Informari si comunicate
12-06-2017
In atentia cluburilor /asociatilor sportive din judetul Sibiu!

Inscrierile in competii organizate de AJF Sibiu pentru anul 2017-2018

detalii...
06-06-2017
Masa festiva arbitri si observatori

CJA Sibiu organizeaza in data de 17 iunie 2017, o masa festiva la care sunt invitati toti arbitrii si observatorii din judetul Sibiu

detalii...
05-06-2017
Comunicat al Presedintelui AJF Sibiu

Precizari legate de cazul FC Avrig si AS Paltinis Rasinari

detalii...
23-05-2017
In atentia echipelor din judetul Sibiu !

Activitatea FRF în domeniul politicilor publice

detalii...
18-05-2017
In atentia echipelor din judetul Sibiu !

FRF organizează programul „Youth Council”

detalii...
14-03-2017
Comunicat AJF Sibiu !

In atentia Arbirilor,Arbitrilor Asistenti si a Observatorilor

detalii...
toate comunicatele

Sparta Medias

Localitatea Medias

Informatii generale
Teren Central / Medias ( 50 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Liga a IV-a, Seniori - sezon 2013/2014
# Nume echipa M V E I G P A
1 Magura Cisnadie 22 20 1 1 127-10 61p +28
2Unirea Ocna Sibiului22152560-4047p+14
3 Paltinis Rasinari 22 13 3 6 62-36 42p +9
4Continental Sibiu22114747-3737p+4
5 Sparta Medias 22 11 3 8 61-27 36p +3
6C.S. Agnita 221021047-4732p-1
7 Unirea Miercurea Sibiului 22 10 2 10 54-56 32p -1
8F.C. Curciu 2294964-7931p-2
9 F.C. Talmaciu 22 6 5 11 21-42 23p -10
10LSS Vointa Sibiu22521529-6017p-16
11 Progresul Terezian 22 5 2 15 32-68 17p -16
12ASA Sibiu 22202025-1276p-27
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Banceu Victor 30-08-2000 M 225
2 Barcea Petru Alex 02-03-2001 12699
3 Benyi Czeller Eduard 02-06-1997 10424
4 Cercea Catalin 21-09-1998 9784
5 Cercea Horatiu 14-12-1994 10110
6 Cercea Nicolae 27-08-1996 11849
7 Cojocnean Claudiu 13-09-1999 12589
8 Core Mihai 04-11-1999 11662
9 Feri George-Adrian 23-04-2000 M 210
10 Golita Razvan Gica 12-02-1992 7920
11 Karacsony Daniel Andrei 30-11-2001 M 224
12 Kesmarki Iulian-Casian 30-09-2001 M 212
13 Lucaciu Florin 25-10-2002 11829
14 Man Adrian 08-12-1985 4157
15 Manica Marius 01-02-1996 12116
16 Moldovan Gheorghe Adrian 30-09-1997 M085
17 Nicoara Radu 18-05-2001 11258
18 Ratea Fabian 19-05-2001 11252
19 Rotar Sorin Claudiu 26-02-1989 5728
20 Savu Bogdan Alexandru 08-03-2001 46460
21 Schneider Franz 15-10-1984 M 226
22 Seceta Andreeas Iulian 15-10-2001 13640
23 Stoian Antonio-Adrian 14-05-2001 M 211
24 Susan Liviu 16-10-1997 13119
25 Zoltan Daniel 11-10-1998 12885
26 Zoltan Gheorghe 12-09-2001 11104
27 Zomant Sorin-Adrian 24-08-1999 M 094
Meciurile disputate in sezonul actual
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 30
10-06-2017
Paltinis Rasinari
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 29
03-06-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 28
27-05-2017
F.C. Avrig
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 27
23-05-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 26
20-05-2017
Progresul Terezian
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 25
16-05-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 24
13-05-2017
Unirea Miercurea Sibiului
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 23
09-05-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 22
06-05-2017
Magura Cisnadie
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 21
29-04-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 20
22-04-2017
ASA Sibiu
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 18
08-04-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 17
01-04-2017
Continental Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 16
26-03-2017
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 15
18-03-2017
Sparta Medias
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 14
11-03-2017
F.C Hermannstadt Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 13
03-12-2016
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 12
26-11-2016
A.C.S Viitorul Selimbar
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 11
19-11-2016
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 10
12-11-2016
A.S. Sion Saliste
Observatii: Se disputa pe terenul sintetic
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 9
06-11-2016
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 8
29-10-2016
LSS Vointa Sibiu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 7
22-10-2016
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 6
15-10-2016
C.S. Agnita
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 5
08-10-2016
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 3
24-09-2016
F.C. Talmaciu
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 2
17-09-2016
Sparta Medias
Liga a IV-a, SENIORI Etapa 1
10-09-2016
Athletic Sura Mare
JUNIORI A 1 Etapa 18
08-05-2017
CSS Soimii Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 16
20-04-2017
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 15
15-04-2017
F.C. Talmaciu
JUNIORI A 1 Etapa 14
12-04-2017
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 13
05-04-2017
LSS Vointa Sibiu
JUNIORI A 1 Etapa 12
15-05-2017
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 11
15-03-2017
A.S. Sion Saliste
JUNIORI A 1 Etapa 10
09-03-2017
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 9
10-05-2017
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 7
05-11-2016
Magura Cisnadie
JUNIORI A 1 Etapa 6
29-10-2016
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 5
21-10-2016
Paltinis Rasinari
JUNIORI A 1 Etapa 4
15-10-2016
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 3
08-10-2016
A.C.S Viitorul Selimbar
JUNIORI A 1 Etapa 2
01-10-2016
Sparta Medias
JUNIORI A 1 Etapa 1
24-09-2016
C.S. Alma Sibiu
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe