Informari si comunicate
15-06-2016
07-06-2016
Delegari ultima etapa Liga 4(Play Off&Play Out) si Liga 5 (seria 2).

Delegari ultima etapa Liga 4(Play Off&Play Out) si Liga 5 (seria 2).

detalii...
07-06-2016
06-06-2016
Testare fizica arbitrii si arbitrii asistenti programul Talente 2016

Testare fizica arbitrii si arbitrii asistenti programul Talente 2016

detalii...
03-06-2016
03-06-2016
Delegari SENIORI - Etapa din 03/04.06.2016

Delegari SENIORI - Etapa din 03/04.06.2016 Liga 4 - Play Off / Play Out - Etapa 9 Liga 5 - seria 1,3,4,si 5 - etapa 26 ; seria 2 - etapa 29 Delegari Juniori : juniori A1 ; Jun.F ; Jun.G In aceasta etapa avem Asistenti medicali la urmatoar

detalii...
26-05-2016
25-05-2016
CONVOCATOR

Prin prezenta, vă anunţăm că duminica, 26.06.2016, ora 11.00, este convocată Adunarea Generală ordinara a AJF DOLJ, care va avea loc la Amfiteatrul Facultăţii de Mecanică, Craiova, str. Calea Bucuresti, nr. 107, jud. Dolj

detalii...
07-05-2016
03-05-2016
toate comunicatele

C.S. DUNAREA CALAFAT

Localitatea CALAFAT

Informatii generale
Culori Tricou, Sort, Jambieri: alb,albastru;
Teren DUNAREA / Calafat
Adresa Calafat str. A.I.Cuza nr.5
Tel/Fax 0251232884
Email mihailalescu@yahoo.com
Contact 0768558892
Staff-ul echipei
Presedinte Lalaescu Mihai Tel: 0768558892
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Constantin Ionut Tel:0765243705
Antrenor Oncica Claudiu
Antrenor secund Chilon Vasile Tel: 0740225114
Antrenor secund Traistaru Emil
Antrenor copii Botezatu Adrian
Liga a IV-a, Play-Off - sezon 2012/2013
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. PODARI 12 7 3 2 23-14 24p +6
2C.S. DUNAREA CALAFAT1271419-1322p+4
3 A.C.S.O. FILIASI 12 4 2 6 14-18 14p -4
4PROMETEU CRAIOVA1222814-278p-10

Observatii: LA FINALUL CAMPIONATULUI PLAY-OFF, ECHIPELE CU NUMAR EGAL DE PUNCTE SE VOR CLASA DUPA REZULTATELE DIRECTE.
IMPERECHEREA S-A FACUT CONFORM TABELEI BERGER, CLASAMENTUL PLAY-OFF LA SFARSITUL CAMPIONATULUI ARATAND ASTFEL:
1. DUNAREA CALAFAT 13P
2. AS PODARI 8P
3. CSO FILIASI 8P
4. PROMETEU CRAIOVA 4P

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 AFREM TRAIAN SILVIU 11-06-1988 1306
2 Alexandru Cristian Marian 20-01-2000 45195
3 Amza Ionut 23-05-2000 45180
4 ANGHELINA ADRIAN MARIAN 31-01-2002 47107
5 Ardeleanu Andrei Ionut 28-02-1996 34006
6 ARNAUTU CRISTI FELIX DANIEL 18-12-2005 47347
7 ARTOPALA DANIEL RADU 24-06-2002 47303
8 Badescu Mateo Gabriel 28-04-2003 45215
9 BAICOANA FLORIN IONUT 26-11-2004 47324
10 BALAN ANDREI NICUSOR 26-08-2004 47343
11 Banitoiu Cosmin Irinel 13-02-1997 42964
12 BARBU FLORIN COSMIN 24-09-2004 47322
13 BELCINEANU IONUT CIPRIAN 19-08-2003 46796
14 BERBEC ANDREI GABRIEL 06-01-2002 45475
15 Berceanu Aurelian Alin 17-02-1994 39738
16 Boaba Cosmin Vasilica 03-04-1996 42399
17 Boicea Alexandru 10-02-2000 45198
18 Boicea Sebastian Florin 09-01-2002 45209
19 BULIN REMUS VALENTIN 03-04-2002 45915
20 Burca Ionut Gabriel 07-11-2000 45196
21 BUSOI STEFAN ALEXANDRU 09-02-1999 45190
22 CALIN LIVIU FARZAD SORIN 01-05-2004 47344
23 CARJALIU MIHAI ALEXANDRU 04-06-2001 45192
24 CEAUSU CRISTIAN 17-06-1981 25499
25 CHIVA MARIN COSMIN 22-10-1975 1013-23739
26 CIMPOACA DANIEL STEFAN 22-07-2003 47309
27 Circiumaru Vlad Ionut 21-10-2001 45175
28 Cirstea Titu Ionut 02-12-1995 39499
29 Ciulei Raul 25-01-2001 45201
30 CIULU VLAD CRISTIAN 13-02-2002 46017
31 COCA MARIAN IULIAN 30-10-1993 40594
32 Cochinescu Calota Dragos Fabian 15-10-2003 45214
33 COLCEA ROBERT STEFAN 24-08-2002 46013
34 COLINA NICOLAE ALIN 12-09-2001 45202
35 Coltatu Raul Mihai 14-08-2003 45211
36 DANA DARIUS IONUT 19-05-2005 47321
37 DELIU IONUT ALEXANDRU 05-01-2002 47302
38 Dobre Cosmin 06-02-2001 45193
39 Dorobantu Alexandru Stefan 13-05-1994 34311-P1956
40 Dorobantu Bogdan Ionut 13-09-1995 34000
41 Draghici Sebastian Mihai 02-08-2003 45212
42 DRAGOI ANDREI 30-05-2003 47311
43 DRAGUSIN FABIAN DARIUS 14-07-1991 45577
44 Dumitru Ionut Cosmin 01-08-1995 39750
45 DURAC ADRIAN IONUT 13-12-2002 46019
46 DURAC REMUS IONUT 09-02-2003 46801
47 DUTA DORIN DUMITRU 23-10-1998 46677
48 ENCIU ROBERT ALEXANDRU 19-03-2003 47314
49 EPINGEAC FLORIN ROBERT 05-03-2004 47346
50 Florescu Robert Andrei 23-02-2003 45217
51 FLORICEL DENIS FLORIN 01-08-2003 46799
52 FLORICEL MARIUS PATRICIO 22-05-2005 47320
53 FRAITOR AUGUSTIN ANDREI 23-08-2002 46014
54 Gancea Alexandru Liviu 25-10-1997 38192
55 GHITA PATRIK 03-06-2004 47342
56 Ghita Valentin Nicusor 19-10-1987 1023
57 GIRNITA IONUT ANDREI 05-01-2002 46800
58 Gruia Florin 21-04-2000 45178
59 HORGHIDAN LIVIU 23-05-1985 27217
60 Iancu Dumitru Madalin 30-08-1975 1017
61 IOVAN ADRIAN CONSTANTIN 11-08-2003 46018
62 Ispas Leonard 18-01-2003 45220
63 IVANA ROBERT STEFAN 26-02-2002 45207
64 LIPOVEANU COSTINEL IONUT 18-08-2001 47310
65 MANOLESCU IONUT ALEXANDRU 02-02-2004 46015
66 MARCU MIHAITA VLADUT 23-08-1998 48026
67 Marin Stefan 23-06-2001 45204
68 MATEI MIHAI TIBERIU 10-11-1999 46199
69 Mazilu Daniel Catalin 19-08-1997 38181
70 Mihalache Adrian 15-10-1995 39737
71 MIREA EMANUEL REMUS 14-04-2005 47348
72 MIREA MARIUS VALENTIN 06-10-1998 45912
73 Mirzanca Orlando 23-01-2000 45203
74 MITRICUNA VLADUT STEFANITA 03-11-2004 47410
75 Mituletu Florin 25-04-2002 45188
76 MLADEN ANDREI 07-02-1991 46476
77 Moaca Crin Bogdan 24-04-1996 42971
78 MOCOFAN CEZAR DANIEL 21-04-2004 47323
79 NETOIU FELICIAN IONUT 19-02-1999 45179
80 OANCA FLORIN DANIEL 28-04-2002 47312
81 PAPURA MATTIA STEFANO 20-11-2005 46016
82 PASCU DENIS CLAUDIU 17-01-2003 47313
83 PATRASINCA MIREL ALIN 24-02-1999 48011
84 Patrut Razvan Marin 13-06-1995 43573
85 PETCU LAURENTIU DANIEL 24-04-2004 46798
86 PIRJOL OVIDIU 10-05-1993 34150
87 Pirvu Carlos Daniel Stefan 25-08-2002 45213
88 PITICA ANDREI CLAUDIU 11-11-2001 47315
89 PITICA MARIAN IONUT 20-08-2006 47316
90 Poenaru Alin Mihaita 27-07-1997 34002
91 Pomana Daniel Marian 20-11-2000 45187
92 Popa Andrei 27-08-1992 1011
93 Popa Mihail 23-11-1990 38826
94 Popa Razvan 07-03-2001 45176
95 Preda Stefan Petrica 06-10-1996 45221
96 PUICAN LUIGI NICUSOR 05-12-1998 38182
97 Purcea Florin 03-02-1989 320
98 PUTINTELU MADALIN ROBERT 05-04-1997 34209
99 Riza Marius Adrian 01-08-1989 1022
100 Rizan Eduard Marius 19-08-2002 47108
101 Rosianu Marius 20-05-1991 2725
102 SANDU ANDREI VALENTIN 19-03-2003 45216
103 SANDU STEFANITA SEBASTIAN 14-01-2005 47319
104 SCRECIU MARI MADALIN 21-07-2004 47345
105 SERDARU ILIE IONUT 20-07-2004 47318
106 Simion Vasile Robert 22-09-1998 46691
107 Sirbu Alexandru Mirel Alin 07-01-1983 1016
108 Sirbu Cristian Vasile 20-06-1990 1014
109 Sirbu Nicolae 15-10-1987 33050
110 Stamin Felix 06-09-1997 38188
111 Stangulescu Fabian Gabriel 03-06-2003 45208
112 Stanoiu Ionut Catalin 22-06-1997 38191
113 STEFANESCU IOAN GABRIEL 28-07-2002 47112
114 STOIAN STEFAN CEZAR 14-09-2002 47110
115 SVIGNEA ALEXANDRU LEONARD 28-12-2004 47317
116 Tazoi Romario Angel 18-06-1994 42905
117 TENCU FELICIAN MARIAN 24-01-2002 45189
118 Tenea Mario Florin 08-09-2003 45219
119 Tirisi Mihai Claudiu 21-01-1997 38331
120 Tirna Adrian Alexandru 24-08-2000 45197
121 Tita Andrei Elian 17-04-2000 45199
122 Toana Marian Vandame 27-07-1998 42965
123 Toana Octavian Bogdan 25-06-1996 42963
124 TRAISTARU ALEXANDRU GABRIEL 12-04-2005 47349
125 TRUSCA VIOREL 03-05-2004 47109
126 Tucureanu Ionut 28-11-2000 45200
127 TUDOSIE ADRIAN IONUT 26-08-1999 45177
128 Usurelu George Liviu 18-10-1978 1021
129 Vacaru Doru Sebastian 17-09-1994 39751
130 VASILE RADU MIHAIL 20-08-1999 45911
131 VELEA IONUT SORINEL 12-10-2002 47308
132 Viespe Paolo Gabriel 21-03-2002 45210
133 Voicu Ionut Claudiu 10-10-1996 42958
134 ZAMFIR ANDREI DAVID 28-11-1999 45914
135 ZAMFIR IONUT SEBASTIAN 12-06-2002 47111
136 Zglimbea Robert Ionut 19-09-2000 45194
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Seniori Etapa 22
06-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 21
02-04-2016
C.S. RECOLTA OSTROVENI
Liga a IV-a, Seniori Etapa 20
26-03-2016
A.C.S. VIITORUL CARCEA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 19
19-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 18
12-03-2016
A.S. DUNAREA BISTRET
Liga a IV-a, Seniori Etapa 17
05-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 16
05-12-2015
C.S. LUCEAFARUL CRAIOVA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 15
28-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
21-11-2015
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
25-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 12
07-11-2015
A.S. UNIREA LEAMNA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
31-10-2015
C.S. F.C. STIINTA MALU MARE
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
24-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
17-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
10-10-2015
A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
03-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
26-09-2015
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
19-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
12-09-2015
C.S. SIC PAN UNIREA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
05-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
29-08-2015
A.S. TRACTORUL CETATE
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
22-08-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 10
11-06-2016
A.S. TRACTORUL CETATE
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 9
03-06-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 8
28-05-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 7
21-05-2016
C.S. RECOLTA OSTROVENI
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 6
14-05-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 5
07-05-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 4
29-04-2016
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 3
23-04-2016
A.C.S. VIITORUL CARCEA
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 2
16-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 1
09-04-2016
A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 22
07-05-2016
DINAMYK 3 CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 21
28-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 20
22-04-2016
CSJ STIINTA ,,U" 2 CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 19
20-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 18
16-04-2016
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL MARIAN BACU CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 17
08-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 16
02-04-2016
CSS. 2 CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 15
27-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 14
20-03-2016
A.S. SOIMII STIINTA CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 13
21-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 12
14-11-2015
CLUB SPORTIV U CRAIOVA S.A.
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 11
07-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 10
31-10-2015
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL G.P 2
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 9
27-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 8
24-10-2015
A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 7
17-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 6
10-10-2015
A.C.S. CFR ROMGAZ CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 5
02-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 4
29-09-2015
C.S. LUCEAFARUL CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 3
26-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 2
19-09-2015
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 1
12-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 19
10-05-2016
A.S. FLACARA MOTATEI
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 18
11-05-2016
A.S. TRACTORUL CETATE
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 17
25-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 16
16-04-2016
C.S. SIC PAN UNIREA
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 14
02-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 13
28-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 12
21-03-2016
AS. VIITORUL CALAFAT 2014
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 11
12-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 9
13-11-2015
A.S. FLACARA MOTATEI
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 8
05-11-2015
A.S. TRACTORUL CETATE
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 7
31-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 6
23-10-2015
C.S. SIC PAN UNIREA
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 4
12-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 3
05-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 2
26-09-2015
AS. VIITORUL CALAFAT 2014
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 1
19-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
CUPA ROMANIEI Etapa 5
20-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
CUPA ROMANIEI Etapa 4
30-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
CUPA ROMANIEI Etapa 3
16-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", TURNEU FINAL Etapa 2
25-05-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", TURNEU FINAL Etapa 1
21-05-2016
A.S. UNIREA LEAMNA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe