Informari si comunicate
03-05-2016
30-04-2016
27-04-2016
ANUNT - Sedinta CJA DOLJ

Sedinta CJA DOLJ de Joi 28.04.2016 nu se va mai tine la Facultatea de Mecanica. Cu ocazia meciului de Liga 4 din play off A.C.S. Viitorul Carcea - A.S. Tractorul Cetate, care se va disputa la Carcea in nocturna incepind cu ora 19.00 si va fi arbitra

detalii...
21-04-2016
19-04-2016
CONVOCARE - CJA DOLJ (informatii PFA-uri)

AJF DOLJ - CJA DOLJ, Convoaca intreg lotul de arbitrii si observatori din cadrul CJA Dolj in ziua de Joi 21.04.2016 - ora 18.00 in aula Facultatii de Mecanica din Craiova, unde se vor face precizari importante pentru desfasurarea activitatii

detalii...
06-04-2016
CUPA ROMANIEI

SFERTURI DE FINALA

detalii...
02-04-2016
27-02-2016
COMUNICAT

ADUNARE GENERALA

detalii...
26-02-2016
COMITETUL EXECUTIV

HOTARARI COMITET EXECUTIV 25.02.2016

detalii...
17-02-2016
Decizia nr.3/16.02.2016 a Comisiei de verificare a dosarelor

Decizia nr.3/16.02.2016 a Comisiei de verificare a dosarelor depuse pentru alegerea in functiile de Presedinte,Vicepresedinte si Membru al Comitetului Executiv al Asociatiei Judetene de Fotbal din cadrul Adunari Generale de Alegeri ce va avea loc la

detalii...
toate comunicatele

C.S. DUNAREA CALAFAT

Localitatea CALAFAT

Informatii generale
Culori Tricou, Sort, Jambieri: alb,albastru;
Teren DUNAREA / Calafat
Adresa Calafat str. A.I.Cuza nr.5
Tel/Fax 0251232884
Email mihailalescu@yahoo.com
Contact 0768558892
Staff-ul echipei
Presedinte Lalaescu Mihai Tel: 0768558892
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii Constantin Ionut Tel:0765243705
Antrenor Oncica Claudiu
Antrenor secund Chilon Vasile Tel: 0740225114
Antrenor secund Traistaru Emil
Antrenor copii Botezatu Adrian
Liga a IV-a, Play-Off - sezon 2012/2013
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. PODARI 12 7 3 2 23-14 24p +6
2C.S. DUNAREA CALAFAT1271419-1322p+4
3 A.C.S.O. FILIASI 12 4 2 6 14-18 14p -4
4PROMETEU CRAIOVA1222814-278p-10

Observatii: LA FINALUL CAMPIONATULUI PLAY-OFF, ECHIPELE CU NUMAR EGAL DE PUNCTE SE VOR CLASA DUPA REZULTATELE DIRECTE.
IMPERECHEREA S-A FACUT CONFORM TABELEI BERGER, CLASAMENTUL PLAY-OFF LA SFARSITUL CAMPIONATULUI ARATAND ASTFEL:
1. DUNAREA CALAFAT 13P
2. AS PODARI 8P
3. CSO FILIASI 8P
4. PROMETEU CRAIOVA 4P

Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 AFREM TRAIAN SILVIU 11-06-1988 1306
2 Alexandru Cristian Marian 20-01-2000 45195
3 Amza Ionut 23-05-2000 45180
4 ANGHELINA ADRIAN MARIAN 31-01-2002 47107
5 Ardeleanu Andrei Ionut 28-02-1996 34006
6 ARNAUTU CRISTI FELIX DANIEL 18-12-2005 47347
7 ARTOPALA DANIEL RADU 24-06-2002 47303
8 Badescu Mateo Gabriel 28-04-2003 45215
9 BAICOANA FLORIN IONUT 26-11-2004 47324
10 BALAN ANDREI NICUSOR 26-08-2004 47343
11 Banitoiu Cosmin Irinel 13-02-1997 42964
12 BARBU FLORIN COSMIN 24-09-2004 47322
13 BELCINEANU IONUT CIPRIAN 19-08-2003 46796
14 BERBEC ANDREI GABRIEL 06-01-2002 45475
15 Berceanu Aurelian Alin 17-02-1994 39738
16 Boaba Cosmin Vasilica 03-04-1996 42399
17 Boicea Alexandru 10-02-2000 45198
18 Boicea Sebastian Florin 09-01-2002 45209
19 BULIN REMUS VALENTIN 03-04-2002 45915
20 Burca Ionut Gabriel 07-11-2000 45196
21 BUSOI STEFAN ALEXANDRU 09-02-1999 45190
22 CALIN LIVIU FARZAD SORIN 01-05-2004 47344
23 CARJALIU MIHAI ALEXANDRU 04-06-2001 45192
24 CEAUSU CRISTIAN 17-06-1981 25499
25 CHIVA MARIN COSMIN 22-10-1975 1013-23739
26 CIMPOACA DANIEL STEFAN 22-07-2003 47309
27 Circiumaru Vlad Ionut 21-10-2001 45175
28 Cirstea Titu Ionut 02-12-1995 39499
29 Ciulei Raul 25-01-2001 45201
30 CIULU VLAD CRISTIAN 13-02-2002 46017
31 COCA MARIAN IULIAN 30-10-1993 40594
32 Cochinescu Calota Dragos Fabian 15-10-2003 45214
33 COLCEA ROBERT STEFAN 24-08-2002 46013
34 COLINA NICOLAE ALIN 12-09-2001 45202
35 Coltatu Raul Mihai 14-08-2003 45211
36 DANA DARIUS IONUT 19-05-2005 47321
37 DELIU IONUT ALEXANDRU 05-01-2002 47302
38 Dobre Cosmin 06-02-2001 45193
39 Dorobantu Alexandru Stefan 13-05-1994 34311-P1956
40 Dorobantu Bogdan Ionut 13-09-1995 34000
41 Draghici Sebastian Mihai 02-08-2003 45212
42 DRAGOI ANDREI 30-05-2003 47311
43 DRAGUSIN FABIAN DARIUS 14-07-1991 45577
44 Dumitru Ionut Cosmin 01-08-1995 39750
45 DURAC ADRIAN IONUT 13-12-2002 46019
46 DURAC REMUS IONUT 09-02-2003 46801
47 DUTA DORIN DUMITRU 23-10-1998 46677
48 ENCIU ROBERT ALEXANDRU 19-03-2003 47314
49 EPINGEAC FLORIN ROBERT 05-03-2004 47346
50 Florescu Robert Andrei 23-02-2003 45217
51 FLORICEL DENIS FLORIN 01-08-2003 46799
52 FLORICEL MARIUS PATRICIO 22-05-2005 47320
53 FRAITOR AUGUSTIN ANDREI 23-08-2002 46014
54 Gancea Alexandru Liviu 25-10-1997 38192
55 GHITA PATRIK 03-06-2004 47342
56 Ghita Valentin Nicusor 19-10-1987 1023
57 GIRNITA IONUT ANDREI 05-01-2002 46800
58 Gruia Florin 21-04-2000 45178
59 HORGHIDAN LIVIU 23-05-1985 27217
60 Iancu Dumitru Madalin 30-08-1975 1017
61 IOVAN ADRIAN CONSTANTIN 11-08-2003 46018
62 Ispas Leonard 18-01-2003 45220
63 IVANA ROBERT STEFAN 26-02-2002 45207
64 LIPOVEANU COSTINEL IONUT 18-08-2001 47310
65 MANOLESCU IONUT ALEXANDRU 02-02-2004 46015
66 MARCU MIHAITA VLADUT 23-08-1998 48026
67 Marin Stefan 23-06-2001 45204
68 MATEI MIHAI TIBERIU 10-11-1999 46199
69 Mazilu Daniel Catalin 19-08-1997 38181
70 Mihalache Adrian 15-10-1995 39737
71 MIREA EMANUEL REMUS 14-04-2005 47348
72 MIREA MARIUS VALENTIN 06-10-1998 45912
73 Mirzanca Orlando 23-01-2000 45203
74 MITRICUNA VLADUT STEFANITA 03-11-2004 47410
75 Mituletu Florin 25-04-2002 45188
76 MLADEN ANDREI 07-02-1991 46476
77 Moaca Crin Bogdan 24-04-1996 42971
78 MOCOFAN CEZAR DANIEL 21-04-2004 47323
79 NETOIU FELICIAN IONUT 19-02-1999 45179
80 OANCA FLORIN DANIEL 28-04-2002 47312
81 PAPURA MATTIA STEFANO 20-11-2005 46016
82 PASCU DENIS CLAUDIU 17-01-2003 47313
83 PATRASINCA MIREL ALIN 24-02-1999 48011
84 Patrut Razvan Marin 13-06-1995 43573
85 PETCU LAURENTIU DANIEL 24-04-2004 46798
86 PIRJOL OVIDIU 10-05-1993 34150
87 Pirvu Carlos Daniel Stefan 25-08-2002 45213
88 PITICA ANDREI CLAUDIU 11-11-2001 47315
89 PITICA MARIAN IONUT 20-08-2006 47316
90 Poenaru Alin Mihaita 27-07-1997 34002
91 Pomana Daniel Marian 20-11-2000 45187
92 Popa Andrei 27-08-1992 1011
93 Popa Mihail 23-11-1990 38826
94 Popa Razvan 07-03-2001 45176
95 Preda Stefan Petrica 06-10-1996 45221
96 PUICAN LUIGI NICUSOR 05-12-1998 38182
97 Purcea Florin 03-02-1989 320
98 PUTINTELU MADALIN ROBERT 05-04-1997 34209
99 Riza Marius Adrian 01-08-1989 1022
100 Rizan Eduard Marius 19-08-2002 47108
101 Rosianu Marius 20-05-1991 2725
102 SANDU ANDREI VALENTIN 19-03-2003 45216
103 SANDU STEFANITA SEBASTIAN 14-01-2005 47319
104 SCRECIU MARI MADALIN 21-07-2004 47345
105 SERDARU ILIE IONUT 20-07-2004 47318
106 Simion Vasile Robert 22-09-1998 46691
107 Sirbu Alexandru Mirel Alin 07-01-1983 1016
108 Sirbu Cristian Vasile 20-06-1990 1014
109 Sirbu Nicolae 15-10-1987 33050
110 Stamin Felix 06-09-1997 38188
111 Stangulescu Fabian Gabriel 03-06-2003 45208
112 Stanoiu Ionut Catalin 22-06-1997 38191
113 STEFANESCU IOAN GABRIEL 28-07-2002 47112
114 STOIAN STEFAN CEZAR 14-09-2002 47110
115 SVIGNEA ALEXANDRU LEONARD 28-12-2004 47317
116 Tazoi Romario Angel 18-06-1994 42905
117 TENCU FELICIAN MARIAN 24-01-2002 45189
118 Tenea Mario Florin 08-09-2003 45219
119 Tirisi Mihai Claudiu 21-01-1997 38331
120 Tirna Adrian Alexandru 24-08-2000 45197
121 Tita Andrei Elian 17-04-2000 45199
122 Toana Marian Vandame 27-07-1998 42965
123 Toana Octavian Bogdan 25-06-1996 42963
124 TRAISTARU ALEXANDRU GABRIEL 12-04-2005 47349
125 TRUSCA VIOREL 03-05-2004 47109
126 Tucureanu Ionut 28-11-2000 45200
127 TUDOSIE ADRIAN IONUT 26-08-1999 45177
128 Usurelu George Liviu 18-10-1978 1021
129 Vacaru Doru Sebastian 17-09-1994 39751
130 VASILE RADU MIHAIL 20-08-1999 45911
131 VELEA IONUT SORINEL 12-10-2002 47308
132 Viespe Paolo Gabriel 21-03-2002 45210
133 Voicu Ionut Claudiu 10-10-1996 42958
134 ZAMFIR ANDREI DAVID 28-11-1999 45914
135 ZAMFIR IONUT SEBASTIAN 12-06-2002 47111
136 Zglimbea Robert Ionut 19-09-2000 45194
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, Seniori Etapa 22
06-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 21
02-04-2016
C.S. RECOLTA OSTROVENI
Liga a IV-a, Seniori Etapa 20
26-03-2016
A.C.S. VIITORUL CARCEA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 19
19-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 18
12-03-2016
A.S. DUNAREA BISTRET
Liga a IV-a, Seniori Etapa 17
05-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 16
05-12-2015
C.S. LUCEAFARUL CRAIOVA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 15
28-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 14
21-11-2015
A.C.S. METROPOLITAN ISALNITA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 13
25-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 12
07-11-2015
A.S. UNIREA LEAMNA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 11
31-10-2015
C.S. F.C. STIINTA MALU MARE
Liga a IV-a, Seniori Etapa 10
24-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 9
17-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 8
10-10-2015
A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
Liga a IV-a, Seniori Etapa 7
03-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 6
26-09-2015
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 5
19-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 4
12-09-2015
C.S. SIC PAN UNIREA
Liga a IV-a, Seniori Etapa 3
05-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, Seniori Etapa 2
29-08-2015
A.S. TRACTORUL CETATE
Liga a IV-a, Seniori Etapa 1
22-08-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 4
29-04-2016
C.S. PROGRESUL SEGARCEA
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 3
23-04-2016
A.C.S. VIITORUL CARCEA
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 2
16-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Liga a IV-a, PLAY-OFF Etapa 1
09-04-2016
A.C.S. STIINTA DANUBIUS BECHET
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 21
28-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 20
22-04-2016
CSJ STIINTA ,,U" 2 CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 19
20-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 18
16-04-2016
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL MARIAN BACU CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 17
08-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 15
27-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 14
20-03-2016
A.S. SOIMII STIINTA CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 13
21-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 12
14-11-2015
CLUB SPORTIV U CRAIOVA S.A.
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 11
07-11-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 10
31-10-2015
C.S. ACADEMIA DE FOTBAL G.P 2
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 9
27-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 8
24-10-2015
A.S. OLTENIA JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 7
17-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 6
10-10-2015
A.C.S. CFR ROMGAZ CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 5
02-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 4
29-09-2015
C.S. LUCEAFARUL CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 3
26-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 2
19-09-2015
A.S. PRO JUNIOR CRAIOVA
JUNIORI ,,D", SERIA 2 Etapa 1
12-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 17
25-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 16
16-04-2016
C.S. SIC PAN UNIREA
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 14
02-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 13
28-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 12
21-03-2016
AS. VIITORUL CALAFAT 2014
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 11
12-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 9
13-11-2015
A.S. FLACARA MOTATEI
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 8
05-11-2015
A.S. TRACTORUL CETATE
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 7
31-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 6
23-10-2015
C.S. SIC PAN UNIREA
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 4
12-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 3
05-10-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 2
26-09-2015
AS. VIITORUL CALAFAT 2014
JUNIORI ,,A1", SERIA 2 Etapa 1
19-09-2015
C.S. DUNAREA CALAFAT
CUPA ROMANIEI Etapa 5
20-04-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
CUPA ROMANIEI Etapa 4
30-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
CUPA ROMANIEI Etapa 3
16-03-2016
C.S. DUNAREA CALAFAT
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe