Informari si comunicate
11-12-2017
Cavalerii Negri, locul I la Memorialul ”Bogdan Mandi”

Echipa Cavalerii Negri a câștigat locul I la ediția a VII-a a Memorialului ”Bogdan Mandi”.

detalii...
08-12-2017
”GHEORGHE OLA” - Plimob Sighetu Marmaţiei, locul IV la faza zonală

Plimob Sighetu Marmaţiei s-a clasat pe locul IV la faza zonală a Memorialului "Gheorghe Ola", ratând astfel calificarea în etapa finală.

detalii...
06-12-2017
SPORT ȘCOLAR - 3 echipe de ciclu primar, la olimpiada de fotbal

Școala nr. 18 Baia Mare a câștigat locul I la Olimpiada Națională a Sportului Școlar, etapa municipală, la fotbal feminin.

detalii...
06-12-2017
OLIMPIADA GIMNAZIILOR - Fetele de la Şcoala 18, campioanele orașului

Echipa de fotbal feminin a Școlii nr. 18 Baia Mare a câștigat faza municipală a Olimpiadei Gimnaziilor.

detalii...
06-12-2017
4 echipe înscrise la Memorialul ”Bogdan Mandi”

Mâine, de la ora 18.00, la sediul Asociației Județene de Fotbal Maramureș are loc tragerea la sorți pentru Memorialul ”Bogdan Mandi”, patru echipe fiind înscrise la ediția 7.

detalii...
04-12-2017
UNDER 13 - Minaur a câștigat Cupa 1 Decembrie din Satu Mare

Minaur Baia Mare a câștigat Cupa 1 Decembrie organizată de Juniorul Satu Mare la categoria de vârstă Under 13. O competiție la care au participat 12 echipe, patru dintre acestea fiind din Maramureș.

detalii...
04-12-2017
”GHEORGHE ENE” - Plimob, locul 2 la turneul zonal

Cu trei victorii în cinci meciuri, Plimob Sighetu Marmației a terminat pe locul II turneul zonei 8 din cadrul Memorialului ”Gheorghe Ene”, ediția 2017.

detalii...
04-12-2017
2 maramureșeni, la programul ”Cavalerii viitorului”

Zoltan Szekely, membru în Comisia Centrală a Arbitrilor, și Norbert Raymond Kemenes, arbitru de categoria I, au reprezentat Maramureșul la cursul de consolidare organizat în cadrul programului de dezvoltare ”Cavalerii viitorului”.

detalii...
28-11-2017
TURNEE ZONALE - Plimob joacă pentru Maramureș la ”Ola” și ”Ene”

Plimob Sighetu Marmației reprezintă Maramureșul la turneele zonale ale memorialelor ”Ola” și ”Ene”, programate la început de decembrie.

detalii...
28-11-2017
CONVOCARE - Sorin Șerban, chemat la naționala Under 18

Jucătorul Sorin Șerban de la Sporting Recea a fost convocat la lotul național al României, categoria de vârstă Under 18.

detalii...
toate comunicatele

CS Seini

Localitatea Seini

Informatii generale
Anul infiintarii 2009
Culori alb - roșu - negru
Teren Seini / Seini
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte Ștefan Crăciun
Organizator de competitii
Antrenor Ștefan Crăciun
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 10 9 1 0 40-4 28p +13
2CS Fărcașa1081130-1025p+10
3 CS Progresul Şomcuta Mare 10 6 3 1 35-21 21p +6
4FC Lăpuşul Târgu Lăpuş1062238-720p+5
5 ACS Progresul 2012 Dumbrăvița 10 5 2 3 25-15 17p +2
6CS Comuna Satulung1041520-2213p-2
7 CS Viitorul Ulmeni 10 4 1 5 19-29 13p -2
8AS Unirea Şişeşti103169-3210p-5
9 FC Suciu de Sus 10 2 1 7 13-28 7p -8
10CS Bradul Groşii Ţibleşului1011818-314p-11
11 CS Seini 10 0 0 10 6-54 0p -15
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Andras Nicușor Denis 29-12-2001 186213
2 Ardelean Denis Laurențiu 12-08-2002 186248
3 Ardelean Ionuț Vasile 22-03-2002 186244
4 Boje Marius 05-09-1993 181279
5 Boje Mihăiţă Vasile 18-07-1995 181392
6 Bontea Răzvan Ionuţ 25-03-1999 184561
7 Cardoș Bogdan Vasile 20-12-2001 186277
8 Cardoș David 29-12-2002 186070
9 Cardoș David Gabriel 23-02-2004 186067
10 Chiș Nicolas Alexandru 12-09-1997 185977
11 Chiuian Andrei Călin 13-02-2005 186018
12 Chiva Ionuț Aurelian Vasile 18-12-2003 186214
13 Ciolt Andrei Ioan 01-10-1998 182988
14 Cionca Vlad Ionuț 11-01-2004 186016
15 Ciupe Alexandru Florin 07-11-2002 186065
16 Cosma Laurenţiu Mihai 04-07-1995 180852
17 Crăciun Cosmin Dorel 18-04-1994 180815/A
18 Crăciun Ștefan Marin 28-07-1969 181261
19 Cupşe Florin Ioan 10-09-1988 177170
20 Czompa Tamaş David 01-03-1996 180840
21 Czompa Toni Albert 15-10-1999 183978
22 Cărăbăţ Răzvan Andrei 13-09-1999 182825'
23 Damian Alex Marinică Vlăduţ 07-09-2000 183975
24 Fericean Maldini Ronaldo 20-04-2000 186276
25 Foltoş Darian 07-02-1979 181299
26 Ghiulveși Daniel 20-11-2004 186069
27 Goja Antonio Michel Daniel 22-06-2002 186247
28 Groza Marius Andrei 20-07-1991 182176
29 Kalman Erik Istvan 15-09-1996 181396
30 Kalman Raymund Attila 16-10-1998 180843
31 Krilla Tamas Csaba 01-05-1996 183354
32 Lauber Felix Mihai 23-05-1998 182832
33 Lazăr Mircea Valentin 07-02-2004 186017
34 Mezei Florin Darius 28-10-2002 186061
35 Mihăilă Florin Marian 11-08-2003 186062
36 Miklos Codruţ Vasile 07-04-1999 183850
37 Moiş Claudiu George 11-08-1997 184560
38 Moldovan Andrei Florin 23-03-1992 177940
39 Munteanu Marinel Romeo 06-08-2004 186215
40 Ninaci Tamas 08-09-2000 183988
41 Oana Dorin Silviu 20-04-1980 180043
42 Palencsar Cristian Marius 05-02-2003 186246
43 Paul Vasile 28-01-1985 181528
44 Pintea Alexandru Cosmin 31-10-1997 184168
45 Pintea Cristian Roberto 10-08-2003 186019
46 Pomean Ionel Andrei 08-01-2000 182837
47 Pomian Aurel Răzvan 13-02-2004 186249
48 Pop Andrei Ionuț 17-02-1991 185500
49 Pop Cristian Ioan 21-01-2002 185636
50 Pop Daniel Teodor 14-06-2000 184696
51 Pop Sorin Dumitru 01-07-1997 183878
52 Prisecariu Alexandru Loredan 13-06-2002 186071
53 Puşcaş Ionuţ Dumitru 15-09-1999 183110
54 Rezmuveş Flaviu Ionuţ 10-01-2002 182842
55 Smoczer Darius Marcel 13-04-1998 185858
56 Smoczer Marcel Viorel 17-06-1974 182139
57 Szatmari Loți Anton 13-04-2003 186245
58 Timanoți Vlăduț Ionuț 27-02-2001 186243
59 Zete Nicolae Sorin 12-12-1999 185555
60 Şut Alex Marian Claudiu 31-08-2000 183908
61 Ţentea Bogdan Ionuţ 10-12-1990 181481
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 2
27-09-2017
CS Seini
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 11
04-11-2017
FC Suciu de Sus
Pauza: 0-3
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Seini
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 9
21-10-2017
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 0-7
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 8
15-10-2017
CS Seini
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 1-3
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Seini
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 4
16-09-2017
CS Fărcașa
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 3
10-09-2017
CS Seini
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
CS Bradul Groşii Ţibleşului
Observatii: scor omologat la ”masa verde”
Liga a IV-a, Seria Sud Etapa 1
26-08-2017
CS Seini
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 11
04-11-2017
FC Suciu de Sus
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 10
29-10-2017
CS Seini
Pauza: 5-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 9
21-10-2017
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 8
15-10-2017
CS Seini
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 6
30-09-2017
CS Progresul Şomcuta Mare
Pauza: 0-1
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 5
24-09-2017
CS Seini
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 4
16-09-2017
CS Fărcașa
Pauza: 1-3
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 3
10-09-2017
CS Seini
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 2
02-09-2017
CS Bradul Groşii Ţibleşului
Observatii: scor omologat la ”masa verde”
Liga a IV-a, juniori, Seria Sud Etapa 1
26-08-2017
CS Seini
Pauza: 7-0
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta