Informari si comunicate
19-01-2019
Anunt examen pentru categ.1,categ.2, scoala de arbitri.

In perioada 22 - 24 Februarie se vor sustine examene pentru obtinerea categoria 1, categoria 2, arbitri stagiari(scoala de arbitri).

detalii...
14-01-2019
Viza medicala pentru Abitri si Observatori !

Viza medicala pentru Abitri si Observatori ! Arbitri,Arbitri Asistenti si Observatori din cadrul CJA Dolj, trebuie sa aduca viza medicala pana la data de 20 februarie cel tarziu de la medicul de familie. CJA Dolj

detalii...
09-01-2019
VIZA CARNETELOR pentru ARBITRI si OBSERVATORI - 2019

Fiecare Arbitru, Arbitru Asistent si Observator, personal, până la data de 15.02.2019, va achita cotizaţia anuală reprezentând contravaloarea unui barem de arbitraj GARANTI BANK RO21UGBI0000322014867RON

detalii...
24-12-2018
14-12-2018
12-12-2018
Gala Fotbalului Doljean - ''ILIE BALACI" - Editia.1

Miercuri 19.12.2018 , incepand cu ora 16.00 in sala FILARMONICA OLTENIA , are loc GALA FOTBALULUI DOLJEAN - ILIE BALACI - Editia 1.

detalii...
06-12-2018
Anunț ședintă săptămânală + Curs Școala de Arbitri

Azi 06.12.2018 se va tine sedinta saptamanala de la ora 18.00 la FEFS Craiova, iar cursurile pentru scoala de arbitri se vor tine de la ora 17 in aceeasi locatie.

detalii...
03-12-2018
IN ATENTIA ANTRENORILOR DE FOTBAL DIN JUDETUL DOLJ

Joi (06.12.2018) cu incepere de la ora 11:00 se va desfasura un curs cu tema ,,Fotbalul vazut de Aurel Ticleanu"

detalii...
19-11-2018
ANUNT IMPORTANT

ANUNT IMPORTANT Joi 22.11.2018, ora 18.00, la FEFS Craiova va avea loc sedinta saptamanala a arbitrilor in care vor fi discutate fazele de la CCA pentru luna noiembrie si la care va fi prezent Presedintele AJF Dolj, Horatiu Stanescu.

detalii...
14-11-2018
Anunț ședintă săptămânală + Curs Școala de Arbitri

Joi 15.11.2018 nu se va tine sedinta saptamanala. Cursurile Scolii de Arbitri se vor desfasura de la ora 17.00 la sediul AJF DOLJ.

detalii...
toate comunicatele

C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA

Localitatea CRAIOVA

Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
JUNIORI E - 2007/2008, SERIA 1 - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 C.S. DINAMYK CRAIOVA 26 25 0 1 172-13 75p +36
2A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA262402165-1172p+33
3 A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA 26 21 1 4 126-43 64p +25
4A.S. FEFS JUNIOR CRAIOVA26191689-2758p+19
5 C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU 26 17 0 9 109-76 51p +12
6C.S. DUNAREA CALAFAT261421095-4844p+5
7 A.C.S. SPERANTA U CRAIOVA 26 14 1 11 102-63 43p +4
8U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.261411198-8343p+4
9 U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 2 26 7 3 16 63-112 24p -15
10C.S. BRITANIA CRAIOVA26602029-25018p-21
11 A.S.F.C. NICOLA CRAIOVA 26 4 3 19 30-170 15p -24
12C.S.M. PROGRESUL BAILESTI26412165-10713p-26
13 C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA 26 3 4 19 52-129 13p -26
14A.C.S. PODARI26112422-854p-35
Competitii in care participa / a participat
JUNIORI D, D - SERIA 3, 2018-2019
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1, 2018-2019
JUNIORI E, E - SERIA 1, 2018-2019
JUNIORI F, 2018-2019
JUNIORI G, 2018-2019
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE OLA - 2009, SERIA 2, 2018-2019
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE ENE - 2010, SERIA 2, 2018-2019
INTERLIGA NATIONALA, 2018-2019
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE ENE - 2010, FINALA, 2018-2019
JUNIORI E - 2007/2008, SERIA 1, 2017-2018
JUNIORI D - 2005/2006, SERIA 2, 2017-2018
JUNIORI C - 2003/2004, 2017-2018
TROFEUL GHEORGHE ENE, SERIA B, 2017-2018
JUNIORI F - 2009, 2017-2018
JUNIORI G - 2010, 2017-2018
INTERLIGA NATIONALA, 2017-2018
TROFEUL GHEORGHE OLA, SERIA B, 2017-2018
TROFEUL GHEORGHE OLA, FINALA, 2017-2018
TROFEUL ,,GHEORGHE ENE" - 2008, SERIA A, 2016-2017
TROFEUL ,,GHEORGHE OLA" - 2007, SERIA A, 2016-2017
INTERLIGA NATIONALA - 2007/08/09/10, 2016-2017
JUNIORI ,,G" - 2009, 2016-2017
JUNIORI ,,F" - 2008, 2016-2017
JUNIORI ,,A1" - 1998/1999, 2016-2017
JUNIORI ,,A1" - 1998/1999, TUR-RETUR, 2016-2017
JUNIORI ,,E", 2015-2016
JUNIORI ,,F", 2015-2016
JUNIORI ,,G" - ,,GIGI MITACHESCU", 2015-2016
JUNIORI ,,A1", SERIA 1, 2015-2016
TROFEUL ,,GHEORGHE OLA", GRUPA 1, 2015-2016
TROFEUL ,,GHEORGHE ENE", GRUPA 2, 2015-2016
INTERLIGA NATIONALA, 2015-2016
Jocuri Amicale, 2014-2015
JUNIORI ,,D", SERIA 2, 2014-2015
JUNIORI "C", SERIA 1, 2014-2015
JUNIORI ,,B1", 2014-2015
JUNIORI ,,E", SERIA 2, 2014-2015
JUNIORI "C", TURNEU FINAL, 2014-2015
JUNIORI ,,D", TURNEU FINAL, 2014-2015
JUNIORI ,,E", TURNEU FINAL, 2014-2015
Juniori "D" Gheorghe Ola, Seria I, 2013-2014
Juniori "E" Gheorghe Ene, Seria a II-a, 2013-2014
Juniori "G", 2013-2014
CUPA MOS CRACIUN -2013 - COPII 2004, 2013-2014
CUPA MOS CRACIUN -2013 - COPII 2004, SERIA A, 2013-2014
Jocuri Amicale, 2013-2014
Juniori "B1", 2013-2014 (pana in etapa 4)
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Antonescu Ronaldinho 08-11-2006 1025
2 Balaci Radu Ionut 23-11-2008 47190
3 BANCA ALEXIAN ANDREI 24-04-2007 1482
4 Banescu Patrik Alexandru 06-03-2006 47535
5 BARBU ANDREI DARIUS 12-07-2011 2068 A
6 Belcineanu Flavius Florin 01-02-2007 246
7 BERCU IONUT CATALIN 10-11-2011 2065
8 Berescu Vlad Stefan 14-12-2009 533
9 Blendea Patrik Mihai 28-04-2009 1334
10 Boboc Robert Florin 17-07-2007 47208
11 BOGANESCU MATTIA ANTONIO 19-10-2011 1948
12 Burci Robert Stefan 18-04-2009 656
13 Burta Verde Stefan Denis 30-04-2008 47212
14 CAIA RAZVAN STEFAN 29-01-2010 1342
15 Calin Patrick Gabriel 15-06-2009 255
16 Carauleanu Andrei Mario 16-02-2004 46658
17 Cazacu Razvan Gabriel 05-02-2010 953
18 CERCEL DAVID ANDREI 03-03-2011 1949
19 CERCEL LUCA ANDREI 17-10-2010 2069
20 Chanin Yousef 22-10-2009 808
21 Chelu Cosmin Constantin 26-05-2003 47916
22 Cimpeanu Andrei 26-03-2004 47125
23 Cioana Darius Dumitru 17-06-2004 46362
24 Cioriia Florin Catalin 03-08-2003 43387
25 CIOVICA DANUT CLAUDIU MARIUS 08-05-2006 1744
26 CIRSTEA DAVID MIHAI 17-04-2010 1923
27 Ciuciu Francesco 10-01-2007 1058
28 COSTEA MARIO ILIE 21-07-2007 1435
29 Cristescu Mihai Cristian 13-04-2004 46234
30 Croitoru Daniel Florin 07-06-2003 43442
31 Curca Ciprian 02-07-2009 466
32 Danciu Darius Andrei 12-07-2007 1481
33 Darac Iustin 15-11-2006 46239
34 Dicu Toni Marian 12-03-2003 43653
35 DOBRESCU DAVID GABRIEL 08-01-2012 2345
36 Dochia Marian Ianis 09-07-2004 45804
37 Draghici Alberto Andrei 20-07-2007 247
38 Druga Stefan 19-09-2009 526
39 Dumitrescu Robert Ionut 19-09-2003 45799
40 Enache Andrei Marius 20-02-2003 47127
41 Enculescu Mihnea 18-01-2006 704
42 Fica George Alexandru 28-04-2009 250
43 Florea Stefanita Cezar 05-03-2007 47607
44 FLORESCU MIHNEA GABRIEL 05-01-2006 1436
45 Florica Sasha Stefan 26-01-2010 556
46 Fota Ioan Valeriu 13-04-2004 47126
47 Gaita Darius Andrei 30-10-2009 576
48 GAVRILA ALEXANDRU VICTOR 17-12-2006 1743
49 Gherasim Teodor Cristian 17-05-2006 549
50 Ghincea Raul Alin Alexandru 06-05-2003 43641
51 GHINDEANU MARIO DAVID 31-10-2011 2076
52 GHITA MATEI 06-05-2010 1062
53 GHITULESCU LAURENTIU STEFAN 29-07-2005 46134
54 Golumbeanu Raul Ionut Gabriel 16-01-2007 47547
55 GRECU FLORIN ANDREI 29-11-2011 2064
56 Grigorescu Bogdan Gabriel 07-05-2010 1061
57 HUREZANU ANDREI COSMIN 22-02-2006 244
58 Ilie Luca Stefan 25-04-2007 47543
59 ILIESCU RADU STEFAN 01-07-2011 2308
60 ION STEFANITA DANIEL 30-07-2003 1347
61 ISPAS BOGDAN VALENTIN MARIO 25-05-2008 1544
62 IVANESCU DUMITRU YANNIS RAZVAN 30-05-2008 1771
63 Juganaru Lucian Stefan 06-02-2009 805
64 Lungu Cosmin Luca 04-05-2009 252
65 LUNGU PATRICK ANDREI 10-06-2011 2346
66 Luta Marius Daniel 10-05-2010 1158
67 MANDA RADU THEODOR SORIN 26-02-2005 2204
68 Manolache Caplea Alexandru Fabian 17-04-2007 553
69 Marin Mihai Alexandru 14-01-2009 1243
70 MARINEANU IONUT ANDREI 24-08-2005 47730
71 Marusca Eduard Andrei 27-06-2006 574
72 Masri Iosef Ammad 19-05-2008 807
73 MATEA OVIDIU MIHAI 12-07-2010 1340
74 Matei Alexandru Stefan 04-03-2009 1240
75 Matei Marius Catalin 12-10-2007 554
76 Matei Stefan Danielle Augustin 20-04-2009 382
77 MATEI VICTOR LUCA 16-09-2011 2307
78 Micu David Ionut 26-01-2003 43644
79 Miere Sebastian Andrei 10-02-2003 43385
80 Mihai Mario Alberto Ionel 02-09-2006 1024
81 MIHALACHE ANDREI STEFAN 22-01-2007 1772
82 Minoiu Florin Mihnea 22-04-2008 47747
83 Mitran Eduard Gabriel 18-06-2010 1059
84 Mitroi Gigi Alexandru 02-06-2008 248
85 Mitru Alex Mario 05-08-2003 45065
86 Miu David Adrian 11-11-2009 1333
87 Motirlichie Luca Andrei 15-05-2005 804
88 Murtaza Gabriel 26-05-2003 43190
89 Muscalu Cristian Andrei 13-01-2008 47744
90 MUSTATA DAVID ANDREI 07-06-2011 2066
91 NECEA TUDOR OCTAVIAN 06-10-2008 1824
92 Negoita Emanuel Cristian Giorgio 24-03-2004 48018
93 Negoita Lorenzo Andrei Aurelio 24-03-2004 48012
94 Netoiu Mario Sebastian 03-10-2003 43184
95 Nica Robert Mihai 14-05-2008 47541
96 Nicola David Andrei 05-09-2009 258
97 Nicola Yanys Daniel 16-10-2004 45806
98 Nistor Liviu Mario 06-05-2007 47546
99 Nuta Denis Cristian 11-08-2009 381
100 Nuta Yanis Catalin 20-05-2007 47544
101 Obleaga Iulian Marian 14-08-2007 966
102 Oita Ionut Alexandru 02-09-2003 44150
103 Olaru Darius Isac 31-01-2003 44553
104 Olaru Mhnea Silviu 31-01-2003 44554
105 OLTEANU DAVID CONSTANTIN 30-09-2003 48041
106 Opri Andrei Gabriel 14-05-2009 256
107 PANCU ALEXANDRU PETRE 30-07-2011 2074
108 Papalitsas Dimitros Haris 08-06-2010 1060
109 Parcea Cristian Gabriel 02-12-2007 47206
110 Pavel Ghebaur Ovidiu Gabriel 20-03-2006 47537
111 Penciu Luca Viorel 22-08-2008 47732
112 PESU IONUT ALIN DENIS 21-05-2011 2071
113 Pirvulescu Roberto Dragos 15-11-2004 45812
114 Popa Eduard Stefan 28-10-2009 1241
115 POPA STANCUT DARIUS 15-09-2010 2077
116 Predescu Barbu David 06-07-2010 1156
117 PRIOTEASA ALBERT GABRIEL 21-03-2007 1480
118 Pruna Robert Alexandru 23-09-2010 1199
119 Purcalea Catalin Ionut Alex 06-01-2004 47065
120 Purice Marius Alexandru 29-05-2006 46223
121 Radu Adrian Octavian 06-06-2008 47540
122 RATOI DAVID ANDREI 09-09-2011 2306
123 Ruiu Dragos Stefan 09-09-2008 47823
124 SALAN DARIUS GABRIEL 30-03-2011 2075
125 SCUTUROIU MARIUS EUGEN 09-06-2010 1540
126 Segarceanu Mihnea Andrei 11-03-2007 47542
127 Serbanescu Victor Andrei 05-10-2009 419
128 SOARE DARIUS MATTHIAS 16-02-2012 2067
129 Stanciu Rares Stefan 03-12-2009 575
130 STEFAN DAVID CRISTIAN 23-08-2006 1745
131 Stefan Patrik Gabriel Constantin 20-10-2010 1287
132 Terpezeteanu Ianis Andrei 31-10-2008 47816
133 Toader Alexandru Ionut 14-01-2008 47182
134 Toe Dragos Stefan 02-09-2009 2591
135 Toma Ionut Daniel 24-08-2004 46892
136 TRICA RADU ANDREI 09-12-2011 2070
137 TRIF TUDOR MIHAI 23-08-2011 2072
138 TRIFANESCU RAZVAN ANDREI MIHAI 08-07-2008 1545
139 Truica Mihai Cristian 05-06-2007 47210
140 Trusca Andrei Alexandru 03-05-2008 511
141 Truta Liviu Stefanita 05-05-2004 46890
142 Tudor Constantin Dragos Albert 10-11-2007 47205
143 TUDORASCU ANDREI STEFAN 25-06-2008 47272
144 URZICEANU ROBERT FLORIN 31-01-2012 2073
145 VLAICULESCU MIHAI TUDOR 20-01-2010 1341
146 Voicila David Gabriel 20-02-2007 551
147 Voinea Vladut Marius 14-07-2003 44073
148 Zamfir Nicholas Stefan 01-12-2010 1339
149 Zuleanu Stefan Cristian 01-04-2009 396
Meciurile disputate in sezonul actual
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 10
12-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 9
09-10-2018
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 7
03-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 6
06-10-2018
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 5
25-09-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 4
22-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 2
15-09-2018
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI C/ LIGA ELITELOR-U15, C / U15- SERIA 1 Etapa 1
12-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 13
24-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 12
17-11-2018
CSS. 2 CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 11
10-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 10
07-11-2018
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 9
03-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 8
27-10-2018
A.C.S. JIUL PODARI
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 7
20-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 6
13-10-2018
U CRAIOVA 1948.SA.
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 5
10-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 4
06-10-2018
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 3
28-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 2
22-09-2018
C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
JUNIORI D, D - SERIA 3 Etapa 1
15-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 14
27-11-2018
A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 13
04-12-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 12
15-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 11
10-11-2018
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 2
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 10
02-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 8
24-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 7
16-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 6
11-10-2018
C.S.S. CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 5
04-10-2018
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 4
28-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 3
26-09-2018
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
JUNIORI E, E - SERIA 1 Etapa 1
14-09-2018
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
JUNIORI F Etapa 16
28-11-2018
C.S.S. CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 15
26-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 14
16-11-2018
A.C.S. SPERANTA U CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 13
15-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 12
14-11-2018
C.S. DINAMYK CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 11
03-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 10
05-11-2018
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 9
27-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 8
20-10-2018
A.F.C. MILAN ACADEMY
JUNIORI F Etapa 7
18-10-2018
A.C.S. UNIREA VELA
JUNIORI F Etapa 6
13-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 5
10-10-2018
A.C.S. ATHLETIC SLATINA
JUNIORI F Etapa 4
03-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 3
25-09-2018
A.S. LEII SUDULUI 2
JUNIORI F Etapa 2
22-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI F Etapa 1
15-09-2018
A.S. LEII SUDULUI
JUNIORI G Etapa 13
01-12-2018
A.S. LEII SUDULUI
JUNIORI G Etapa 12
24-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI G Etapa 11
15-11-2018
C.S. REAL CRAIOVA
JUNIORI G Etapa 9
06-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI G Etapa 8
25-10-2018
C.S. STIINTA 2017 CALAFAT
JUNIORI G Etapa 7
24-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI G Etapa 5
12-10-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI G Etapa 4
06-10-2018
A.C.S. SPERANTA U CRAIOVA
JUNIORI G Etapa 3
29-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
JUNIORI G Etapa 2
22-09-2018
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
JUNIORI G Etapa 1
15-09-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE OLA - 2009, SERIA 2 Etapa 3
11-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE OLA - 2009, SERIA 2 Etapa 1
11-11-2018
C.S.S. CRAIOVA
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE ENE - 2010, SERIA 2 Etapa 3
10-11-2018
A.F.C. MILAN ACADEMY
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE ENE - 2010, SERIA 2 Etapa 2
10-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
INTERLIGA DE IARNA - TROFEUL GHEORGHE ENE - 2010, FINALA Etapa 1
12-11-2018
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe