Informari si comunicate
19-12-2018
Reluare activitate arbitri

Reluare activitate arbitri

detalii...
13-12-2018
SĂRBĂTORI FERICITE!

SĂRBĂTORI FERICITE !

detalii...
13-11-2018
07-11-2018
Tragere la sorți Cupa României-faza județeană

Optimi Cupa României - faza județeană

detalii...
05-11-2018
02-11-2018
Comitet Executiv

Ședință Comitet Executiv

detalii...
31-10-2018
Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

Echipe câștigătoare Interliga de Iarnă Trofeul GHEORGHE OLA SI GHEORGHE ENE

detalii...
25-10-2018
Interliga de Iarnă

Interliga de Iarna Zarnesti

detalii...
23-10-2018
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
toate comunicatele

A.S.Prietenii Rupea


A.S.Prietenii Rupea

Localitatea Rupea

Informatii generale
Anul infiintarii 2013
Culori Rosu - Alb
Teren Cetatea-Rupea
Adresa Str.Republicii,Nr.90,Loc.Rupea,Jud.Brasov
Contact 0720633631
Staff-ul echipei
Presedinte Hristea Tudor Nicolae 0733085689
Secretar Pitea Stefanita 0724560955
Vicepresedinte
Organizator de competitii Dumitru Constantin Gabriel 0761326911
Antrenor
Liga a IV-A, Juniori - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. F.C. Precizia Săcele 30 27 1 2 168-29 82p +37
2A.S. Aripile Braşov302613213-3679p+34
3 A.F.C.S. Carpaţi Berivoi 30 21 1 8 126-46 64p +19
4A.S.C.Olimpic Zărneşti301938117-4560p+15
5 A.S.Prietenii Rupea 30 17 5 8 104-43 56p +11
6ACS SR Municipal Brasov3017310122-7254p+9
7 C.S. Inter Cristian 30 16 5 9 93-40 53p +8
8C.S. Chimia Orasul Victoria301241453-9340p-5
9 A.S.C.Ciucas Tarlungeni 30 10 8 12 58-39 38p -7
10A.C.S.M. Codlea301141580-7537p-8
11 A.S. Cetatea Homorod 30 8 4 18 61-108 28p -17
12A.C.S. Coltea 1920 Brasov30831955-13727p-18
13 A.C.S. Steagu Rosu Brasov 30 8 1 21 64-117 25p -20
14A.S. Avantul Dumbravita30732067-13824p-21
15 A.C.S.Vointa Hurez 30 5 6 19 42-138 21p -24
16A.S. Olimpic Voila30202816-2836p-39
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Avram Manuel Florin 03-04-2001 42323
2 Balau Ioan 06-03-1983 38147
3 Balica Traian 04-08-1998 41804
4 Barascu Gabriel 21-06-1990 34663
5 Barbatei Claudiu Vasile 16-10-1991 37110
6 Bardas Nicolae 06-06-1980 32870
7 Benea Vlad Bogdan 02-06-2003 43639
8 Boboia Vlad 16-12-1998 41497
9 Borcoman Dinu Ciprian 29-04-2002 41902
10 Borcoman Dragos Gheorghe 19-04-1998 40256
11 Borcoman Tudor 14-09-1998 40196
12 Bucur Gheorghe 12-10-1991 34378
13 Bucur Horia Andrei 20-07-1999 41499
14 Bucur Matei Nicolae 11-05-2009 43694
15 Bucur Sergiu Gheorghe 20-04-2005 43077
16 Bucutea Dragos Cornel 03-07-2000 41695
17 Constantin Octavian 02-11-1987 34711
18 Csiki Zoltan Lorand 07-12-2002 42322
19 Curca Daniel 13-11-1974 32875
20 Demeter Tibor 17-04-1997 39793
21 Dumitrescu Iulian Bogdan 08-06-2000 41722
22 Dumitru Constantin Gabriel 08-11-1988 34781
23 Eghed Janos Tibor 14-11-2004 43263
24 Forgaci Attila 02-01-2002 43695
25 Fozocos Andrei 18-11-1994 38490
26 Fulop Szilard 11-03-1992 37345
27 Ghita Alexandru Florian 04-02-1989 7974
28 Gliga Vasile Cosmin 19-01-1983 33676
29 Grusea Alexandru 18-02-1998 40202
30 Hali Constantin 04-11-2000 41721
31 Hali Ioan Damian 16-01-1999 41496
32 Hanco Daniel Nicolae 11-03-1998 41696
33 Hlipca Marian 06-06-2000 42324
34 Hohoiu Gheorghe Iulian 17-07-1997 41799
35 Homorozean Daniel Tudor 15-08-2000 41903
36 Horvat Timotei 18-10-1997 40540
37 Hristea Radu 18-03-2008 43660
38 Hristea Tudor Nicolae 30-04-1981 40255
39 Ivan Silviu 20-11-1982 38292
40 Kerekes Arpad 09-06-1987 33399
41 Laszlo Arpad Denis 05-10-1999 38224
42 Maior Robert 13-01-2004 42385
43 Marinovici Levente Claudiu 01-10-1976 29640
44 Matei Robert 15-09-1994 37343
45 Matyas Ioan Catalin 26-09-1999 41502
46 Maurer Eduard 10-05-2000 42086
47 Mera Ioan Marius 02-12-2002 43640
48 Moga Ioan 14-02-2001 42053
49 Moise Darius 15-12-1998 40941
50 Olaru Remus 23-08-1988 A1816 / 2215
51 Pasla Silviu 05-07-1987 40257
52 Pitea Flavius Sebastian 27-03-2005 41697
53 Pitea Stefanita 05-05-1987 34380
54 Piticas Dan 11-09-2001 38266
55 Popa Florin 08-04-1985 34393s
56 Roman Alexandru Marian 12-01-2003 42386
57 Rusu Adrian Gheorghe 22-04-1998 41081
58 Rusu Claudiu 08-01-1986 39448
59 Seceleanu Alexandru Vasile 15-05-2000 42052
60 Stanila Mircea Nicolae 23-10-2000 41935
61 Stefan Ciprian 05-06-1977 29109
62 Stoica Ioan 07-02-1986 33842
63 Susan Ioan Razvan 07-07-1998 41718
64 Szabo Pasere Edwin 14-10-1986 34666
65 Szabo Pasere Levente 22-01-1988 34715
66 Trif Ionut 02-04-1994 37492
67 Tudosa Mihai 08-03-2000 41719
68 Vaida Constantin Daniel 29-05-1999 41720
69 Vekony Paul 17-01-1999 41694
70 Vezeteu Catalin - Aurel 11-07-1988 4042/29756
71 Vlad Catalin Dumitru 20-10-2000 42500
72 Zarate Zabala 01-11-1983 43553
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-A, Juniori Etapa 13
17-11-2018
C.S. Chimia Orasul Victoria
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 12
10-11-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 11
03-11-2018
A.S.C.Olimpic Zărneşti
Pauza: 1-1
Liga a IV-A, Juniori Etapa 10
27-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 9
20-10-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 8
13-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 7
06-10-2018
A.S. F.C. Precizia Săcele
Pauza: 0-3
Liga a IV-A, Juniori Etapa 6
29-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 5
22-09-2018
A.S. Aripile Braşov
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 4
15-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 3
08-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Juniori Etapa 2
01-09-2018
A.C.S. Steagu Rosu Brasov
Pauza: 0-0
Liga a IV-A, Juniori Etapa 1
25-08-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 4-0
Cupa Romaniei, Liga a-IV-a Etapa 1
23-11-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 13
17-11-2018
C.S. Chimia Orasul Victoria
Pauza: 1-1
Liga a IV-A, Seniori Etapa 12
10-11-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 11
03-11-2018
A.S.C.Olimpic Zărneşti
Pauza: 1-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 10
27-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 1-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 9
20-10-2018
A.C.S. Coltea 1920 Brasov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 8
13-10-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 3-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 7
06-10-2018
A.S. F.C. Precizia Săcele
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 6
29-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Liga a IV-A, Seniori Etapa 5
22-09-2018
A.S. Aripile Braşov
Pauza: 0-4
Liga a IV-A, Seniori Etapa 4
15-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 3
08-09-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 0-1
Liga a IV-A, Seniori Etapa 2
01-09-2018
A.C.S. Steagu Rosu Brasov
Pauza: 0-2
Liga a IV-A, Seniori Etapa 1
25-08-2018
A.S.Prietenii Rupea
Pauza: 2-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe