Informari si comunicate
18-10-2018
INTERLIGA

Etapele 7,8,9

detalii...
18-10-2018
15-10-2018
Selecția județeană pentru grupa 2006

Sâmbătă 20.10.2018 ora 11 pe Stadionul Metrom selecție județeană grupa 2006

detalii...
12-10-2018
In atentia Delegatilor echipelor din liga V-a ,zona Fagaras

Luni 15 Octombrie va avea loc sedinta cu Delegatii echipelor

detalii...
11-10-2018
Perioada de transferuri U15

Perioada de transferuri U15 - 15-19.10.2018

detalii...
10-10-2018
INTERLIGA

Etapele 5 si 6

detalii...
08-10-2018
05-10-2018
Etapa a VI Turneul Speranțelor

Tabel nominal cu jucatorii care participa la Turneul Sperantelor din data de 07.10.2018 Selectionata Mureș U15 - Selectionata Brasov U15

detalii...
05-10-2018
Interliga de iarna Gheorghe Ola si Gheorghe Ene

Data de incepere Interliga de Iarna,perioada de transferuri,data limita de inscriere

detalii...
04-10-2018
Curs formare arbitri

Curs formare arbitri

detalii...
toate comunicatele

A.S.Olimpia Sasciori


A.S.Olimpia Sasciori

Localitatea Sasciori

Informatii generale
Culori Alb-Rosu
Teren Olimpia / Sasciori
Adresa Loc.Sasciori - Str.Principala,Nr 146
Contact 0721627633
Staff-ul echipei
Presedinte Motoc Valentin
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Motoc Gabriel
Antrenor Motoc Gabriel
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras - sezon 2018/2019
# Nume echipa M V E I G P A
1 F.S.Voila 7 6 1 0 18-3 19p +10
2A.S. Carpati Ucea860233-918p+6
3 A.S.Sageata Dragus 8 5 2 1 17-10 17p +5
4A.S. Progresul Voivodeni751117-716p+4
5 A.C.S.Vointa Hurez 7 5 1 1 18-9 16p +4
6A.S.Olimpia Sasciori732214-811p+2
7 A.S.Mandra 8 3 1 4 17-16 10p -2
8A.S.Beclereana Beclean623110-119p0
9 A.S.C.Vistea Mare 7 2 0 5 7-20 6p -6
10A.S.Viitorul Recea711514-234p-8
11 A.S.Spartanii Pojorta 7 1 1 5 9-33 4p -5
12A.S Ileni710613-223p-6
13 A.S.Benelux Cincu 8 0 1 7 6-22 1p -11
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Chiujdea Darius 03-07-1997 40454
2 Chiujdea Laurentiu 07-06-2000 43245
3 Cloca Dorel Constantin 10-05-1987 39431
4 Coman Daniel 02-11-1988 34574
5 Danciu Gabriel 26-03-1982 28950
6 Dobrin Gheorghe 23-04-1972 28902
7 Ficiu Gabriel 14-06-1988 31855
8 Ganea Gheorghe - Gabriel 17-10-1981 27552
9 Ganea Ioan Marian 28-08-1982 33058
10 Lazea Ovidiu 30-07-1988 38708
11 Maresiu Robert Marian 12-04-2001 41641
12 Motoc Gabriel 28-09-1975 28897
13 Nan Claudiu 09-01-1978 34582
14 Pirau Vasile 28-01-1977 41158
15 Pop Silviu Emil 25-01-1980 42871
16 Puscasu Pavel 26-07-1991 38500
17 Rades Olimpiu Adrian 08-07-1982 39429
18 Sburatura George 10-04-1994 37111
19 Serban Bogdan 24-01-1997 38662
20 Socol Aurel 23-02-1979 39037
21 Teaca Mihai 03-09-1999 38552
22 Teaca Mihai 23-08-1956 32228
23 Tetiu Ovidiu Ilie 10-07-1981 28110
24 Trambitas Paul 25-08-1989 38706
25 Trimbitas Dan 29-05-1992 38705
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 4
26-09-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-2, Dupa prelungiri: 0-1
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 3
12-09-2018
F.S.Voila
Pauza: 2-0, Dupa prelungiri: 2-2, Penalty: 4-2
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
02-09-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 1-1
Cupa Romaniei, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
26-08-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 1-3
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 8
21-10-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 0-3
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 7
14-10-2018
A.S Ileni
Pauza: 2-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 5
03-10-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 4
30-09-2018
A.S.Beclereana Beclean
Pauza: 1-1
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 3
23-09-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 2
16-09-2018
A.S. Carpati Ucea
Pauza: 0-0
Liga a-V-a, Seria Vest - zona Fagaras Etapa 1
09-09-2018
A.S.Olimpia Sasciori
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe