Informari si comunicate
11-12-2018
ATENȚIE! - Ședință cu antrenorii Maramureșului

Comisia Tehnică de Antrenori din cadrul AJFMM organizează miercuri, 9 ianuarie, ședință cu toți antrenorii de fotbal din județul Maramureș

detalii...
10-12-2018
FOTBAL FEMININ - Moș Nicolae a venit cu dulciuri, cupe, diplome și... mingi

Independența Baia Mare a câștigat ediția 2018 a Cupei Moș Nicolae la fotbal feminin, competiție organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu Asociația Județeană de Fotbal Maramureș.

detalii...
03-12-2018
FOTBAL FEMININ - 8 echipe participă la Cupa Moș Nicolae

Cupa Moș Nicolae, competiție de fotbal feminin organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu AJFMM, are loc sâmbătă, 8 decembrie, în sala de sport din Șomcuta Mare.

detalii...
20-11-2018
CUPA SATELOR - Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag, finalistele Maramureșului

Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag sunt echipele care s-au calificat la turneul județean final în Maramureș în cadrul ediției 2018 a Cupei Satelor.

detalii...
16-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Săsar

Al treilea turneu pentru Grupa 2 din cadrul Cupei Satelor în Maramureș a avut loc ieri, în sat Săsar, în organizarea echipei din Săcălășeni.

detalii...
14-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programul turneelor viitoare

Trei turnee mai sunt de disputat până la ultimul act al Cupei Satelor în Maramureș, competiție la startul căreia s-au înscris 11 echipe.

detalii...
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
09-11-2018
SCOUNTING - 2 maramureșeni în selecționata regională

2 copii din Maramureș sunt printre cei mai talentați fotbaliști născuți în 2006, conform acțiunii de selecție regională care a avut loc recent în Cluj Napoca.

detalii...
06-11-2018
În 8 noiembrie începe cursul pentru arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, prin Comisia Județeană de Arbitri, organizează - începând de joi, 8 noiembrie - un nou curs pentru arbitri.

detalii...
toate comunicatele

ACS Bradul Groşii Ţibleşului

Localitatea Groşii Ţibleşului

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori alb - verde
Teren Groșii Țibleșului / Groșii Țibleșului
Adresa Groșii Țibleșului, nr. 438
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Nicolaie Pop
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Nicolaie Pop
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 20 18 1 1 106-10 55p +25
2CS Fărcașa20152364-3347p+17
3 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 20 14 4 2 84-16 46p +16
4CS Progresul Şomcuta Mare20134377-3843p+13
5 CS Viitorul Ulmeni 20 9 1 10 37-48 28p -2
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița20731039-4724p-6
7 CS FC Suciu de Sus 20 7 2 11 35-51 23p -7
8ACS Bradul Groşii Ţibleşului20611336-5619p-11
9 AS Unirea Şişeşti 20 5 1 14 26-69 16p -14
10CS Comuna Satulung20411527-7913p-17
11 CS Seini 20 2 0 18 21-105 6p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Bechiș Paul Mihai 22-04-2001 185965
2 Borodi Marius 11-02-1995 179823
3 Bota Costel Anton 06-09-1995 186803
4 Bozga Claudiu Dorin 23-05-1990 179841
5 Bud Raul 18-04-2004 185966
6 Buda Bogdan Nicolae 10-03-2001 185964
7 Buda Tudor Cristian 06-08-2002 186434
8 Burzo Florin Gavril 03-01-1989 176921
9 Burzo Gabriel 23-08-1985 179842
10 Cozma Ștefan Mihai 28-02-2005 183661
11 Czeiszperger Darius 30-12-1995 179820
12 Dolca Ionuț Andrei 27-06-2001 185968
13 Drilea Grigore 09-07-1982 186735
14 Duma Ionuţ Florin 09-09-1998 183887
15 Șanta Sorin Marius 12-12-2000 186509
16 Filip Alin Mihai 18-11-1989 180124
17 Filip Andrei 28-08-2002 185962
18 Gherghel Marius 22-08-1995 181500
19 Ilea Bogdan Nicolae 29-03-1991 178938
20 Ionaș Robert 14-05-2003 183662
21 Man Ovidiu Felician 16-11-1990 184633
22 Mâț Emanuel Sebastian 16-04-2002 185959
23 Mârzac George 11-01-2000 186507
24 Miholca Cristian 17-06-1984 185735
25 Miholca Ioan Claudiu 24-08-1992 183051
26 Miholca Sorin 19-07-1983 179844
27 Moldovan Dinu 26-04-2002 185961
28 Muţ Alexandru Florin 10-07-1998 183513
29 Nodiş Paul Bogdan 11-09-1990 181131
30 Oana Paul Petrică 12-11-2001 186788
31 Petruţ Marius Gabriel 24-10-2001 182894
32 Pietrar Ioan 09-04-1990 186505
33 Podea Nicolae Mihai 19-11-1991 184819
34 Pop Alexandru Paul 17-04-1990 179837
35 Pop Bogdan Florin 24-10-2000 186508
36 Pop Claudiu Adrian 25-11-1991 179359
37 Pop Daniel Ioan 15-04-1992 183099
38 Pop Dorin 09-08-1984 174574
39 Pop Gabriel 03-03-1993 181030
40 Pop Ioan 18-07-1979 180341
41 Pop Ioan Alin 23-02-1983 176582
42 Pop Mircea Ioan 25-12-1986 176928
43 Pop Nicolae 12-11-1969 176255
44 Pop Onişor 21-02-1970 178070
45 Pop Ovidiu Ioan 31-08-1996 179817
46 Pop Sorin Dorin 07-03-2000 185960
47 Pop Sorin Eugen 12-02-1996 182870
48 Pop Vlăduț Vasile 07-12-2001 185967
49 Popenciuc Paul Andrei 02-07-2004 185958
50 Păvăluc Cătălin Ioan 01-03-2004 183663
51 Radu Aurelian Valeriu 29-12-1976 186592
52 Sidău Vasile 09-03-1989 186506
53 Sima Gavril 18-03-1969 186805
54 Susa Raul Gabriel 03-11-1995 179488
55 Vlășan Andrei 23-09-1981 176380
56 Voloș Marius Daniel 25-05-2000 186663
57 Vălean Alexandru Nicolae 12-12-1987 184133
58 Vălean Ştefan Petru 27-04-1996 179829
59 Şanta Adrian Ionuţ 05-06-1991 178692
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
25-08-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 12
18-11-2018
AS Nistru
Observatii: scor omologat la ”masa verde”
Liga 4, Seria Sud Etapa 11
11-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 10
04-11-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 3-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 9
28-10-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 8
21-10-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 7
24-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 4-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 5
30-09-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 4
23-09-2018
CS Seini
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 3
15-09-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-2
Liga 4, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 4-4
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 12
18-11-2018
AS Nistru
Pauza: 1-2
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 11
11-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Observatii: meci omologat la ”masa verde”
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 10
04-11-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 5-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 9
28-10-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-2
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 8
21-10-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 7
24-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-2
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 5
30-09-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”.
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 4
23-09-2018
CS Seini
Pauza: 2-2
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 3
15-09-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 2-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 5-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe