Informari si comunicate
18-10-2018
Memorialele ”Ola” și ”Ene” - ședință de lucru

Marți, 23 octombrie, începând cu ora 12.00, la sediul AJFMM este planificată o ședință cu delegații echipelor care doresc să se înscrie la memorialele ”Gheorghe Ola” și ”Gheorghe Ene”.

detalii...
17-10-2018
CUPA SATELOR - 11 echipe înscrise în Maramureș

11 echipe s-au înscris în Maramureș la prima ediție a Cupei Satelor, o competiție care va începe în județul nostru săptămâna viitoare.

detalii...
12-10-2018
Odihnește-te în pace, Florin!

Florin Cosmin Sima - jucător legitimat la Bradul Groșii Țibleșului (Liga 4, seria Sud) - a încetat din viață.

detalii...
10-10-2018
CUPA SATELOR - 16 octombrie, ședință cu reprezentanții echipelor

Marți, 16 octombrie, începând cu ora 12.00, la sediul Asociației Județene de Fotbal Maramureș (AJFMM) va avea loc o ședință cu reprezentanții echipelor înscrise în Cupa Satelor.

detalii...
08-10-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Bistrița-Năsăud vs Maramureș 1-4

Cu victorie la Bistrița, așa a încheiat selecționata Maramureșului meciurile din acest an contând pentru a doua ediție a Turneului Speranțelor.

detalii...
04-10-2018
ATENȚIE! Se modifică programul celor două serii din Liga 5

Etapele 6 și 7 din turul Ligii a cincea se devansează cu o săptămână. Astfel, etapa 6 va avea loc în 14 octombrie, pentru ca în 21 octombrie să se dispute etapa 7 - ultima din tur.

detalii...
02-10-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Cluj vs. Maramureș 4-2

Deplasarea la Cluj Napoca a adus pentru selecționata Maramureșului prima înfrângere din actualul sezon al proiectului Turneul Speranțelor.

detalii...
02-10-2018
LIGA ELITELOR UNDER 15 - Încep meciurile din Play Off și Play Out

La finele acestei săptămâni încep confruntările din Play Off și Play Out contând pentru Liga Elitelor Under 15 în Maramureș.

detalii...
25-09-2018
TURNEUL SPERANȚELOR - Maramureș vs. Bihor 7-5

A patra partidă din Turneul Speranțelor a adus a patra victorie pentru selecționata Maramureșului. De data aceasta, adversara județului nostru a fost reprezentativa Bihorului.

detalii...
24-09-2018
ATENȚIE! Se schimbă orele de joc

Din acest final de săptămână, orele de joc pentru meciurile din Ligile 4 și 5 se schimbă.

detalii...
toate comunicatele

CS Seini

Localitatea Seini

Informatii generale
Anul infiintarii 2009
Culori alb - roșu - negru
Teren Seini / Seini
Adresa Seini, str. 22 decembrie
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Gabriela Tulbure
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Ștefan Crăciun
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 20 18 1 1 106-10 55p +25
2CS Fărcașa20152364-3347p+17
3 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 20 14 4 2 84-16 46p +16
4CS Progresul Şomcuta Mare20134377-3843p+13
5 CS Viitorul Ulmeni 20 9 1 10 37-48 28p -2
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița20731039-4724p-6
7 CS FC Suciu de Sus 20 7 2 11 35-51 23p -7
8ACS Bradul Groşii Ţibleşului20611336-5619p-11
9 AS Unirea Şişeşti 20 5 1 14 26-69 16p -14
10CS Comuna Satulung20411527-7913p-17
11 CS Seini 20 2 0 18 21-105 6p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andras Nicușor Denis 29-12-2001 186213
2 Ardelean Denis Laurențiu 12-08-2002 186248
3 Ardelean Ionuț Vasile 22-03-2002 186244
4 Boer Denis Marian 15-08-2003 186523
5 Boje Marius 05-09-1993 181279
6 Boje Mihăiţă Vasile 18-07-1995 181392
7 Bontea Răzvan Ionuţ 25-03-1999 184561
8 Botoș Mihai Sorin 10-10-1968 184136
9 Bărbuș Raul Dorin George 21-03-1992 181262
10 Cardoș Bogdan Vasile 20-12-2001 186277
11 Cardoș David 29-12-2002 186070
12 Cardoș David Gabriel 23-02-2004 186067
13 Cîmpan Adrian Lucian 10-06-1981 181264
14 Chiș Nicolas Alexandru 12-09-1997 185977
15 Chiuian Andrei Călin 13-02-2005 186018
16 Chiva Ionuț Aurelian Vasile 18-12-2003 186214
17 Ciolt Andrei Ioan 01-10-1998 182988
18 Cionca Vlad Ionuț 11-01-2004 186016
19 Ciupe Alexandru Florin 07-11-2002 186065
20 Cosma Laurenţiu Mihai 04-07-1995 180852
21 Covaci Eduard Matias 04-08-2004 186527
22 Coza Silviu Marian 12-08-1984 181298
23 Crișan Artur 08-12-1973 181263
24 Crăciun Cosmin Dorel 18-04-1994 180815/A
25 Crăciun Ștefan Marin 28-07-1969 181261
26 Cupşe Florin Ioan 10-09-1988 177170
27 Czompa Tamaş David 01-03-1996 180840
28 Czompa Toni Albert 15-10-1999 183978
29 Cărăbăţ Răzvan Andrei 13-09-1999 182825'
30 Damian Alex Marinică Vlăduţ 07-09-2000 183975
31 Deghid Darian Ionuț 24-07-1999 186515
32 Șomcutean Andrei Nicolae 17-12-1996 186512
33 Șut Cristian Vasile 11-04-2004 186072
34 Fericean Leontin Mircea 14-06-1973 184695
35 Fericean Maldini Ronaldo 20-04-2000 186276
36 Florea Emanuel Nicolae 04-03-2000 186736
37 Foltoş Darian 07-02-1979 181299
38 Ghiulveși Daniel 20-11-2004 186069
39 Goja Antonio Michel Daniel 22-06-2002 186247
40 Groza Marius Andrei 20-07-1991 182176
41 Horotan Ovidiu Ionel 09-10-1974 179654
42 Horvath Octavian Cosmin 14-11-2005 186068
43 Kalman Erik Istvan 15-09-1996 181396
44 Kalman Raymund Attila 16-10-1998 180843
45 Kerezsi Claudiu Marcel 03-06-2005 186526
46 Krilla Tamas Csaba 01-05-1996 183354
47 Lauber Felix Mihai 23-05-1998 182832
48 Lazăr Mircea Valentin 07-02-2004 186017
49 Lupuțan Georgel Vasile 09-12-1991 186794
50 Mezei Florin Darius 28-10-2002 186061
51 Mihăilă Florin Marian 11-08-2003 186062
52 Miklos Codruţ Vasile 07-04-1999 183850
53 Moiş Claudiu George 11-08-1997 184560
54 Moldovan Andrei Florin 23-03-1992 177940
55 Munteanu Marinel Romeo 06-08-2004 186215
56 Murvai Emanuel Florin 29-01-2003 186525
57 Ninaci Tamas 08-09-2000 183988
58 Oana Dorin Silviu 20-04-1980 180043
59 Paizoș Bela Florin 02-02-1990 186596
60 Palencsar Cristian Marius 05-02-2003 186246
61 Paul Vasile 28-01-1985 181528
62 Pintea Alexandru Cosmin 31-10-1997 184168
63 Pintea Cristian Roberto 10-08-2003 186019
64 Plșa Rareș Constatin 18-01-2004 186524
65 Pomean Ionel Andrei 08-01-2000 182837
66 Pomian Aurel Răzvan 13-02-2004 186249
67 Pop Andrei Ionuț 17-02-1991 185500
68 Pop Cristian Ioan 21-01-2002 185636
69 Pop Daniel Teodor 14-06-2000 184696
70 Pop Dorin Nicolae 31-05-1987 186511
71 Pop Lucian Ioan 11-06-1996 183356
72 Pop Sorin Dumitru 01-07-1997 183878
73 Prisecariu Alexandru Loredan 13-06-2002 186071
74 Puşcaş Ionuţ Dumitru 15-09-1999 183110
75 Rezmuveş Flaviu Ionuţ 10-01-2002 182842
76 Smoczer Darius Marcel 13-04-1998 185858
77 Smoczer Marcel Viorel 17-06-1974 182139
78 Szatmari Loți Anton 13-04-2003 186245
79 Timanoți Vlăduț Ionuț 27-02-2001 186243
80 Vitez Vasile Claudiu 04-01-1998 184631
81 Zete Nicolae Sorin 12-12-1999 185555
82 Şut Alex Marian Claudiu 31-08-2000 183908
83 Ţentea Bogdan Ionuţ 10-12-1990 181481
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
25-08-2018
CS Seini
Pauza: 1-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 7
13-10-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-3
Liga 4, Seria Sud Etapa 6
07-10-2018
CS Seini
Pauza: 2-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 5
29-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 4
23-09-2018
CS Seini
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 3
15-09-2018
CS Fărcașa
Pauza: 0-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
CS Seini
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 7
13-10-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 6
07-10-2018
CS Seini
Pauza: 2-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 5
29-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 4
23-09-2018
CS Seini
Pauza: 2-2
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 3
15-09-2018
CS Fărcașa
Observatii: Scor omologat la ”masa verde”.
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
CS Seini
Pauza: 0-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe