Informari si comunicate
08-01-2018
PROGRAMARE FRF - Maramureșul, la vize în 19 februarie

19 februarie este ziua în care cluburile din Maramureș angrenate în competiții organizate de Federația Română de Fotbal sunt așteptate la FRF pentru parcurgerea operațiunilor de acordare a vizei anuale.

detalii...
27-12-2017
PREMII FAIR PLAY - Au fost premiați campionii disciplinei

Premiile Fair Play - oferite de Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, cu sprijinul Consiliului Județean Maramureș - au fost azi acordate celor mai cuminți echipe din Ligile 4 și 5.

detalii...
15-12-2017
Premiile Fair Play pentru 2016/2017 se vor acorda în 27 decembrie

Premii în valoare de 30.000 lei vor fi oferite de către Asociația Județeană de Fotbal Maramureș (AJFMM) celor mai disciplinate echipe ale anului competițional 2016/2017.

detalii...
13-12-2017
SPORT ȘCOLAR - "Nichita Stănescu", locul 1 la etapa municipală

10 echipe au participat la etapa municipală din cadrul Olimpiadei Naţionale a Sportului Şcolar la fotbal - ciclul primar, băieţi. Locul I a revenit echipei Școlii ”Nichita Stănescu”.

detalii...
11-12-2017
Cavalerii Negri, locul I la Memorialul ”Bogdan Mandi”

Echipa Cavalerii Negri a câștigat locul I la ediția a VII-a a Memorialului ”Bogdan Mandi”.

detalii...
08-12-2017
”GHEORGHE OLA” - Plimob Sighetu Marmaţiei, locul IV la faza zonală

Plimob Sighetu Marmaţiei s-a clasat pe locul IV la faza zonală a Memorialului "Gheorghe Ola", ratând astfel calificarea în etapa finală.

detalii...
06-12-2017
SPORT ȘCOLAR - 3 echipe de ciclu primar, la olimpiada de fotbal

Școala nr. 18 Baia Mare a câștigat locul I la Olimpiada Națională a Sportului Școlar, etapa municipală, la fotbal feminin.

detalii...
06-12-2017
OLIMPIADA GIMNAZIILOR - Fetele de la Şcoala 18, campioanele orașului

Echipa de fotbal feminin a Școlii nr. 18 Baia Mare a câștigat faza municipală a Olimpiadei Gimnaziilor.

detalii...
06-12-2017
4 echipe înscrise la Memorialul ”Bogdan Mandi”

Mâine, de la ora 18.00, la sediul Asociației Județene de Fotbal Maramureș are loc tragerea la sorți pentru Memorialul ”Bogdan Mandi”, patru echipe fiind înscrise la ediția 7.

detalii...
04-12-2017
UNDER 13 - Minaur a câștigat Cupa 1 Decembrie din Satu Mare

Minaur Baia Mare a câștigat Cupa 1 Decembrie organizată de Juniorul Satu Mare la categoria de vârstă Under 13. O competiție la care au participat 12 echipe, patru dintre acestea fiind din Maramureș.

detalii...
toate comunicatele

ACS Bradul Groşii Ţibleşului

Localitatea Groşii Ţibleşului

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori alb - verde
Teren Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Nicolaie Pop
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Nicolaie Pop
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 10 9 1 0 40-4 28p +13
2CS Fărcașa1081130-1025p+10
3 CS Progresul Şomcuta Mare 10 6 3 1 35-21 21p +6
4FC Lăpuşul Târgu Lăpuş1062238-720p+5
5 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița 10 5 2 3 25-15 17p +2
6CS Comuna Satulung1041520-2213p-2
7 CS Viitorul Ulmeni 10 4 1 5 19-29 13p -2
8AS Unirea Şişeşti103169-3210p-5
9 CS FC Suciu de Sus 10 2 1 7 13-28 7p -8
10ACS Bradul Groşii Ţibleşului1011818-314p-11
11 CS Seini 10 0 0 10 6-54 0p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bechiș Paul Mihai 22-04-2001 185965
2 Borodi Marius 11-02-1995 179823
3 Bozga Claudiu Dorin 23-05-1990 179841
4 Bud Raul 18-04-2004 185966
5 Buda Bogdan Nicolae 10-03-2001 185964
6 Burzo Florin Gavril 03-01-1989 176921
7 Burzo Gabriel 23-08-1985 179842
8 Cozma Ștefan Mihai 28-02-2005 183661
9 Czeiszperger Darius 30-12-1995 179820
10 Deliu Alex Brian 17-11-1997 183242
11 Dolca Ionuț Andrei 27-06-2001 185968
12 Duma Ionuţ Florin 09-09-1998 183887
13 Filip Alin Mihai 18-11-1989 180124
14 Filip Andrei 28-08-2002 185962
15 Gherghel Marius 22-08-1995 181500
16 Ilea Adrian Ilie 08-02-2000 185888
17 Ilea Bogdan Nicolae 29-03-1991 178938
18 Ionaș Robert 14-05-2003 183662
19 Man Ovidiu Felician 16-11-1990 184633
20 Mâț Emanuel Sebastian 16-04-2002 185959
21 Miholca Cristian 17-06-1984 185735
22 Miholca Ioan Claudiu 24-08-1992 183051
23 Miholca Mihai Claudiu 22-08-2000 180824
24 Miholca Sorin 19-07-1983 179844
25 Moldovan Dinu 26-04-2002 185961
26 Mureşan Cosmin 22-05-1995 180422
27 Muţ Alexandru Florin 10-07-1998 183513
28 Petruţ Marius Gabriel 24-10-2001 182894
29 Podea Nicolae Mihai 19-11-1991 184819
30 Pop Alexandru Paul 17-04-1990 179837
31 Pop Claudiu Adrian 25-11-1991 179359
32 Pop Daniel Ioan 15-04-1992 183099
33 Pop Eugen 14-05-1973 174090
34 Pop Ioan 18-07-1979 180341
35 Pop Mircea Ioan 25-12-1986 176928
36 Pop Nicolae 12-11-1969 176255
37 Pop Onişor 21-02-1970 178070
38 Pop Ovidiu Ioan 31-08-1996 179817
39 Pop Sorin Dorin 07-03-2000 185960
40 Pop Sorin Eugen 12-02-1996 182870
41 Pop Vlăduț Vasile 07-12-2001 185967
42 Popenciuc Paul Andrei 02-07-2004 185958
43 Păvăluc Cătălin Ioan 01-03-2004 183663
44 Sima Florin Cosmin 20-04-1997 179825
45 Vălean Alexandru Nicolae 12-12-1987 184133
46 Vălean Ştefan Petru 27-04-1996 179829
47 Şanta Adrian Ionuţ 05-06-1991 178692
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 3
12-11-2017
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-3
Cupa Romaniei Etapa 2
27-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 11
05-11-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 4-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 4
16-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 3
10-09-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 1-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Observatii: scor omologat la ”masa verde”
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 1
27-08-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 1-5
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 11
05-11-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 0-5
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 4
16-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 3
10-09-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 0-5
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Observatii: scor omologat la ”masa verde”
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 1
27-08-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 1-3
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta