Informari si comunicate
07-01-2019
PROMOVARE LIGA 3 - Baraj în 15 și 22 iunie

Meciurile de baraj pentru promovarea în Liga a treia se vor disputa în 15 iunie (turul) și în 22 iunie (returul).

detalii...
07-01-2019
PROGRAMARE FRF - Maramureșul, la vize în 19 februarie

Cluburile din Maramureș care sunt afiliate la Federația Română de Fotbal și participă la competițiile organizate de FRF sunt programate pentru acordarea vizelor anuale marți, 19 februarie.

detalii...
17-12-2018
Maramureșeni premiați la Cupa Moș Crăciun în Satu Mare

Minaur Baia Mare a câștigat ediția 2018 a Cupei Moș Crăciun, organizată de Juniorul Satu Mare. Viitorul Sighetu Marmației s-a clasat pe III.

detalii...
17-12-2018
PROIECT ȘCOLAR - ”Împreună suntem fotbal!”

Ediția I a proiectului ”Împreună suntem fotbal!” a avut loc în sala de sport a Centrului Universitar Nord Baia Mare, în organizarea Colegiului Tehnic ”Aurel Vlaicu” Baia Mare.

detalii...
11-12-2018
ATENȚIE! - Ședință cu antrenorii Maramureșului

Comisia Tehnică de Antrenori din cadrul AJFMM organizează miercuri, 9 ianuarie, ședință cu toți antrenorii de fotbal din județul Maramureș

detalii...
10-12-2018
FOTBAL FEMININ - Moș Nicolae a venit cu dulciuri, cupe, diplome și... mingi

Independența Baia Mare a câștigat ediția 2018 a Cupei Moș Nicolae la fotbal feminin, competiție organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu Asociația Județeană de Fotbal Maramureș.

detalii...
03-12-2018
FOTBAL FEMININ - 8 echipe participă la Cupa Moș Nicolae

Cupa Moș Nicolae, competiție de fotbal feminin organizată de ACS Venus Maramureș în parteneriat cu AJFMM, are loc sâmbătă, 8 decembrie, în sala de sport din Șomcuta Mare.

detalii...
20-11-2018
CUPA SATELOR - Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag, finalistele Maramureșului

Cicârlău, Recea și Ocna Șugatag sunt echipele care s-au calificat la turneul județean final în Maramureș în cadrul ediției 2018 a Cupei Satelor.

detalii...
16-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultatele turneului din Săsar

Al treilea turneu pentru Grupa 2 din cadrul Cupei Satelor în Maramureș a avut loc ieri, în sat Săsar, în organizarea echipei din Săcălășeni.

detalii...
14-11-2018
CUPA SATELOR - Rezultate și programul turneelor viitoare

Trei turnee mai sunt de disputat până la ultimul act al Cupei Satelor în Maramureș, competiție la startul căreia s-au înscris 11 echipe.

detalii...
toate comunicatele

CS Viitorul Ulmeni

Localitatea Ulmeni

Informatii generale
Anul infiintarii 2012
Culori alb-albastru
Teren
Adresa Ulmeni, str. dr. Florian C Ulmeanu nr. 13
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Mircea Covaciu
Secretar
Vicepresedinte Mircea Trif
Organizator de competitii
Antrenor Remus Trif
Antrenor secund Petrică Ilieș
Liga a IV-a, Seria Sud - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 CS Minaur Baia Mare 20 18 1 1 106-10 55p +25
2CS Fărcașa20152364-3347p+17
3 FC Lăpuşul Târgu Lăpuş 20 14 4 2 84-16 46p +16
4CS Progresul Şomcuta Mare20134377-3843p+13
5 CS Viitorul Ulmeni 20 9 1 10 37-48 28p -2
6ACS Progresul 2012 Dumbrăvița20731039-4724p-6
7 CS FC Suciu de Sus 20 7 2 11 35-51 23p -7
8ACS Bradul Groşii Ţibleşului20611336-5619p-11
9 AS Unirea Şişeşti 20 5 1 14 26-69 16p -14
10CS Comuna Satulung20411527-7913p-17
11 CS Seini 20 2 0 18 21-105 6p -24
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ardelean Robert Andrei 23-01-2002 186731
2 Baias George Paul 19-04-1989 5580
3 Bandi Alex Sebastian 30-08-1998 182567
4 Bobon Răzvan Alexandru 22-12-1994 178319
5 Boga Gavril 31-01-1972 14337
6 Buga Casian Vasile 18-08-1998 183587
7 China Doru Vlad 16-11-1999 182716
8 Chince Sebastian Florin 13-02-1998 182958
9 Chiorean Darius Robert 16-04-1996 181800
10 Chiorean Sergiu Lucian 01-11-1991 183493
11 Conea Richard Cristian 20-05-1998 181850
12 Coroian Mihăiţă Bogdănel 28-11-1997 184066
13 Costinar Lorand Cristian 27-03-1998 179725
14 Covaciu Alexandru Cosmin 25-06-2001 184706
15 Covaciu Ionuţ Mihai 03-12-1987 182937
16 Cuc Alin 16-06-1986 3440
17 Cucoş Florin Ramon 06-04-1996 182561
18 Danciu Ciprian 09-06-1977 183259
19 Deac Mihai Ionel 15-02-1994 5145
20 Dologa Bogdan Vlăduţ 06-11-1995 177119
21 Dorca Florin Marian 24-12-1997 182815'
22 Dorolțan Antonio Casian 07-12-2003 185913
23 Dorolțan Ovidiu Remus 17-07-2000 186463
24 Dorolţan Ionuţ Antonio 24-05-2002 184733
25 Dulf Valentin Vasile 13-03-1996 181896
26 Eudean Teodor Alin 15-05-1988 5003
27 Fechete Andrei Adelin 14-01-2003 184636
28 Fodor Lucian Mirel 27-03-1986 182692
29 Fărcaş Călin Ionuţ 15-08-1988 181453
30 Gherebeneş Lazăr Daniel Adi 07-11-2001 184734
31 Gherghel Vasile 10-02-1993 177794
32 Giurgiu Roberto Nico Denis 28-07-1996 178856
33 Greblă Sergiu Robert 13-07-2002 184721
34 Grigorescu Marius Florin 20-02-1991 178558
35 Hauşi Bogdan Vasile 29-09-1985 170873
36 Hicea Ioan Marian 15-08-1985 178518
37 Hotico Vlad 12-08-1986 170860
38 Iabloszki Istvan Sebastian 30-07-1982 186594
39 Ignat Alexandru Ioan 14-03-1985 170246
40 Ivasuc Alexandru 26-09-1992 178078
41 Kis Toth Gyula 05-12-1987 182771
42 Kis Toth Zsolt 29-11-2000 186030
43 Kovacs Iosif 23-06-2000 186464
44 Ladanyi Eric Ruben 26-12-2000 186807
45 Lakatos Krisztian 04-05-2002 185768
46 Lăcătuş Costel Avram 13-04-2001 184732
47 Malinetescu Florin Cristian 12-12-1988 176309
48 Mateșan Iosia Augustin 21-05-2004 185914
49 Mateșan Marcu Viorel 26-01-2001 183606
50 Matyas Istvan 06-02-2000 182772
51 Mircea Leontin Toader 11-02-1998 182998
52 Moldovan Cosmin 08-03-2002 184320
53 Moldovan Vasile Cătălin 23-06-2000 184065
54 Moldovan Vlăduţ Georgian 25-11-2003 184722
55 Morar Lucian Titus Mihai 14-01-2000 182813
56 Morar Tudor Ştefan 08-07-1997 182438
57 Mureșan Ionuț Ilie 19-09-1995 13193
58 Mureşan Ionuţ Bogdan 18-08-2001 184705
59 Mureşan Tudor 12-01-1998 182367
60 Nabeu Bawa Serge Alain 22-11-1993 183889
61 Nagy Mihăiță Ionuț 27-03-2002 185795
62 Nagy Zsombor 21-04-2001 186012
63 Nemeti Florin 16-04-1995 180022
64 Oros Alexandru Dan 07-05-1998 182816
65 Peter Adalbert 26-09-2003 186789
66 Peter Adrian 28-04-2000 186790
67 Petreuş Remus Ionuţ 16-10-2002 184731
68 Pintea Dănuţ Ionuţ 26-10-2000 183919
69 Pop Ionuţ Cristian 28-05-1997 182821
70 Pop Marius Mihai 30-01-2003 184686
71 Rezmuveş Doru Gabriel 30-01-1998 182823
72 Roșiianu Iuliu Mihail 28-01-1999 6417
73 Rosiianu Iuliu Mihail 28-01-1999 3344-180064
74 Silaghi Damian Marian 02-05-2000 184918
75 Stan Denis Paul 06-05-2004 186014
76 Szabo Arnold Lorans 24-08-1999 182552
77 Szabo Rezso 23-08-1999 186031
78 Talpoș Felician Georgel 02-10-2002 186792
79 Taraczkozi Ovidiu Raul 03-04-1996 177130
80 Tarţa Adrian Vasile 30-07-1994 178318
81 Tivadar Adrian Codruţ 18-08-2001 184730
82 Topan Cătălin Ștefancă 17-02-2002 185622
83 Toth Attila George 27-04-1998 182767
84 Trif Remus Mircea 09-05-1988 175052
85 Tămaș Radu Tudor 23-05-1999 181517
86 Ursan Viorel Teodor 26-09-1980 174438
87 Vanca Vlad 19-03-1990 1801
88 Varga Grațian Mihai 09-01-1999 182647
89 Varga Razvan 14-10-1998 180052
90 Varga Răzvan Daniel 6548
91 Villand Ştefan 08-01-1985 172136
92 Vălean Răzvan 26-11-1994 177970
93 Zoldi Răducu Liviu 03-04-1989 183265
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa Romaniei Etapa 1
26-08-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-2
Liga 4, Seria Sud Etapa 12
17-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-2
Liga 4, Seria Sud Etapa 11
11-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 10
04-11-2018
CS Fărcașa
Pauza: 3-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 9
27-10-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 2-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 8
21-10-2018
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 2-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 6
07-10-2018
AS Nistru
Pauza: 5-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 4
23-09-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-0
Liga 4, Seria Sud Etapa 3
15-09-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-1
Liga 4, Seria Sud Etapa 2
09-09-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-6
Liga 4, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 12
17-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 5-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 11
11-11-2018
CS Viitorul Ulmeni
Observatii: meci omologat la ”masa verde”
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 10
04-11-2018
CS Fărcașa
Pauza: 2-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 9
27-10-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 1-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 8
21-10-2018
AS Unirea Şişeşti
Pauza: 3-0
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 6
07-10-2018
AS Nistru
Pauza: 0-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 4
23-09-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 0-2
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 3
15-09-2018
FC Lăpuşul Târgu Lăpuş
Pauza: 1-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 2
09-09-2018
CS Viitorul Ulmeni
Pauza: 2-1
Liga 4 - juniori, Seria Sud Etapa 1
02-09-2018
CS FC Suciu de Sus
Pauza: 1-1
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe