Informari si comunicate
16-08-2017
COMUNICAT

CURS DE INSTRUIRE ARBITRI SI OBSERVATORI

detalii...
11-08-2017
Comunicat Comisia de Competitii

In atentia echipelor participante in campionatele organizate de AJF Mures liga a IV-a, liga a V-a, liga a VI-a si juniori

detalii...
11-08-2017
Componenta C.J.A. Mures

Departamente: • Arbitri si observatori • Tehnic si de specialitate

detalii...
09-08-2017
Comunicat Comisia de copii si juniori

FRF și AJF Mureș inițiază selecția pentru formarea reprezentantei județului la nivelul copiilor născuți în anul 2004

detalii...
08-08-2017
Un ultim rămas-bun!

ntreg colectivul AJF Mureș transmite condoleanțe familiei îndoliate a colegului nostru Novak Vicentiu! Dumnezeu să-l ierte și să-l odihnească!

detalii...
07-08-2017
In atentia arbitrilor si observatorilor

Testarea fizica si teoretica a arbitrilor si observatorilor

detalii...
05-08-2017
Examen licenta C

Luni, 07.08.2017, ora 17:00, sediul A.J.F. Mures

detalii...
27-07-2017
25-07-2017
Drum lin spre lumină, Colo!

Cu profundă întristare ne luăm rămas-bun de la domnul colonel Virgil Lăcătușu și transmitem condoleanțele noastre familiei! Dumnezeu să-l odihnească!

detalii...
24-07-2017
Examen licenta C

Sambata, 29.07.2017, ora 10:00, sediul A.J.F. Mures.

detalii...
toate comunicatele

C.S. VIITORUL UNGHENI


C.S. VIITORUL UNGHENI

Localitatea Ungheni

Informatii generale
Teren Central / Ungheni
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor Duran Cristian
Antrenor secund Major Robert
Liga a IV-a - sezon 2016/2017
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. MURESUL RUSII MUNTI 28 24 1 3 88-27 73p +31
2A.C.S. MURESUL LUDUS282143111-3167p+25
3 C.S. JUVENES TG.MURES 28 18 6 4 79-38 60p +18
4A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES28183797-5457p+15
5 A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI 28 14 3 11 82-67 45p +3
6C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA281431168-5445p+3
7 C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE 28 13 5 10 72-60 44p +2
8A.S. ATLETIC TIRGU MURES281231374-5939p-3
9 C.S. VIITORUL UNGHENI 28 12 1 15 57-63 37p -5
10F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES281021651-8332p-10
11 A.S. MURESUL NAZNA 28 8 1 19 30-85 25p -17
12A.S. GAZ-METAN DANES28811947-10725p-17
13 A.C.S. MURESUL CUCI 28 7 3 18 47-83 24p -18
14A.S.C. SARMASU 200528581541-7623p-19
15 A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI 28 3 2 23 36-93 11p -31
Competitii in care participa / a participat
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 15-16, 2016-2017
Liga a IV-a, 2016-2017
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A., 2016-2017
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017., 2016-2017
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa A 2016-2017, 2016-2017
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa A 2016-2017, 2016-2017
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6, 2016-2017
Cupa Romaniei, 2016-2017
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 1-4, 2016-2017
Cupa de Vara, Campionat 2004 seria I, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori C - Elita, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori E, seria a II-a, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2003 seria II, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2006 seria I, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2003, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2004, 2015-2016
Cupa de Vara, Campionat 2006 (5-8), 2015-2016
Copii si juniori, Juniori D, seria a II-a, 2015-2016
Copii si juniori, Juniori A1, 2015-2016
SUPERCUPA 2014-2015, 2015-2016
Liga a IV-a, 2015-2016
Liga a IV-a, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori D seria a II-a, 2014-2015
Copii si juniori, Juniori E seria a II-a, 2014-2015
Copii si juniori, PALMARES Juniori E, 2014-2015
Copii si juniori, PLAY OFF Juniori D, 2014-2015
LIGA a IV-a, 2013-2014
JUNIORI, "C" Seria a II-a, 2013-2014
JUNIORI, GHEORGHE ENE 2003, 2013-2014
JUNIORI, CUPA PITICOT 2004, 2013-2014
JUNIORI, GHEORGHE OLA 2001, 2013-2014
CUPA ROMANIEI, 2013-2014
JUNIORI, CUPA PITICOT 2005, 2013-2014
JUNIORI, PLAY OFF JUNIORI C seria II-a, 2013-2014
Juniori, Juniori C PLAY OFF, 2012-2013
Juniori, Juniori C - seria II, 2012-2013
Juniori, Juniori D, 2012-2013
Juniori, Juniori E, 2012-2013
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Abram Adalbert Norbert 06-07-2006 47859
2 Aldea Casian Mihai 10-11-2004 45387
3 Aldea Paul Alexandru 12-12-1999 42490
4 Aluas Flavius Septimiu 21-02-2005 48807
5 Andrei Tudor Valentin 19-02-2004 45386
6 Archiudean Paul 10-09-2005 48803
7 Avram Iustin Nicolae 12-08-2007 49152
8 Balazs Tamas 05-06-2007 48817
9 BENEDEK ATTILA CRISTOF 30-05-2008 50252
10 BENEDEK ROBERT SZILAMER 20-05-2005 50251
11 Berekmeri Mark 27-01-2008 50004
12 Blaj Raul 04-06-2004 47826
13 Boar Silviu Catalin 24-10-2003 49214
14 BOKOR CRISTIAN ANDREI 17-05-2000 43239
15 Bordea Tudor 16-04-1990 1156
16 Borz Dragos Bogdan 09-07-1998 41574
17 Bota Radu Mihai 23-05-2003 45392.
18 Botos Marius 11-06-1994 2787
19 Brandan Juan Pablo 29-12-2008 48800
20 BURCSA PETRE 01-05-2000 45751
21 Buzgar Marian Constantin 31-12-2003 49345
22 CALUGAR CALIN 25-01-2004 45395
23 Calugar Raul Alexandru 22-06-2004 45384
24 Calut Costantin 21-05-1993 38973
25 Catana Andrei Florin 08-10-1992 40224
26 Chiorean Laurentiu Dorin 03-05-2004 45385
27 Chirila Dumitru-sergiu 07-04-1999 42792
28 CHIRILA CLAUDIU-RAZVAN 26-10-2002 44645
29 Chirila George Cristian 23-11-2000 43238
30 Chirila Iosif-paul 13-06-2001 44644
31 Chirila Sergiu Marius 28-05-1994 45793
32 Cibi Alexandru 01-02-1998 42804
33 Cibi Andrei 31-07-2003 45393
34 Cibi Paul Sebastian 28-09-2005 48816
35 Cibi Vasile-denis 05-04-2000 43148
36 Ciubotariu Catalin Iulian 20-12-2003 47829
37 Costea Teodor 28-04-2000 43289
38 COSTEA TEODOR 2000-- 42289
39 COTOI SEPTIMIO CORNEL 18-03-2004 45388
40 Covrig Alexandru 09-02-1992 47035
41 Crisan Alexandru Adrian 12-12-1991 45681
42 Dogar Ioan 08-03-1999 48229
43 Draghici Iosif Alex 18-09-1996 5444
44 Draghici Vlad 12-05-1988 41664
45 Dragos Bogdan 23-10-1992 44419
46 ELEK ROLAND 02-06-2008 50250
47 Eremias Rares 29-05-1986 35130
48 Farcas Ionut David 01-04-2004 48021
49 FARKAS BALAZS DANIEL 08-09-2007 50253
50 FARKAS GYORGY LEHEL 10-06-2005 50254
51 FARKAS LORANT 29-10-1977 29799
52 Fekete Istvan 25-02-2008 50001
53 Festeu Radu Andreias 04-09-1997 41568
54 Filip Eremias Manuel Jose Manuel 07-11-2005 48799
55 Fodor Bogdan 22-02-2009 49994
56 GEBENEI ADRIAN 2000 46172
57 Gherman Luca 09-10-2008 50003
58 Ghila-bosa Alex-denis 25-01-2002 44242
59 Goia Aurel Andrei 27-03-1999 48499
60 Gyongy Iulian Catalin 24-05-2004 48999
61 Gyulai Pal-cristian 03-10-2002 44709
62 HRISCA MARIA CORNELIA 03-02-1993 45438
63 Huza Gabriel Alexandru 04-07-1992 47138
64 Huza Sebastian 13-09-2007 50000
65 Iakab Csaba 12-08-2004 45394
66 Ignat Bogdan Alexandru 04-06-2005 48809
67 IRIMIE GEORGE-DENIS 23-04-2001 43749
68 Kadar Albert 01-07-2000 47811
69 Kadar Oszkar 21-03-2002 47812
70 Kakasi Gellert 09-01-1998 42489
71 Keresztes Attila 15-12-2009 49996.
72 Kovacs Ovidiu Cornel 09-01-1976 44374
73 Kovrig Rares 01-10-2008 50007
74 Lapadat Laurentiu Ioan 04-09-2006 48811
75 Laszlo Norbert Istvan 16-07-1991 44589
76 Lates Ovidiu Alexandru 10-06-2004 46699
77 Lechintan Flavius 26-03-2009 49998
78 Linca Ciprian Rafael 22-01-2004 47827
79 LUCUTA VILMOS MARCEL 19-03-2002 45323
80 Lupsa Gabriel Flavius 03-12-1998 49505
81 Macarie George Adrian 03-02-2004 45390
82 Magos Mark Istvan 30-05-2002 49339
83 Mailat Alexandru 13-12-2003 47828
84 Marchitan Raul Aurelian 03-07-1999 49213
85 Marginean Gabriel-gabriel 23-04-1999 42331
86 Mate Radu 18-03-2008 50006.
87 Matefi Andrei Zoltan 25-05-2006 48810
88 Matzas Csaba 46317
89 Merdariu Sergio Paul 02-01-2006 48815
90 Mezei Karoly 12-11-2003 50070
91 Mitrea David 15-11-2009 49997
92 Moldovan Alexandru-ioan 10-01-2002 44176
93 Moldovan Andrei 27-08-2006 48814
94 Moldovan Bogdan 26-04-2008 50002
95 MOLDOVAN DRAGOS DANIEL 05-05-2000 43747
96 Moldovan Lucian-dumitru 03-03-2002 44173
97 Moldovan Ovidiu Loredan 31-05-2001 49342
98 Moldovan Raul 27-11-2005 48805
99 Morar Alexandru 30-01-1999 48387
100 Morari Bogdan Vasile 04-08-1993 37472
101 MOTOS MARIUS 2878
102 Muntean Adrian 19-07-2002 45912
103 Nemeth Balasz 22-12-2002 47809
104 Nicola Cosmin-antonio 02-10-2002 44874
105 OLA EDUARD BOGDAN 20-11-2002 45791
106 Oltean Dragos-laurentiu 13-09-2000 44174
107 Opincariu Cristian 13-02-2002 47819
108 Oprea Vasile Cosmin 03-11-1990 46289
109 Orban George-darius 28-12-2000 43290
110 Otvos Bogdan-darius 10-06-2001 43750
111 Pais Marian-adrian 24-02-2002 44171
112 Pais Stelian Ocvtavian 09-08-2007 49154
113 PANCU DRAGOS ALEXANDRU 18-08-2003 45391
114 Panesiu Darius Adrian 15-10-2005 48802
115 Petho Szilard 06-09-2006 50008
116 Petra Adrian Catalin 09-11-1993 1014
117 Pogacean-pop Denis-valer 26-06-2001 44872
118 Pop Alexandru-lucian 07-09-1996 40957
119 Pop Ovidiu 46318
120 Pop Suci Lucas 02-11-2006 48301
121 Pop Vlad Lucian 02-11-2004 45383
122 Popa Marius 11-09-1998 42790
123 Potcoava Flavius 05-08-2009 49999
124 Preda George 17-03-2002 46982
125 RACHITA RAZVAN ANDREI 09-02-2008 50139
126 Racz Samuel-stefan 31-10-2001 44604
127 Radu David 22-08-2004 47121
128 Radu Raul Marian 08-10-1998 48231.
129 RADUTI VALER 27-07-2004 49476
130 Ruja Rares-adrian 01-06-2002 44177
131 Rus Adrian 14-03-1992 1980
132 Salistean Szabolcs 29-06-2003 44703
133 Samfira Paul 23-07-1996 41537
134 Sanmartean Dragos Ioan 29-05-2001 49340
135 Simo Norbert Hunor 19-02-2002 49344
136 Sipos Patrick Sergiu 06-04-2007 49153
137 Sita Ovidiu 18-05-1989 36757
138 Sita Paul-ionut 04-02-2002 44172
139 Somodi Alex-andrei 28-02-1996 40697
140 Stefan Cornel Bogdan 19-11-1998 44465
141 Stian Nicolae 09-02-2004 49000
142 STOICA FILIP 1995 32244
143 Suatean Tiberiu- Adrian 22-08-2002 45380
144 Suciu Andrei-daniel 18-07-1999 42787
145 Szabo Levente 29-03-2007 48813
146 Szakacs Emanuel 18-08-1988 46287
147 Szanto Levente 08-06-1993 41217
148 Szanto Szilard 14-12-1999 43988
149 Szasz Gellert 15-04-2004 48998?
150 Szilaghy Jozsef 21-03-2002 47817
151 SZILAGYI LADISLAU 1999 44657
152 Szocs Szilard 23-03-1999 45748
153 Timar Szabolcs 19-11-2003 47814
154 TODEA DIANA MARIA 09-12-1994 45439
155 Tollas Szabolcs 02-07-2001 49343
156 Torok Peter 27-01-2007 47996
157 Tovissi Csongor Gabor 18-01-2006 50177
158 Turc Luca Viorel 18-10-2007 48806
159 Ungur Grigore Daniel 15-07-1999 42791
160 Ursan Cosmin 29-03-2006 48812
161 Ursuti Raul 46760
162 Vaida Gabriel Mircea 08-11-2006 48808
163 Varga Davian 06-07-2005 48801
164 Varga Orban David 30-05-2005 46060
165 Varga Roland 01-07-2009 49995
166 Vetesi Sandor Benjamin 07-07-2002 49341
167 VIDRASAN RAUL 19-01-1999 43083
168 Vinca Nutu Nelutu 10-02-1999 43237
169 Vinca Raul Octavian 27-11-2005 48798
170 Viola Ionut Dinu 02-01-2007 48804
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a Etapa 30
14-06-2017
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 29
03-06-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 1-1
Liga a IV-a Etapa 28
27-05-2017
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 27
20-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 26
13-05-2017
A.S. GAZ-METAN DANES
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 25
05-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 3-1
Liga a IV-a Etapa 24
29-04-2017
A.S. ATLETIC TIRGU MURES
Pauza: 3-0
Liga a IV-a Etapa 23
22-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 22
19-04-2017
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
Pauza: 0-4
Liga a IV-a Etapa 21
15-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 20
08-04-2017
F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 19
01-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 3-1
Liga a IV-a Etapa 18
29-03-2017
C.S. TARNAVA MICA SG. DE PADURE
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 17
25-03-2017
C.S. JUVENES TG.MURES
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 15
26-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 14
19-11-2016
A.S. MURESUL NAZNA
Pauza: 2-0
Liga a IV-a Etapa 13
12-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 12
05-11-2016
A.S.C. SARMASU 2005
Pauza: 0-2
Liga a IV-a Etapa 11
29-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 0-1
Liga a IV-a Etapa 10
21-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 9
15-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 3-0
Liga a IV-a Etapa 8
08-10-2016
A.S. MURESUL RUSII MUNTI
Pauza: 0-0
Liga a IV-a Etapa 7
05-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 2-1
Liga a IV-a Etapa 6
01-10-2016
A.C.S. MURESUL CUCI
Pauza: 1-2
Liga a IV-a Etapa 5
24-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 1-0
Liga a IV-a Etapa 4
17-09-2016
A.C.S. MURESUL LUDUS
Pauza: 2-2
Liga a IV-a Etapa 3
14-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 3-1
Liga a IV-a Etapa 2
10-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 1-1
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 20
29-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 19
24-05-2017
A.S. ATLETIC TIRGU MURES
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 18
16-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 17
08-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 16
02-05-2017
C.S. IERNUT
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 15
24-04-2017
A.S. VOINTA TARNAVENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 14
11-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 13
10-04-2017
L.P.S. TIRGU MURES
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 12
03-04-2017
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 11
27-03-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 10
21-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 9
28-11-2016
A.S. ATLETIC TIRGU MURES
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 8
07-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 7
31-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 6
24-10-2016
C.S. IERNUT
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 5
17-10-2016
A.S. VOINTA TARNAVENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 4
10-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 3
03-10-2016
L.P.S. TIRGU MURES
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 2
26-09-2016
A.C.S. MIERCUREA NIRAJULUI
JUNIORI A1-CAMP. 2016-2017 Etapa 1
19-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Observatii: A. M. A. N. A T
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 21
23-04-2017
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 20
20-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 19
08-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 18
31-03-2017
C.S. LACUL URSU MOBILA SOVATA
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 17
25-03-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 15
12-03-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 14
27-11-2017
C.S.M. AVANTUL REGHIN
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 13
20-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 12
22-11-2016
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 10
04-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 9
29-10-2016
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 8
22-10-2016
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 7
15-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 6
13-10-2016
A.S. M.S.E. 08 TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 4
02-10-2016
F.C. GAZ-METAN TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 3
28-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 2
24-09-2016
A.S. MURESUL DEDA
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., JUNIORI C-SERIA II-A. Etapa 1
18-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 26
13-05-2017
A.C.S. SOIMII TARNAVENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 25
09-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 24
02-05-2017
A.C.S. RAZA DE SOARE ACATARI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 23
25-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 22
22-04-2017
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 21
19-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 20
13-04-2017
A.S. ELITA NAZNA
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 19
07-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 18
01-04-2017
A.S. TRANSIL 2008 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 16
19-03-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 15
12-03-2017
A.C.S. MURESUL LUDUS
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 14
27-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 13
19-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 12
23-11-2016
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 11
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 10
06-11-2016
A.S. FORTA SANPAUL
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 9
30-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 8
22-10-2016
L.P.S. TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 7
16-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 6
12-10-2016
A.C.S. SPERANTA TIRGU MURES
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 5
08-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 3
29-09-2016
C.S. IERNUT
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 2
25-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., JUNIORI D-SERIA I.CAMP. 2016-2017. Etapa 1
30-11-2016
A.S. SCOALA DE FOTBAL TEODOR MESAROS
Pauza: 1-0
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 14
26-11-2016
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 13
20-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 12
30-11-2016
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 11
08-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 10
05-11-2016
A.C.S. MURESUL LUDUS
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 8
23-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 7
16-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 6
09-10-2016
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 5
02-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 4
26-09-2016
C.S. IERNUT
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 3
19-09-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., JUNIORI E-SERIA I-A.CAMP. 2016-2017. Etapa 1
04-09-2016
C.S. JUVENES TG.MURES
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa A 2016-2017 Etapa 5
31-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Observatii: TERENUL 1
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa A 2016-2017 Etapa 4
31-10-2016
A.C.S. SPERANTA TIRGU MURES
Observatii: TERENUL 2
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa A 2016-2017 Etapa 2
31-10-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Observatii: TERENUL 2
Trofeul GHEORGHE ENE 2016-2017, Trofeul GHEORGHE ENE grupa A 2016-2017 Etapa 1
31-10-2016
C.S. INFINITY SPORT TARNAVENI
Observatii: TERENUL 1
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa A 2016-2017 Etapa 4
02-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa A 2016-2017 Etapa 3
02-11-2016
C.S.M. AVANTUL REGHIN
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa A 2016-2017 Etapa 2
02-11-2016
C.S. VIITORUL UNGHENI
Trofeul GHEORGHE OLA 2016-2017, Trofeul GHEORGHE OLA grupa A 2016-2017 Etapa 1
02-11-2016
C.S. JUVENES TG.MURES
Cupa Romaniei Etapa 4
05-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Pauza: 4-1
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 10
12-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 9
06-05-2017
A.C.S. KINDER SG. DE MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 8
03-05-2017
A.C.S. BEST KIDS REGHIN
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 7
21-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 6
28-04-2017
A.S. ATLETIC KIDS GURGHIU
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 5
07-04-2017
C.S. JUVENES TG.MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 4
02-04-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 3
25-03-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 2
19-03-2017
A.F.C. ASA 2013 TIRGU MURES
JUNIORI E CAMP. 2016-2017., Locurile 1-6 Etapa 1
11-03-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 1-4 Etapa 4
18-05-2017
C.S.S. L.T. LUCIAN BLAGA REGHIN
Pauza: 0-1
Observatii: Locurile 3-4
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 1-4 Etapa 3
16-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Observatii: Locurile 3-4
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 1-4 Etapa 2
12-05-2017
L.P.S. TIRGU MURES
JUNIORI C CAMP. 2016-2017., Locurile 1-4 Etapa 1
06-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 15-16 Etapa 2
27-05-2017
A.S. VIITORUL JABENITA
JUNIORI D CAMP. 2016-2017., Locurile 15-16 Etapa 1
20-05-2017
C.S. VIITORUL UNGHENI
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Primaria Targu Mures
Primaria Targu Mures

Consiliul Judetean Mures
Consiliul Judetean Mures

Sarbatoriti luna aceasta