Informari si comunicate AJF
13-11-2018
FOTBAL FEMININ - Înscrieri pentru Cupa Moș Nicolae

ACS Venus Maramureș și Asociația Județeană de Fotbal Maramureș organizează Cupa Moș Nicolae la fotbal feminin.

detalii...
09-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programări

Noi meciuri au avut loc în prima ediție a Cupei Satelor în Maramureș. Prima echipă calificată la turneul final județean este cea din Ocna Șugatag.

detalii...
09-11-2018
SCOUNTING - 2 maramureșeni în selecționata regională

2 copii din Maramureș sunt printre cei mai talentați fotbaliști născuți în 2006, conform acțiunii de selecție regională care a avut loc recent în Cluj Napoca.

detalii...
06-11-2018
În 8 noiembrie începe cursul pentru arbitri

Asociația Județeană de Fotbal Maramureș, prin Comisia Județeană de Arbitri, organizează - începând de joi, 8 noiembrie - un nou curs pentru arbitri.

detalii...
05-11-2018
CUPA ROMÂNIEI - La final de săptămână, meciuri din a doua etapă

Duminică, 11 noiembrie, de la ora 14.00, au fost planificate meciuri din a doua etapă a Cupei României.

detalii...
05-11-2018
SE SCHIMBĂ ORELE! - Meciurile încep de la 12.00 și 14.00 în Liga 4

Începând din acest final de săptămână, se schimbă orele de la care încep meciurile din Liga a patra.

detalii...
02-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Șișești

Al doilea turneu pentru Grupa 3 din Cupa Satelor în Maramureș a avut loc la Șișești.

detalii...
02-11-2018
”GHEORGHE ENE” - Sporting Recea a câștigat trofeul în Maramureș

Sporting Recea a cucerit locul I la Trofeul ”Gheorghe Ene” în Maramureș și va reprezenta județul la faza zonală.

detalii...
31-10-2018
CUPA SATELOR - Programarea turneelor din Maramureș

Următoarea serie de turnee din Cupa Satelor în Maramureș începe mâine, la Șișești.

detalii...
31-10-2018
”GHEORGHE OLA” - Plimob Sighetu Marmației, locul I în Maramureș

Cu 3 victorii și o înfrângere, sighetenii de la Plimob au câștigat locul I la Interliga de Iarnă - Trofeul ”Gheorghe Ola”, o competiție destinată copiilor născuți în 2009 și mai mici.

detalii...

ATENȚIE!

Duminică, 18 noiembrie - se joacă prima etapă din returul Ligii a patra, seria Sud: de la ora 12.00 - juniorii, de la ora 14.00 - seniorii;

Ultimele rezultate Liga 4, Seria Nord
Data: 2018-11-04  
Ora 15:00
AS Avântul Bârsana
Data: 2018-11-04  
Ora 14:00
AS Remeţi
Data: 2018-11-04  
Ora 15:00
AS Metalul Bogdan Vodă
Data: 2018-11-04  
Ora 15:00
ACS Salina Ocna Şugatag
Clasament - Liga 4, Seria Nord
# Nume echipa M V E I G P A
1 AS Avântul Bârsana 9 9 0 0 39-8 27p +12
2AS Zorile Moisei970231-1321p+6
3 AS Recolta Săliştea de Sus 9 7 0 2 31-17 21p +6
4ACS Plimob Sighetu Marmaţiei850340-2115p+6
5 ACS Bradul Vişeu de Sus 9 4 0 5 17-22 12p -6
6AS Metalul Bogdan Vodă930614-449p-3
7 AS Remeţi 9 2 0 7 14-25 6p -9
8AS Iza Dragomireşti911719-354p-8
9 ACS Salina Ocna Şugatag 9 1 1 7 14-34 4p -5
Ultimele rezultate Liga a IV-a, Seria Sud
Clasament - Liga a IV-a, Seria Sud
Clasamentul nu este disponibil
Informari si comunicate CJA
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe