- AJF
- Comisia Județeană de Arbitri
- Comisii jursdicționale
- Competiții
- Arhivă
- Contact
Asociatia Judeteana de Fotbal Covasna
SFANTU GHEORGHE, STR.BANKI DONAT NR.25
Tel: 0267-315394
Tel: 0267-315394
Fax: 0267315394
Email: [email protected]
Vineri, 26-04-2024 | ||||||||||
1 | A.C.S.NEMERE GHELINTA A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II |
AS NEMERE / GHELINTA | JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 11 | 17:00 | Ionescu I | Blaga B | - | - | - | - |
Sambata, 27-04-2024 | ||||||||||
1 | A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC |
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE | JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 13 | 08:30 | Imreh L | Ungvari L | Vajna M | - | - | - |
2 | A.F.C.CERNAT C.S.O.BARAOLT |
F.C.COMUNAL / CERNAT | JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 13 | 10:00 | Szakacs K | Blaga B | - | - | - | - |
3 | A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE A.S.C.S. KSE TARGU SECUIESC |
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE | JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 13 | 10:00 | Imreh L | Csata R | - | - | - | - |
4 | A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE A.C.S. STARUINTA ZAGON |
/ | JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 13 | 10:00 | Medesan E | Imreh S | - | - | - | - |
5 | A.C.S. SPORT FOR ALL COVASNA A.S.ATLETICO STEAUA INT BUZAULUI |
ORASENESC AS / COVASNA | JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 13 | 10:00 | Sandor T | Zajzon Z | - | - | - | - |
6 | A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI |
/ | JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 13 | 10:00 | Ungvari L | Vajna M | - | - | - | - |
7 | A.C.S.A.S.F VIITORUL SFANTU GHEORGHE A.C.S. STARUINTA ZAGON |
/ | JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 13 | 11:30 | Medesan E | Imreh S | Kovesdi Z | - | - | - |
8 | A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE II A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI |
/ | JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 13 | 11:30 | Ungvari L | Csata R | Fekete A | - | - | - |
9 | C.S.O.BARAOLT A.S.F.C.MOACSA |
CSO ORASENESC / BARAOLT | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 15:00 | Szakacs K | Blaga B | Kovesdi Z | - | Szakacs Jozsef B | - |
10 | C.S.O.BARAOLT A.S.F.C.MOACSA |
CSO ORASENESC / BARAOLT | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 17:00 | Florescu V | Szakacs K | Blaga B | - | Szakacs Jozsef B | - |
Duminica, 28-04-2024 | ||||||||||
1 | A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI F.C.CATALINA SE JOACA LA ZAGON |
FC / ZAGON | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 11:00 | Toth J | Vicsai N | Makos L | - | Csegezi G | - |
2 | A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI F.C.CATALINA SE JOACA LA ZAGON |
FC / ZAGON | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 13:00 | Buceleanu L | Toth J | Vicsai N | - | Csegezi G | - |
3 | A.S. HARGHITA AITA MARE A.S.COVASNA |
AS HARGHITA / AITA MARE | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 15:00 | Onea A | Zagoni M | Ferencz A | - | Szakacs Jozsef B | - |
4 | CSAS PRIMA BRADUT A.C.S. STARUINTA ZAGON |
PRIMA / BRADUT | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 15:00 | Biro T | Vajna M | Micut C | - | Csosz F | - |
5 | A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI STĂ |
CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 15:00 | - | - | - | - | - | - |
6 | A.C.S.NEMERE GHELINTA A.S.PERKO SANZIENI |
AS NEMERE / GHELINTA | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 15:00 | Ungvari L | Imreh S | Kovacs B | - | Tanko L | - |
7 | A.C.S.F.C.PAPAUTI A.C.S ARCUS |
PAPAUTI / PAPAUTI | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 15:00 | Gabor A | Sandor T | Dragomir A | - | Foof E | - |
8 | A.S "VENUSZ" OZUN A.F.C.CERNAT |
Szentpali Geza / OZUN | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 21 | 15:00 | Bedohazi G | Recsenyedi H | Zajzon Z | - | Karacsony J | - |
9 | A.S. HARGHITA AITA MARE A.S.COVASNA |
AS HARGHITA / AITA MARE | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 17:00 | Ghinea L | Onea A | Zagoni M | - | Szakacs Jozsef B | - |
10 | CSAS PRIMA BRADUT A.C.S. STARUINTA ZAGON |
PRIMA / BRADUT | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 17:00 | Olah E | Ciuraru R | Biro T | - | Csosz F | - |
11 | A.S.CIUCAS INTORSURA BUZAULUI STĂ |
CIUCASUL / INTORSURA BUZAULUI | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 17:00 | - | - | - | - | - | - |
12 | A.C.S.NEMERE GHELINTA A.S.PERKO SANZIENI |
AS NEMERE / GHELINTA | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 17:00 | Bedohazi G | Ungvari L | Imreh S | - | Tanko L | - |
13 | A.C.S.F.C.PAPAUTI A.C.S ARCUS |
PAPAUTI / PAPAUTI | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 17:00 | Szakacs J | Gabor A | Sandor T | - | Foof E | - |
14 | A.S "VENUSZ" OZUN A.F.C.CERNAT |
Szentpali Geza / OZUN | LIGA A 4-A, SENIORI, etapa 21 | 17:00 | Recsenyedi H | Bedohazi G | Zajzon Z | - | Karacsony J | - |
Luni, 29-04-2024 | ||||||||||
1 | C.S.S.N NAGY MOZES TG.SECUIESC A.F.C.CERNAT |
SINKOVITS / TG SECUIESC | JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 11 | 14:00 | Nagy I | Medesan E | - | - | - | - |
Marti, 30-04-2024 | ||||||||||
1 | A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE CSO BARAOLT II |
COMPLEX SEPSI OSK ARENA / SFANTU GHEORGHE | JUNIORI U11-NASCUTI DUPA 01.01.2013(6+1)teren60x40, etapa 11 | 10:00 | Medesan E | Szakacs K | - | - | - | - |
2 | A.F.C.CERNAT A.S PROGRESUL SITA BUZAULUI |
F.C.COMUNAL / CERNAT | LIGA A 4-A, JUNIORI U19-NASCUTI DUPA 01.01.2005(10+1), etapa 20 | 17:00 | - | - | - | - | - | - |
Miercuri, 01-05-2024 | ||||||||||
Niciun meci | ||||||||||
Joi, 02-05-2024 | ||||||||||
1 | A.C.S. STARUINTA ZAGON A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE |
STARUINTA ZAGON / ZAGON | JUNIORI U13-NASCUTI DUPA 01.01.2011(8+1)teren70x50, etapa 14 | 10:00 | - | - | - | - | - | |
2 | A.C.S. STARUINTA ZAGON A.C.S.SEPSI OSK SFANTU GHEORGHE |
STARUINTA ZAGON / ZAGON | JUNIORI U15-NASCUTI DUPA 01.01.2009(10+1), etapa 14 | 11:30 | - | - | - | - | - | |
Vineri, 03-05-2024 | ||||||||||
Niciun meci |