Informari si comunicate
26-04-2018
ONSS - Faza zonală a liceenilor are loc în Baia Mare

În Baia Mare are loc etapa zonală a Olimpiadei Naționale a Sportului Școlar la fotbal pentru liceeni. Competiția este programată pentru 27 aprilie.

detalii...
25-04-2018
Schimbare de teren pentru 2 echipe de juniori

CSȘ 2 Baia Mare și ACS Fotbal Comuna Recea vor evolua acasă pe terenul de la Colegiul Tehnic ”Aurel Vlaicu”, începând de la finele acestei săptămâni.

detalii...
23-04-2018
CUPA MAREA UNIRE - Echipe din Franța și România, în competiție la Tămaia

Opt echipe vor participa la Cupa ”Marea Unire” care va avea loc în 26 și 27 aprilie în Tămaia.

detalii...
23-04-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureșenii evoluează în 24 aprilie la Carei

În 24 aprilie, speranțele Maramureșului vor evolua în Carei, într-o nouă etapă a Turneului Speranțelor.

detalii...
19-04-2018
CAMPIONATUL GIMNAZIILOR - Rezultatele primului turneu

Primul turneu al campionatului adresat echipelor școlare formate din eleve de gimnaziu, competiție lansată în primăvara acestui an de către AJFMM, a avut loc în Fărcașa.

detalii...
18-04-2018
BARAJ LIGA 3 - Maramureș vs. Bihor se amână pentru 23 și 30 iunie

Meciurile de baraj pentru Liga a treia dintre campioanele Maramureșului și Bihorului se vor disputa în 23 iunie (turul) și 30 iunie (returul), conform deciziei Comitetului Executiv al FRF.

detalii...
03-04-2018
NOU - Meciurile din Liga a patra, filmate integral

14 camere video complet utilate au fost achiziționate de către AJFMM în baza unei aplicații de finanțare a FRF destinată dezvoltării fotbalului județean.

detalii...
02-04-2018
FOTBAL FEMININ - Cupa Codrului, ediția 2018

Șase echipe au participat la ediția 2018 a Cupei Codrului la fotbal feminin.

detalii...
02-04-2018
CUPA ROMÂNIEI - Meciul restant din Nord, programat în 18 aprilie

Meciul restant dintre Plimob Sighetu Marmației și Foresta Câmpulung la Tisa din Cupa României a fost programat pentru miercuri, 18 aprilie.

detalii...
30-03-2018
În Adunarea Generală, s-a stabilit programul Ligilor 4 și 5

În urma voturilor exprimate azi în Adunarea Generală a AJFMM, s-au stabilit datele pentru reluarea meciurilor oficiale în Ligile 4 și 5.

detalii...
toate comunicatele

CS FC Suciu de Sus

Localitatea Suciu de Sus

Informatii generale
Anul infiintarii 2004
Culori alb - albastru
Teren Suciu de Sus / Suciu de Sus
Adresa Suciu de Sus nr. 791
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Teodor Burzo
Secretar Liviu Bozga
Vicepresedinte Bogdan Burzo
Organizator de competitii
Antrenor Dinu Cociș
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 14 12 1 1 77-7 37p +16
2CS Progresul Şomcuta Mare14103150-2633p+12
3 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 14 10 2 2 57-8 32p +11
4CS Fărcașa13101244-1731p+10
5 CS Viitorul Ulmeni 13 6 1 6 26-34 19p -2
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița1252529-2617p-1
7 CS FC Suciu de Sus 13 4 1 8 20-35 13p -5
8CS Comuna Satulung1341822-5013p-5
9 ACS Bradul Groşii Ţibleşului 14 3 1 10 24-41 10p -11
10AS Unirea Şişeşti14311012-4910p-11
11 CS Seini 14 0 0 14 11-79 0p -21
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Berchiş Sabin 19-10-1987 181168
2 Bodea Mihai Augustin 18-01-1994 186266
3 Bozga Liviu 23-07-1976 176079
4 Bozga Mihai Alexandru 11-10-2002 183074
5 Bozga Mihai Alexandru 22-09-2002 186210
6 Bud Ioan Vasile 07-02-1998 179831
7 Bude Andrei Ionuț 15-02-2000 182383
8 Bude Sergiu Ioan 28-06-2002 181998
9 Burzo Mircea Alin 03-09-2000 181190
10 Cârjă Dorin Vlăduț 18-04-2004 185223
11 Chendeş Daniel Ciprian 02-08-1996 179827
12 Cociş Dinu Grigore 21-06-1982 176071
13 Cosma Ioan 09-07-1994 179833
14 Cosma Ionuț Cătălin 06-01-2002 183327
15 Cozma Cătălin Vlăduț 05-06-2002 185963
16 Cozma Onorel Daniel 18-06-1991 186263
17 Cristea Laurențiu Aurelian 31-01-2001 182725
18 Csepei Alexandru 24-10-1990 180003
19 Deac Cristian Dorel 21-06-1992 177246
20 Gherghel Mihai Valer 05-03-1998 180826
21 Goteciuc Alexandru Cătălin 02-09-1989 178577
22 Grigor Claudiu Cristian 02-04-1987 181337
23 Herman Felician Nicu 13-09-1999 186450
24 Hidigan Andrei 28-05-1996 183302
25 Ianoș Darius Aurel 05-07-2007 185580
26 Istvan Lakatos Ricardo 25-06-2006 185577
27 Marchiș Sebastian Codruț 17-04-2003 186032
28 Miholca Alex Dan 03-06-2002 182385
29 Miholca Mihai Ovidiu 14-07-2004 184076
30 Miholca Raul Cristian 20-04-2000 182151
31 Mureșan Denis Adi Ionuț 12-03-1999 180873
32 Neagu Andrei Florin 02-01-2000 183660
33 Nistea Alexandru Vasile 25-10-1990 186435
34 Nyegrai Cătălin Dan 29-07-1986 174562
35 Pașca Ionuț Mihai 08-08-2001 186075
36 Paşca Vlad Adrian 11-09-1995 183514
37 Pop Cristian Daniel 27-10-2003 183073
38 Pop Eugen 14-05-1973 174090
39 Pop Ionuț 29-03-2002 183075
40 Pop Ionuț Viorel 05-01-2000 181918
41 Pop Mihai 06-07-2006 183535
42 Pop Mihai Ioan 14-05-2000 182153
43 Pop Raul Robert 16-03-2002 182152
44 Pușcaș Emanuel Vasile 25-07-1996 186487
45 Rostaș Alex Viorel 10-11-2001 182723
46 Rostaș Claudiu Leontin 12-03-1991 181333
47 Rostaș Florin Alexandru 21-01-2001 182726
48 Rusu Adrian Ștefan 10-10-1983 185601
49 Sas Cristian Ioan 26-09-2001 186494
50 Seliștean Cătălin 02-04-2006 184077
51 Sima Cristian Daniel 16-02-1978 181336
52 Susa Raul Gabriel 03-11-1995 179488
53 Tarţa Adrian Vasile 30-07-1994 178318
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 3
11-11-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 4-0
Cupa Romaniei Etapa 2
27-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 13
06-04-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 12
09-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-2
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 11
04-11-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 10
28-10-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 2-3
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 8
14-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 5
23-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 3
09-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 1
26-08-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 14
15-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 13
06-04-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 12
09-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 11
04-11-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 10
28-10-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 9
22-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 8
14-10-2017
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 7
08-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
ACS Bradul Groşii Ţibleşului
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 5
23-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 3
09-09-2017
CS Comuna Satulung
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 1
26-08-2017
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 0-2
Juniori, Under 13 Etapa 12
20-04-2018
ACS Salina Ocna Şugatag
Juniori, Under 13 Etapa 11
14-04-2018
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 9
10-11-2017
ASF Kiss Baia Mare
Juniori, Under 13 Etapa 8
03-11-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 7
27-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 6
20-10-2017
AS Comuna Recea
Juniori, Under 13 Etapa 5
12-10-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 4
04-10-2017
CS Minaur Baia Mare
Juniori, Under 13 Etapa 3
30-09-2017
CS FC Suciu de Sus
Juniori, Under 13 Etapa 2
22-09-2017
CSŞ 2 Baia Mare
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta