Lista meciurilor programate in zilele viitoare

Duminica, 24-03-2019

1 C.S. PROGRESUL SEGARCEA
A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS
STEFAN MATEI / Segarcea LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 24 11:00 Tulba CAnghelescu CCatrinoiu C - - Papa M
2 A.S. VIITORUL DOBRIDOR
A.S. DESNATUIUL GIURGITA
VIITORUL / DOBRIDOR LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 Calota GBaragan ITelea S - - Chilom V
3 Loc Vacant
C.S. PROGRESUL CERAT
/ LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 - - - - - -
4 RETRASA
A.C.S. SPICUL UNIREA
RECOLTA / CIOROIASI LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 - - - - - -
5 A.C.S. VIITORUL CIUPERCENII NOI
A.F.C.S. VIITORUL AFUMATI
VIITORUL / CIUPERCENII NOI LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 Sirbu AStoian BSimion R - - Ispas D
6 A.C.S. FULGERUL MAGLAVIT
A.S. FULGERUL INTORSURA
FULGERUL / MAGLAVIT LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 Flueran VSirbu SAtanase E - - Neagoe B
7 C.S. TRIUMF BIRCA
A.C.S. VIITORUL GIURGITA
COMUNAL / BARCA LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 Dumitru MVasile SCaldararu R - - Tutunel I
8 A.S. RECOLTA SEACA DE CAMP
A.S. VIITORUL MACESU DE SUS
DRUM NOU / BOURENI - AFUMATI LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 Mihai CIova RObleaga A - - Roman C
9 A.C.S. TINERETUL POIANA MARE
RETRASA
COMUNAL / POIANA MARE LIGA 5, SERIA 1, etapa 20 11:00 - - - - - -
10 A.S. ENERGIA RADOMIR
A.S. TORENTUL 2016 SECUI
ENERGIA / RADOMIR LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 Popescu AMilitaru APopa S - - Ivan O
11 A.S. PROGRESUL CASTRANOVA
A.C.S. VIITORUL TEASC
CASTRANOVA / Castranova LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 Anghel LIspir DStanila A - - Dida A
12 A.S. UNIREA TAMBURESTI
C.S. F.C. STIINTA MALU MARE
UNIREA / Timburesti LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 Coadalata IVasile CDobrica I - - Vitan R
13 Loc Vacant
A.C.S. VICTORIA CALARASI
/ LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 - - - - - -
14 A.S. PROGRESUL 91 AMARASTII DE SUS
A.S. ROJISTE
PROGRESUL / AMARASTII DE SUS LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 Bunget CSandoi SNeamtu R - - Preduna S
15 A.C.S. INTER BMW SECUI
A.F.C. COSOVENI
CENTRAL / SECUI LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 Badea ATrana AMarin M - - Ezaru M
16 A.F.C. STIINTA CELARU
C.S. FULGERUL MARSANI
CENTRAL / CELARU LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 Georgescu MTerpu VRosca G - - Traistaru S
17 A.S. VOINTA PUTURI
C.S. SPORTING LEU
VOINTA / PUTURI LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 11:00 Parvulescu CMirea ERosoga A - - Predut L
18 A.S. SCAESTI
A.S. VIITORUL TUGLUI
LA STEJAR / VALEA LUI PATRU - SCAESTI LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Ghiban NFilciu EIon S - - Tranca M
19 A.C.S. PROGRESUL MISCHII
A.S. STIINTA 2016 CRAIOVA
PROGRESUL / MISCHII LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Inpuscatu RMirea ATrincu L - - Mayer C
20 A.S. MECK ISALNITA
A.S. STIINTA CALOPAR
TERMO / ISALNITA LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Iacob CIlinca CBarbu A - - Oprea D
21 A.C.S. VOINTA RASNIC
A.S. VIITORUL VALEA FANTANILOR
VOINTA / RASNIC LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Ungureanu CNita MSterie R - - Domenco D
22 A.S. FLACARA DRAGOTESTI
A.C.S. VIITORUL COTOFENII DIN DOS
FLACARA / DRAGOTESTI LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Badea DTomescu MHangiu C - - Veleanu T
23 C.S. SOPOT
A.C.S. VULTURUL CERNATESTI
PIETROAIA / PIETROAIA LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Cirnaru MLuica ICapac A - - Panait G
24 A.S. VOINTA BELCIN
A.C.S. AVANTUL PIELESTI
VOINTA / BELCIN LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Filip CVlad CIon T - - Mitran F
25 A.S. BETIS CRAIOVA
A.S. JIUL BREASTA
TINERETULUI / Craiova LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Andrei FGeorgescu AStefan C - - Mirea A
26 A.S. SARJA ROBANESTI 2017
ACSO.FILIASI 2
LACRITA / LACRITA LIGA 5, SERIA 3, etapa 20 11:00 Bizdoaca FBadici ABelu C - - Horascu L
27 C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
A.C.S.O. FILIASI
HANUL DOCTORULUI / Craiova JUNIORI C, C - SERIA 1, etapa 8 11:30 - - - - - -
28 A.S. CITY LEU
C.S. CARCEA 2
VOINTA / PUTURI LIGA 5, SERIA 2, etapa 20 13:00 Parvulescu CMirea ERosoga A - - Predut L
29 A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
ISALNITA / Isalnita JUNIORI C, C - SERIA 1, etapa 8 16:00 Iacob CAndrei FBarbu A - - -

Luni, 25-03-2019

1 C.S.S. CRAIOVA
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
ENERGETIC / Craiova JUNIORI E, E - SERIA 1, etapa 18 16:00 Andrei FStefan N - - - -

Marti, 26-03-2019

Niciun meci

Miercuri, 27-03-2019

1 A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS
A.C.S. JIUL PODARI
UNIREA / AMARASTII DE JOS LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 25 - - - - -
2 A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI
ORASENESC / BECHET LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 25 - - - - -
3 A.C.S. UNIREA VELA
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
COMUNAL / VELA LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 25 - - - - -
4 C.S. DUNAREA CALAFAT
A.C.S. TRACTORUL CETATE
DUNAREA / Calafat LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 25 - - - - -
5 A.C.S. FLACARA MOTATEI
C.S. RECOLTA OSTROVENI
FLACARA / MOTATEI LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 25 - - - - -
6 C.S. CARCEA
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
COMUNAL 1 / CARCEA LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 25 - - - - -
7 U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
A.S. DINAMYK JUNIOR
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 17 - - - - -
8 C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
C.S. DINAMYK CRAIOVA
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 17 - - - - -
9 C.S.S. CRAIOVA
RETRASA
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 17 - - - - -
10 A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 2
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 17 - - - - -
11 C.S. DUNAREA CALAFAT
U CRAIOVA 1948.SA.
DUNAREA / Calafat JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 17 - - - - -
12 C.S. PROGRESUL SEGARCEA
C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
STEFAN MATEI / Segarcea JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 17 - - - - -
13 C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
A.C.S. JIUL PODARI
PROGRESUL / BAILESTI JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 17 - - - - -
14 CSS. 2 CRAIOVA
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 3
/ JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 17 - - - - -

Joi, 28-03-2019

1 A.F.C. VICTORIA PLENITA
C.S. VANATORUL DESA
TINERETULUI / PLENITA LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 25 - - - - -

Vineri, 29-03-2019

Niciun meci

Sambata, 30-03-2019

1 A.S. SCOLARA LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CRAIOVA
C.S. VANATORUL DESA
/ JUNIORI A1, etapa 17 - - - - -
2 C.S. LUCEAFARUL CRAIOVA
A.C.S.O. FILIASI
COMUNAL / Simnicu de Jos JUNIORI A1, etapa 17 - - - - -
3 C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
PROGRESUL / BAILESTI JUNIORI A1, etapa 17 - - - - -
4 C.S. PROGRESUL SEGARCEA
Loc Vacant
STEFAN MATEI / Segarcea JUNIORI A1, etapa 17 - - - - -
5 C.S. DINAMYK CRAIOVA
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 18 - - - - -
6 RETRASA
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 18 - - - - -
7 U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 2
C.S.S. CRAIOVA
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 18 - - - - -
8 A.S. DINAMYK JUNIOR
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
/ JUNIORI D, D - SERIA 1, etapa 18 - - - - -
9 C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
C.S. DUNAREA CALAFAT
/ JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 18 - - - - -
10 A.C.S. JIUL PODARI
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
COMUNAL / Podari JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 18 - - - - -
11 U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 3
C.S.M. PROGRESUL BAILESTI
/ JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 18 - - - - -
12 U CRAIOVA 1948.SA.
CSS. 2 CRAIOVA
CONSTRUCTORUL / Craiova JUNIORI D, D - SERIA 3, etapa 18 - - - - -
13 A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS
C.S. RECOLTA OSTROVENI
UNIREA / AMARASTII DE JOS JUNIORI D, D - SERIA 4, etapa 12 - - - - -
14 C.S. BRITANIA CRAIOVA
A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
CASTRANOVA / Castranova JUNIORI D, D - SERIA 4, etapa 12 - - - - -
15 A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI
A.F.C. STIINTA CELARU
ORASENESC / DABULENI JUNIORI D, D - SERIA 4, etapa 12 - - - - -
16 A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 2
ELECTROPUTERE / Craiova JUNIORI E, E - SERIA 1, etapa 19 - - - - -
17 C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
AEROPORT / CRAIOVA JUNIORI E, E - SERIA 1, etapa 19 - - - - -
18 Loc Vacant
C.S.S. CRAIOVA
/ JUNIORI E, E - SERIA 1, etapa 19 - - - - -
19 U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
/ JUNIORI E, E - SERIA 1, etapa 19 - - - - -
20 U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 3
A.F.C. MILAN ACADEMY
/ JUNIORI E, E - SERIA 2, etapa 15 - - - - -
21 A.C.S. CFR ROMGAZ CRAIOVA
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA 2
C.F.R / Craiova JUNIORI E, E - SERIA 2, etapa 15 - - - - -
22 C.S. DINAMYK CRAIOVA
A.C.S. ARSENAL JUNIOR CRAIOVA
/ JUNIORI E, E - SERIA 2, etapa 15 - - - - -
23 C.S. STIINTA 2017 CALAFAT
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL G.P 2
/ JUNIORI E, E - SERIA 2, etapa 15 - - - - -
24 CSJ STIINTA ,,U" 2 CRAIOVA
A.C.S.O. FILIASI
/ JUNIORI E, E - SERIA 2, etapa 15 - - - - -
25 A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
CSJ STIINTA ,,U" 3 CRAIOVA
ELECTROPUTERE / Craiova JUNIORI E, E - SERIA 3, etapa 14 - - - - -
26 C.S.S. CRAIOVA
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV SA. 4.
/ JUNIORI E, E - SERIA 3, etapa 14 - - - - -
27 A.S. VOINICELUL 2016 CRAIOVA
ECHIPA RETRASA
/ JUNIORI E, E - SERIA 3, etapa 14 - - - - -
28 A.F.C. MILAN ACADEMY
A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
29 A.C.S. UNIREA VELA
A.C.S. ATHLETIC SLATINA
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
30 C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
CSJ STIINTA ,,U" 2 CRAIOVA
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
31 A.C.S. ACADEMIC CRAIOVA
A.S. LEII SUDULUI 2
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
32 A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
C.S. DUNAREA CALAFAT
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
33 C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
A.S. LEII SUDULUI
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
34 C.S. DINAMYK CRAIOVA
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
35 A.C.S. CFR ROMGAZ CRAIOVA
C.S.S. CRAIOVA
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
36 A.C.S. SPERANTA U CRAIOVA
A.S. VOINICELUL 2016 CRAIOVA
/ JUNIORI F, etapa 21 - - - - -
37 A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
/ JUNIORI G, etapa 16 - - - - -
38 C.S. STIINTA 2017 CALAFAT
A.C.S. SPERANTA U CRAIOVA
/ JUNIORI G, etapa 16 - - - - -
39 C.S.J. STIINTA ,,U" CRAIOVA
C.S. DINAMYK CRAIOVA
/ JUNIORI G, etapa 16 - - - - -
40 Loc Vacant
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
/ JUNIORI G, etapa 16 - - - - -
41 ECHIPA RETRASA
A.F.C. MILAN ACADEMY
/ JUNIORI G, etapa 16 - - - - -
42 C.S.S. CRAIOVA
A.S. LEII SUDULUI
/ JUNIORI G, etapa 16 - - - - -
43 A.C.S. ACADEMIC CRAIOVA
RETRASA
/ JUNIORI G, etapa 16 - - - - -
44 C.S.S. CRAIOVA
C.S. DINAMYK CRAIOVA
/ JUNIORI C, C - SERIA 1, etapa 9 - - - - -
45 A.S. SOIMII STIINTA CRAIOVA
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
/ JUNIORI C, C - SERIA 1, etapa 9 - - - - -
46 A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL GICA POPESCU
/ JUNIORI C, C - SERIA 1, etapa 9 - - - - -
47 A.C.S.O. FILIASI
U CRAIOVA 1948.SA.
/ JUNIORI C, C - SERIA 1, etapa 9 - - - - -
48 C.S. ACADEMIA DE FOTBAL G.P 2
Loc Vacant
/ JUNIORI C, C - SERIA 2, etapa 9 - - - - -
49 A.C.S. FLACARA MOTATEI
A.C.S. TRACTORUL CETATE
/ JUNIORI C, C - SERIA 2, etapa 9 - - - - -
50 A.S. SCOLARA LICEUL TEHNOLOGIC AUTO CRAIOVA
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
/ JUNIORI C, C - SERIA 2, etapa 9 - - - - -
51 C.S. DUNAREA CALAFAT
U CRAIOVA 1948 CLUB SPORTIV S.A.
/ JUNIORI C, C - SERIA 2, etapa 9 - - - - -
52 A.C.S. UNIREA TRICOLOR DABULENI
A.C.S. UNIREA AMARASTII DE JOS
ORASENESC / DABULENI LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 26 11:00 - - - - -
53 A.C.S. JIUL PODARI
C.S. CARCEA
COMUNAL / Podari LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 26 11:00 - - - - -
54 C.S. PROGRESUL SEGARCEA
A.C.S. FLACARA MOTATEI
STEFAN MATEI / Segarcea LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 26 11:00 - - - - -
55 C.S. RECOLTA OSTROVENI
A.F.C. VICTORIA PLENITA
RECOLTA / Ostroveni LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 26 11:00 - - - - -
56 C.S. VANATORUL DESA
C.S. DUNAREA CALAFAT
VANATORUL / DESA LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 26 11:00 - - - - -
57 A.C.S. TRACTORUL CETATE
A.C.S. UNIREA VELA
TRACTORUL / CETATE LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 26 11:00 - - - - -
58 A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
ISALNITA / Isalnita LIGA 4 ACERBIS, SENIORI - SEZON REGULAR, etapa 26 11:00 - - - - -

AUTENTIFICARE

Intră în contul de arbitru Intră în contul de observator
TOP