13-06-2018
Jocuri reprogamate Liga a-4-a Sămbătă/Duminică 16/17.06.2018.

Delegări Arbitri/Observatori.Următoarele jocuri se vor disputa astfel:

detalii...
08-06-2018
CUPA ROMĂNIEI FAZA JUDEŢEANĂ SEMIFINALE SEZON 2018-2019.

La sediul Ajf Bacău, vineri 08-06-2018 a avut loc tragerea la sorţii a Semifinalelor Cupei României etapa judeţeană.

detalii...
05-06-2018
30-05-2018
DECIZII COMISIA DE DISCIPLINA

Întrunită miercuri 30 mai 2018, Comisia de Disciplină și Etică a AJF BACAU a analizat rapoartele de joc de la meciurile de seniori remise pentru ședința din data de 30.05.2018 și a dictat următoarele sancțiuni

detalii...
18-05-2018
Delegări arbitri..Jocuri reprogramate Liga a-4-a.Liga a-5-a.

Program jocuri restanţă Liga a-4-a.Liga-a-5-a.

detalii...
18-05-2018
DELEGĂRI ARBITRI.PROGRAM CUPA ROMĂNIEI SFERTURI DE FINALĂ 22/23-05-2018.

Sferturile de Finală se vor disputa în data de 22/23-05-2018 după următorul program:

detalii...
toate comunicatele

CS UZU Darmanesti

Informatii generale
Teren Darmanesti /
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Sport Club II BC 32 30 2 0 118-22 92p +44
2STA322921205-1089p+41
3 AS V. Oituz 32 17 3 12 100-63 54p +6
4AS Condorii321721358-8053p+5
5 AS Filipesti 32 16 4 12 89-65 52p +4
6CS Dofteana321541373-7449p+1
7 AS Siretu 32 14 5 13 60-61 47p -1
8STA321431562-6545p-3
9 ACS GLORIA ZEMEȘ 32 13 3 16 64-88 42p -6
10CS UZU Darmanesti321251555-5141p-7
11 AS Negri 32 13 1 18 64-93 40p -8
12AS Vointa Garleni321221852-7238p-10
13 AS Tg. Ocna 32 10 3 19 52-93 33p -15
14AS Ath. Comanesti321031957-11533p-15
15 AS Magura Casin 32 9 4 19 72-118 31p -17
16ACS Viitorul Nicolae Balcescu32861840-6530p-18
17 AS Fl. Rosie Sascut 32 5 4 23 39-125 19p -29
18STA20020-120p-12
Competitii in care participa / a participat
Meciurile disputate in sezonul actual
LIGA a IV-a Etapa 34
09-06-2018
AS Aripile Cleja
LIGA a IV-a Etapa 33
06-06-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 32
02-06-2018
CSM Moinesti
LIGA a IV-a Etapa 31
30-05-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 30
16-06-2018
AS Viitorul Curita
Observatii: JOC AMĂNAT PENNTRU DATA DE 16-06-2018.
LIGA a IV-a Etapa 29
19-05-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 28
12-05-2018
CSSM Bacau
LIGA a IV-a Etapa 27
06-05-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 26
28-04-2018
AS Filipesti
LIGA a IV-a Etapa 25
21-04-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 24
14-04-2018
AS Vulturul Magiresti
LIGA a IV-a Etapa 23
06-04-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 22
31-03-2018
ACS Gauss Bacau
LIGA a IV-a Etapa 21
13-06-2018
AS Negri
LIGA a IV-a Etapa 20
17-03-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 19
09-05-2018
CS Dofteana
LIGA a IV-a Etapa 18
25-04-2018
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 17
09-12-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 16
02-12-2017
AS Magura Casin
LIGA a IV-a Etapa 15
23-11-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 14
18-11-2017
F.C. Dinamo Bacau
LIGA a IV-a Etapa 13
11-11-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 12
04-11-2017
ACS GLORIA ZEMEȘ
LIGA a IV-a Etapa 11
28-10-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 10
21-10-2017
AS V. Oituz
LIGA a IV-a Etapa 9
14-10-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 8
07-10-2017
AS Fl. Rosie Sascut
LIGA a IV-a Etapa 7
01-10-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 6
23-09-2017
AS Siretul Bacau
LIGA a IV-a Etapa 5
16-09-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 4
09-09-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 3
02-09-2017
ACS Viitorul Nicolae Balcescu
LIGA a IV-a Etapa 2
13-09-2017
CS UZU Darmanesti
LIGA a IV-a Etapa 1
19-08-2017
AS Vointa Garleni
Juniori D Etapa 30
19-05-2018
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 29
15-05-2018
CSM Moinesti
Juniori D Etapa 28
12-05-2018
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 27
05-05-2018
C.S.Sportul Onesti
Juniori D Etapa 26
01-05-2018
AS Play Bacau
Juniori D Etapa 25
27-04-2018
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 24
21-04-2018
ACS FC Bacau 2
Juniori D Etapa 23
17-04-2018
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 22
14-04-2018
AS Juniorii Bacau
Juniori D Etapa 21
03-04-2018
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 20
30-03-2018
L.P.S. BACĂU
Juniori D Etapa 19
22-05-2018
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 18
17-03-2018
AS Viitorul Curita
Juniori D Etapa 17
08-05-2018
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 16
26-05-2018
F.C. Dinamo Bacau
Juniori D Etapa 15
18-11-2017
FC Dinamo Bacau II
Juniori D Etapa 14
11-11-2017
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 13
04-11-2017
A.S. Trotus Onesti
Juniori D Etapa 12
28-10-2017
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 11
24-10-2017
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 10
20-10-2017
ACS FC Bacau 1
Juniori D Etapa 9
14-10-2017
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 8
11-10-2017
Sporting Bacau
Juniori D Etapa 7
07-10-2017
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 6
30-09-2017
C.S.AEROSTAR
Juniori D Etapa 5
26-09-2017
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 4
23-09-2017
Viitorul Bacau
Juniori D Etapa 3
16-09-2017
CS UZU Darmanesti
Juniori D Etapa 2
12-09-2017
C.S.S. Onesti
Juniori D Etapa 1
09-09-2017
CS UZU Darmanesti
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta