Informari si comunicate
24-06-2018
BARAJ LIGA 3 - CS Minaur Baia Mare - CSC Sânmartin 0-0 în manșa I

Cu 0-0 s-a încheiat partida tur dintre campioana Maramureşului, CS Minaur Baia Mare, şi cea a Bihorului, CSC Sânmartin. Confruntarea a avut loc în cadrul dublei de baraj pentru promovarea în Liga a treia.

detalii...
22-06-2018
BARAJ LIGA 3 - Minaur Baia Mare - CSC Sânmartin se joacă mâine

Sâmbătă, 23 iunie, de la ora 18.00, Minaur Baia Mare (campioana Maramureșului) și CSC Sânmartin (campioana Bihorului) se întâlnesc în prima rundă a luptei pentru promovarea în Liga a treia.

detalii...
21-06-2018
FOTBAL FEMININ - Venus, campioana Maramureșului

S-a încheiat a doua ediție a Campionatului Județean de fotbal feminin. AS Venus Maramureș a câștigat locul I, terminând competiția neînvinsă.

detalii...
21-06-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureșeni la tabăra de vară de la Tărlungeni

Cosmin Kovacs (Plimob Sighetu Marmației) și Emil Kemenes (referent zonal FRF) sunt reprezentanții Maramureșului la tabăra de vară de la Tărlungeni - faza finală de selecție pentru Turneul Speranțelor.

detalii...
16-06-2018
PLAY OFF - Minaur, campioana Maramureșului în sezonul 2017/2018

Minaur este campioana Maramureșului în sezonul 2017/2018, după ce băimărenii s-au impus cu scorul general de 11-0 în fața celor de la Bradul Vișeu de Sus.

detalii...
14-06-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Cosmin Kovacs, de la Plimob la Tabăra de Vară

Cosmin Kovacs (Plimob Sighetu Marmației) va reprezenta Maramureșul la faza finală de selecție pentru Turneul Speranțelor.

detalii...
14-06-2018
PLAY OFF - Minaur vs. Bradul se joacă sâmbătă, de la ora 16.00

Manșa decisivă de Play Off dintre Minaur Baia Mare și Bradul Vișeu de Sus pentru desemnarea campioanei Maramureșului în sezonul 2017/2018 se va disputa sâmbătă, 16 iunie, de la ora 16.00.

detalii...
11-06-2018
PLAY OFF - Bradul Vișeu de Sus - Minaur Baia Mare 0-4 (0-1) în manșa tur

În prima manșă din Play Off-ul Ligii a patra, la Vișeu de Sus s-au confruntat Bradul din localitate și Minaur Baia Mare. Victoria a revenit campioanei Sudului la scorul de 4-0. Manșa secundă are loc sâmbătă, în Baia Mare.

detalii...
11-06-2018
A1 - Băimărenii de la Minaur, eliminaţi la penalty-uri

Campioana Maramureşului la juniori A1, Minaur Baia Mare, a pierdut la penalty-uri manşa secundă a barajului etapei interjudeţene.

detalii...
11-06-2018
UNDER 13 - Plimob, un egal şi două eşecuri la turneul zonal

Plimob Sighetu Marmaţiei a obţinut un egal şi a contabilizat două eşecuri la turneul zonal pentru juniorii Under 13 disputat în Cluj-Napoca.

detalii...
toate comunicatele

ACS Bradul Groşii Ţibleşului

Localitatea Groşii Ţibleşului

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori alb - verde
Teren Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Nicolaie Pop
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Nicolaie Pop
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 20 18 1 1 106-10 55p +25
2CS Fărcașa20152364-3347p+17
3 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 20 14 4 2 84-16 46p +16
4CS Progresul Şomcuta Mare20134377-3843p+13
5 CS Viitorul Ulmeni 20 9 1 10 37-48 28p -2
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița20731039-4724p-6
7 CS FC Suciu de Sus 20 7 2 11 35-51 23p -7
8ACS Bradul Groşii Ţibleşului20611336-5619p-11
9 AS Unirea Şişeşti 20 5 1 14 26-69 16p -14
10CS Comuna Satulung20411527-7913p-17
11 CS Seini 20 2 0 18 21-105 6p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bechiș Paul Mihai 22-04-2001 185965
2 Borodi Marius 11-02-1995 179823
3 Bozga Claudiu Dorin 23-05-1990 179841
4 Bud Raul 18-04-2004 185966
5 Buda Bogdan Nicolae 10-03-2001 185964
6 Buda Tudor Cristian 06-08-2002 186434
7 Burzo Florin Gavril 03-01-1989 176921
8 Burzo Gabriel 23-08-1985 179842
9 Cozma Ștefan Mihai 28-02-2005 183661
10 Czeiszperger Darius 30-12-1995 179820
11 Deliu Alex Brian 17-11-1997 183242
12 Dolca Ionuț Andrei 27-06-2001 185968
13 Duma Ionuţ Florin 09-09-1998 183887
14 Șanta Sorin Marius 12-12-2000 186509
15 Filip Alin Mihai 18-11-1989 180124
16 Filip Andrei 28-08-2002 185962
17 Gherghel Marius 22-08-1995 181500
18 Ilea Adrian Ilie 08-02-2000 185888
19 Ilea Bogdan Nicolae 29-03-1991 178938
20 Ionaș Robert 14-05-2003 183662
21 Man Ovidiu Felician 16-11-1990 184633
22 Mâț Emanuel Sebastian 16-04-2002 185959
23 Mârzac George 186507
24 Miholca Cristian 17-06-1984 185735
25 Miholca Ioan Claudiu 24-08-1992 183051
26 Miholca Mihai Claudiu 22-08-2000 180824
27 Miholca Sorin 19-07-1983 179844
28 Moldovan Dinu 26-04-2002 185961
29 Mureşan Cosmin 22-05-1995 180422
30 Muţ Alexandru Florin 10-07-1998 183513
31 Nodiş Paul Bogdan 11-09-1990 181131
32 Petruţ Marius Gabriel 24-10-2001 182894
33 Pietrar Ioan 09-04-1990 186505
34 Podea Nicolae Mihai 19-11-1991 184819
35 Pop Alexandru Paul 17-04-1990 179837
36 Pop Bogdan Florin 24-10-2000 186508
37 Pop Claudiu Adrian 25-11-1991 179359
38 Pop Daniel Ioan 15-04-1992 183099
39 Pop Ioan 18-07-1979 180341
40 Pop Ioan Alin 23-02-1983 176582
41 Pop Mircea Ioan 25-12-1986 176928
42 Pop Nicolae 12-11-1969 176255
43 Pop Onişor 21-02-1970 178070
44 Pop Ovidiu Ioan 31-08-1996 179817
45 Pop Sorin Dorin 07-03-2000 185960
46 Pop Sorin Eugen 12-02-1996 182870
47 Pop Vlăduț Vasile 07-12-2001 185967
48 Popenciuc Paul Andrei 02-07-2004 185958
49 Păvăluc Cătălin Ioan 01-03-2004 183663
50 Sidău Vasile 09-03-1989 186506
51 Sima Florin Cosmin 20-04-1997 179825
52 Vălean Alexandru Nicolae 12-12-1987 184133
53 Vălean Ştefan Petru 27-04-1996 179829
54 Şanta Adrian Ionuţ 05-06-1991 178692
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 3
12-11-2017
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-3
Cupa Romaniei Etapa 2
27-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 22
30-05-2018
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 21
27-05-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 20
20-05-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 18
09-05-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 17
06-05-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 16
29-04-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 15
22-04-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 13
06-04-2018
CS Seini
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 12
17-03-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 11
05-11-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 4-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 4
16-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 3
10-09-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 1-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Observatii: scor omologat la ”masa verde”
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 1
27-08-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 1-5
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 22
30-05-2018
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”.
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 21
27-05-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 20
20-05-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 18
09-05-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 6-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 17
06-05-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 16
29-04-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 6-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 15
22-04-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 13
06-04-2018
CS Seini
Pauza: 2-2
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 12
17-03-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 2-2
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 11
05-11-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 0-5
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 4
16-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 3
10-09-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 0-5
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Observatii: scor omologat la ”masa verde”
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 1
27-08-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 1-3
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta