Informari si comunicate
07-01-2019
PROMOVARE LIGA 3 - Baraj în 15 și 22 iunie

Meciurile de baraj pentru promovarea în Liga a treia se vor disputa în 15 iunie (turul) și în 22 iunie (returul).

detalii...
07-01-2019
PROGRAMARE FRF - Maramureșul, la vize în 19 februarie

Cluburile din Maramureș care sunt afiliate la Federația Română de Fotbal și participă la competițiile organizate de FRF sunt programate pentru acordarea vizelor anuale marți, 19 februarie.

detalii...
17-12-2018
Maramureșeni premiați la Cupa Moș Crăciun în Satu Mare

Minaur Baia Mare a câștigat ediția 2018 a Cupei Moș Crăciun, organizată de Juniorul Satu Mare. Viitorul Sighetu Marmației s-a clasat pe III.

detalii...
17-12-2018
PROIECT ȘCOLAR - ”Împreună suntem fotbal!”

Ediția I a proiectului ”Împreună suntem fotbal!” a avut loc în sala de sport a Centrului Universitar Nord Baia Mare, în organizarea Colegiului Tehnic ”Aurel Vlaicu” Baia Mare.

detalii...
11-12-2018
ATENȚIE! - Ședință cu antrenorii Maramureșului

Comisia Tehnică de Antrenori din cadrul AJFMM organizează miercuri, 9 ianuarie, ședință cu toți antrenorii de fotbal din județul Maramureș

detalii...
10-12-2018
FOTBAL FEMININ - Moș Nicolae a venit cu dulciuri, cupe, diplome și... mingi

Independența Baia Mare a câștigat ediția 2018 a Cupei Moș Nicolae la fotbal feminin, competiție organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu Asociația Județeană de Fotbal Maramureș.

detalii...
03-12-2018
FOTBAL FEMININ - 8 echipe participă la Cupa Moș Nicolae

Cupa Moș Nicolae, competiție de fotbal feminin organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu AJFMM, are loc sâmbătă, 8 decembrie, în sala de sport din Șomcuta Mare.

detalii...
20-11-2018
CUPA SATELOR - Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag, finalistele Maramureșului

Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag sunt echipele care s-au calificat la turneul județean final în Maramureș în cadrul ediției 2018 a Cupei Satelor.

detalii...
16-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Săsar

Al treilea turneu pentru Grupa 2 din cadrul Cupei Satelor în Maramureș a avut loc ieri, în sat Săsar, în organizarea echipei din Săcălășeni.

detalii...
14-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programul turneelor viitoare

Trei turnee mai sunt de disputat până la ultimul act al Cupei Satelor în Maramureș, competiție la startul căreia s-au înscris 11 echipe.

detalii...
toate comunicatele

CS FC Suciu de Sus

Localitatea Suciu de Sus

Informatii generale
Anul infiintarii 2004
Culori alb - albastru
Teren Suciu de Sus / Suciu de Sus
Adresa Suciu de Sus, nr. 791
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Teodor Burzo
Secretar Liviu Bozga
Vicepresedinte Bogdan Burzo
Organizator de competitii
Antrenor Dinu Cociș
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 20 18 1 1 106-10 55p +25
2CS Fărcașa20152364-3347p+17
3 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 20 14 4 2 84-16 46p +16
4CS Progresul Şomcuta Mare20134377-3843p+13
5 CS Viitorul Ulmeni 20 9 1 10 37-48 28p -2
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița20731039-4724p-6
7 CS FC Suciu de Sus 20 7 2 11 35-51 23p -7
8ACS Bradul Groşii Ţibleşului20611336-5619p-11
9 AS Unirea Şişeşti 20 5 1 14 26-69 16p -14
10CS Comuna Satulung20411527-7913p-17
11 CS Seini 20 2 0 18 21-105 6p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Berchiş Sabin 19-10-1987 181168
2 Bodea Mihai Augustin 18-01-1994 186266
3 Bozga Dan Florin 25-06-1987 186795
4 Bozga Liviu 23-07-1976 176079
5 Bozga Mihai Alexandru 11-10-2002 183074
6 Bozga Mihai Alexandru 22-09-2002 186210
7 Bud Ioan Vasile 07-02-1998 179831
8 Bude Andrei Ionuț 15-02-2000 182383
9 Bude Sergiu Ioan 28-06-2002 181998
10 Burzo Mircea Alin 03-09-2000 181190
11 Chendeş Daniel Ciprian 02-08-1996 179827
12 Chindriș Darius Cătălin 17-05-2005 186076
13 Cociş Dinu Grigore 21-06-1982 176071
14 Cosma Ioan 09-07-1994 179833
15 Cosma Ionuț Cătălin 06-01-2002 183327
16 Cozma Cătălin Vlăduț 05-06-2002 185963
17 Cozma Onorel Daniel 18-06-1991 186263
18 Cristea Laurențiu Aurelian 31-01-2001 182725
19 Csepei Alexandru 24-10-1990 180003
20 Deac Cristian Dorel 21-06-1992 177246
21 Gherghel Mihai Valer 05-03-1998 180826
22 Goteciuc Alexandru Cătălin 02-09-1989 178577
23 Grigor Claudiu Cristian 02-04-1987 181337
24 Herman Felician Nicu 13-09-1999 186450
25 Hidigan Andrei 28-05-1996 183302
26 Hojda Ionuț Alex Petru 13-12-1999 181917
27 Ianoș Darius Aurel 05-07-2007 185580
28 Istvan Lakatos Ricardo 25-06-2006 185577
29 Marchiș Cristian Marius 19-04-2005 184073
30 Marchiș Sebastian Codruț 17-04-2003 186032
31 Miholca Alex Dan 03-06-2002 182385
32 Miholca Mihai Claudiu 22-08-2000 180824
33 Miholca Mihai Ovidiu 14-07-2004 184076
34 Miholca Raul Cristian 20-04-2000 182151
35 Mureșan Denis Adi Ionuț 12-03-1999 180873
36 Mureşan Mihai Ioan 08-01-1989 183926
37 Neagu Andrei Florin 02-01-2000 183660
38 Nistea Alexandru Vasile 25-10-1990 186435
39 Pașca Ionuț Mihai 08-08-2001 186075
40 Paşca Vlad Adrian 11-09-1995 183514
41 Pop Cristian Daniel 27-10-2003 183073
42 Pop Eugen 14-05-1973 174090
43 Pop Ionuț 29-03-2002 183075
44 Pop Ionuț Viorel 05-01-2000 181918
45 Pop Mihai 06-07-2006 183535
46 Pop Mihai Ioan 14-05-2000 182153
47 Pop Raul Bogdan 30-10-2005 184074
48 Pop Raul Robert 16-03-2002 182152
49 Pușcaș Emanuel Vasile 25-07-1996 186487
50 Rostaș Alex Viorel 10-11-2001 182723
51 Rostaș Claudiu Leontin 12-03-1991 181333
52 Rostaș Florin Alexandru 21-01-2001 182726
53 Rusu Adrian Ștefan 10-10-1983 185601
54 Sas Cristian Ioan 26-09-2001 186494
55 Seliștean Cătălin 02-04-2006 184077
56 Sima Cristian Daniel 16-02-1978 181336
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-8
Liga Elitelor Under 15 Etapa 7
27-09-2018
ACS Plimob Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 6
23-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Liga Elitelor Under 15 Etapa 4
13-09-2018
CSŞ Sighetu Marmaţiei
Liga Elitelor Under 15 Etapa 3
08-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Liga Elitelor Under 15 Etapa 2
04-09-2018
CS Sporting Recea
Liga Elitelor Under 15 Etapa 1
25-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Liga 4, Seria Sud Etapa 12
17-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-2
Liga 4, Seria Sud Etapa 11
10-11-2018
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 0-3
Liga 4, Seria Sud Etapa 10
03-11-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 9
27-10-2018
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 7
24-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 4-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 6
06-10-2018
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 5
29-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 4
22-09-2018
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 2
08-09-2018
AS Nistru
Pauza: 4-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 12
17-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 5-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 11
10-11-2018
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 10
03-11-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 9
27-10-2018
ACS Progresul 2012 Dumbrăvița
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 7
24-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-2
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 6
06-10-2018
CS Fărcașa
Pauza: 4-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 5
29-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 4
22-09-2018
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 2
08-09-2018
AS Nistru
Pauza: 3-3
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-1
Play Out Under 15 Etapa 3
14-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”.
Play Out Under 15 Etapa 2
10-10-2018
CSŞ 2 Baia Mare
Under 15 Etapa 7
22-11-2018
CSŞ 2 Baia Mare
Under 15 Etapa 6
19-11-2018
CS FC Suciu de Sus
Under 15 Etapa 4
03-11-2018
AS Comuna Recea
Under 15 Etapa 3
29-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Under 15 Etapa 2
25-10-2018
CS Minaur Baia Mare
Under 15 Etapa 1
18-10-2018
CS FC Suciu de Sus
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe