Informari si comunicate
22-06-2018
BARAJ LIGA 3 - Minaur Baia Mare - CSC Sânmartin se joacă mâine

Sâmbătă, 23 iunie, de la ora 18.00, Minaur Baia Mare (campioana Maramureșului) și CSC Sânmartin (campioana Bihorului) se întâlnesc în prima rundă a luptei pentru promovarea în Liga a treia.

detalii...
21-06-2018
FOTBAL FEMININ - Venus, campioana Maramureșului

S-a încheiat a doua ediție a Campionatului Județean de fotbal feminin. AS Venus Maramureș a câștigat locul I, terminând competiția neînvinsă.

detalii...
21-06-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureșeni la tabăra de vară de la Tărlungeni

Cosmin Kovacs (Plimob Sighetu Marmației) și Emil Kemenes (referent zonal FRF) sunt reprezentanții Maramureșului la tabăra de vară de la Tărlungeni - faza finală de selecție pentru Turneul Speranțelor.

detalii...
16-06-2018
PLAY OFF - Minaur, campioana Maramureșului în sezonul 2017/2018

Minaur este campioana Maramureșului în sezonul 2017/2018, după ce băimărenii s-au impus cu scorul general de 11-0 în fața celor de la Bradul Vișeu de Sus.

detalii...
14-06-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Cosmin Kovacs, de la Plimob la Tabăra de Vară

Cosmin Kovacs (Plimob Sighetu Marmației) va reprezenta Maramureșul la faza finală de selecție pentru Turneul Speranțelor.

detalii...
14-06-2018
PLAY OFF - Minaur vs. Bradul se joacă sâmbătă, de la ora 16.00

Manșa decisivă de Play Off dintre Minaur Baia Mare și Bradul Vișeu de Sus pentru desemnarea campioanei Maramureșului în sezonul 2017/2018 se va disputa sâmbătă, 16 iunie, de la ora 16.00.

detalii...
11-06-2018
PLAY OFF - Bradul Vișeu de Sus - Minaur Baia Mare 0-4 (0-1) în manșa tur

În prima manșă din Play Off-ul Ligii a patra, la Vișeu de Sus s-au confruntat Bradul din localitate și Minaur Baia Mare. Victoria a revenit campioanei Sudului la scorul de 4-0. Manșa secundă are loc sâmbătă, în Baia Mare.

detalii...
11-06-2018
A1 - Băimărenii de la Minaur, eliminaţi la penalty-uri

Campioana Maramureşului la juniori A1, Minaur Baia Mare, a pierdut la penalty-uri manşa secundă a barajului etapei interjudeţene.

detalii...
11-06-2018
UNDER 13 - Plimob, un egal şi două eşecuri la turneul zonal

Plimob Sighetu Marmaţiei a obţinut un egal şi a contabilizat două eşecuri la turneul zonal pentru juniorii Under 13 disputat în Cluj-Napoca.

detalii...
08-06-2018
JUNIORI A1 - Remiză în prima manşă a etapei interjudeţene

Cu remiză s-a încheiat prima manşă a etapei interjudeţene la juniori A1: CS Minaur Baia Mare - CSM Victoria Carei 2-2 (0-1). Manșa secundă se joacă mâine.

detalii...
toate comunicatele

CS Comuna Satulung

Localitatea Satulung

Informatii generale
Anul infiintarii 2014
Teren Satulung / Satulung
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Nicolae Dale
Secretar Vasile Tălpășan
Vicepresedinte Radu Butean
Organizator de competitii
Antrenor Ioan Tălpășan
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 20 18 1 1 106-10 55p +25
2CS Fărcașa20152364-3347p+17
3 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 20 14 4 2 84-16 46p +16
4CS Progresul Şomcuta Mare20134377-3843p+13
5 CS Viitorul Ulmeni 20 9 1 10 37-48 28p -2
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița20731039-4724p-6
7 CS FC Suciu de Sus 20 7 2 11 35-51 23p -7
8ACS Bradul Groşii Ţibleşului20611336-5619p-11
9 AS Unirea Şişeşti 20 5 1 14 26-69 16p -14
10CS Comuna Satulung20411527-7913p-17
11 CS Seini 20 2 0 18 21-105 6p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ardelean Alexandru Remus 05-09-1994 179530
2 Ardelean Andrei 31-08-1999 180034
3 Ardelean Paul 10-11-1995 180033
4 Avram Flaviu Ionuţ 08-01-1998 182583
5 Bodea Mihai Silviu 04-08-1997 182323
6 Bogdan Mihai Ioan 14-12-1987 180336
7 Bokor Cristian Andrei 23-01-1992 184283
8 Boldijar Bogdan Florin 20-08-1999 185568
9 Boldijar Denis Vasile 11-07-1991 178570
10 Boldijar Eugen 02-12-1993 179385
11 Boldijar Ovidiu 01-11-1995 180036
12 Borodi Gabriel Ionuţ 15-07-1995 183550
13 Butean Adrian Cristian 16-03-1998 182147
14 Butuza Marius Bogdan 06-05-1998 187764
15 Buşecan Rareş Vasile 03-04-1999 181467
16 Canaloș Raul Gabriel 01-12-2003 185922
17 Cardoş Cătălin Augustin 25-02-2004 185265
18 Cardoş Ionuţ Mihai 20-07-1993 180728
19 Chira Marian Călin 13-07-2003 185572
20 Ciucur Flaviu Nicuşor 07-12-1996 183903
21 Ciucur Laurențiu Emanuel 15-04-2002 186010
22 Ciucur Laurenţiu Dafin 10-07-2002 186261
23 Ciucur Remus Romeo 14-11-1997 184202
24 Cociarjuc Constantin Aron 18-09-1998 184880
25 Copos Tobias Adrian 11-06-1997 184850
26 Cormoș Raul Sorin 04-11-2001 182932
27 Covrig Buciuman Grigore Nicolae 14-05-1991 178921
28 Cutoiu Vlăduţ Alin 22-09-1991 180636
29 Dale Vasile Nicolae 26-11-1978 15393
30 Danciu Stelian Marius 08-07-1993 183350
31 Dragoş Alexandru Ioan 07-01-1990 183967
32 Fatul Petrică Florin 03-12-2001 185907
33 Filip Adrian Răzvan 07-07-2003 184759
34 Filip Florin Paul 11-04-1998 181745
35 Filip Ionuţ Florin 08-03-1998 184762
36 Filip Sergiu 12-01-1996 180030
37 Groşan Alexandru 26-09-1999 185267
38 Groşan Ioan Fănică 11-03-2004 185264
39 Hajdu Csaba 27-05-1980 182443
40 Horvath Daniel 30-07-2005 185920
41 Iaţu Dumitru Cristian 10-06-1980 182168
42 Joudah Badr Ajeel Joudah 03-05-1995 185571
43 Jurcuţ Adam Alex 04-03-1998 184201
44 Jurcuţ Daniel Damian 24-12-1998 185263
45 Kantor Elisei Sergiu 31-08-1998 184764
46 Kantor Ionatan 09-11-2000 185578
47 Kantor Onisim 24-09-1999 185564
48 Kiss Raul Marian 02-07-2003 186260
49 Kovacs Robert 22-04-2000 182404
50 Lupuț Alin Gheorghe 11-12-1999 185566
51 Maghiar Raul Vlad 25-05-1994 184698
52 Man Eduard Corin Mihail 08-11-1999 186453
53 Matei Ionuţ 17-11-2000 184761
54 Motișean Dănuț Marius 23-09-2000 186262
55 Mureşan Ovidiu Sergiu 16-07-1989 178571
56 Neamţ Andrei Alexandru 16-03-2003 184079
57 Negrean Iosif Marcel 29-12-2001 186258
58 Noțigan Antonio Emanuel 22-06-2003 185382
59 Olar Pavel Vasile 03-06-2000 185910
60 Orha Răzvan 29-02-2000 180027
61 Oşan Darius Cornel 03-12-2002 185266
62 Paraulea Ionel Narcis 10-01-2000 186011
63 Paşca Bogdan Adrian 16-04-2002 184081
64 Paşca Vlad Mihai 04-11-1999 181668
65 Pinte Ciprian Alin 25-05-1988 180183
66 Pop Andrei Georgel 19-02-2000 185570
67 Pop Panici Beniamin Emanuel 24-06-1994 179209
68 Rezmiveş Cristian Paul 19-12-2000 184765
69 Rezmiveş Viorel 21-02-1997 182401
70 Roman Alexandru 01-03-1996 180031
71 Roman Ionuţ Vasile 30-12-2001 184763
72 Roman Nicolae 04-12-1997 180035
73 Samoilă Raul Daniel 06-07-1999 182286
74 Sas Gabriel Marius 27-05-1993 182791
75 Sava Alexandru Ionel 04-01-2000 184564
76 Sima Laurențiu Cristian 14-08-2003 185906
77 Săsăran Ionuț Alexandru 07-07-1999 182337
78 Tacu Florin Cornel 07-02-2002 184640
79 Talpoș Alexandru Antonio 03-10-2001 185904
80 Turuczko Szabolcs Erik 07-08-2000 184766
81 Tălpășan Ioan Vasile 01-02-1974 185903
82 Tălpăşan Vasile 31-08-1975 170417
83 Vanca Răzvan Vasile 23-02-2002 184760
84 Vanci Florin Alexandru 26-03-1994 184545
85 Varga Cosmin 21-04-2003 186259
86 Varga Daniel 21-05-2004 185675'
87 Varga Mircea 17-07-2001 184981
88 Vasilovici Lucian 25-01-1972 174047
89 Zimbru Rareş Nicolae 04-12-2000 184080
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 2
27-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 1-3, Dupa prelungiri: 5-4
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 22
30-05-2018
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 1-4
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 21
26-05-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 20
20-05-2018
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 1-4
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 19
13-05-2018
CS Comuna Satulung
Observatii: Meci întrerupt în minutul 26, oaspeţii au rămas în 6 jucători
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 18
09-05-2018
CS Fărcașa
Observatii: scor omologat la "masa verde"
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 17
06-05-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 16
29-04-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 15
21-04-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 8-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 12
17-03-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 6-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 11
05-11-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Seini
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 8
15-10-2017
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 4
17-09-2017
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 3
09-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 1
27-08-2017
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 22
30-05-2018
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 21
26-05-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 20
20-05-2018
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 19
13-05-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 18
09-05-2018
CS Fărcașa
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 17
06-05-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 1-4
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 16
29-04-2018
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 6-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 15
21-04-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 4-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 12
17-03-2018
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 11
05-11-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Seini
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 8
15-10-2017
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 4
17-09-2017
CS Minaur Baia Mare
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 3
09-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 1
27-08-2017
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 3-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta