Informari si comunicate
03-06-2014
Categoria AJF
03-06-2014
Convocator CEX AJF Tulcea

04.06.2014, ora 11, sediu

detalii...
Categoria AJF
03-06-2014
Categoria AJF
27-05-2014
Categoria CJA
26-05-2014
Categoria AJF
22-05-2014
Categoria AJF
19-05-2014
Categoria AJF
15-05-2014
Categoria AJF
13-05-2014
Categoria AJF
12-05-2014
Categoria AJF
toate comunicatele

Etapa 11, 24-05-2014 - 17:00

1) A.S. Triumf Cerna - A.C.S. Izbanda M. Kogălniceanu - 2-0, la juniori 21-0
2) A.C.S. Granitul Babadag - A.S. Sarica Niculiţel - 3-0, la juniori 4-1
3) A.S. Noua Generaţie Măcin - A.S. Viitorul Frecăţei - 3-0, la juniori 3-0
4) A.S. Luceafărul Slava Cercheză - A.S. Hamangia Baia - 2-0, la juniori 3-1
5) A.S. Tractorul Horia - A.S. Soimii Topolog - 1-10, la juniori 1-1
6) A.S. Pescăruşul Sarichioi - A.C.S. FC Delta Dobrogea - 3-4, la juniori 4-6

PROGRAM TURNEU FINAL: SENIORI si JUNIORI

Ultimele rezultate Liga a IV-a
Clasament - Liga a IV-a
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. Granitul Babadag 26 23 2 1 126-20 71p +32
2A.C.S. FC Delta Dobrogea262132152-2266p+27
3 A.S. Noua Generaţie Măcin 26 19 1 6 99-34 58p +19
4A.S. Soimii Topolog26171878-4252p+13
5 A.S. Luceafărul Slava Cercheză 26 16 3 7 85-45 51p +12
6A.C.S. Izbanda M. Kogălniceanu261231169-4939p0
7 A.S. Triumf Cerna 26 12 2 12 52-54 38p -1
8A.S. Viitorul Frecăţei261221254-5738p-1
9 A.S. Hamangia Baia 26 12 1 13 44-55 37p -2
10A.S. Pescăruşul Sarichioi26921561-7029p-10
11 A.S. Razim Jurilovca 25 9 1 15 53-57 28p -8
12A.S. Sarica Niculiţel26322135-14911p-28
13 A.S. Tractorul Horia 26 3 1 22 31-171 10p -29
14A.S. Naţional Somova25102412-1263p-36
Ultimele rezultate Liga a A1
Clasament - Liga a A1
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Noua Generaţie Măcin 26 22 1 3 115-31 67p +28
2A.C.S. Granitul Babadag261853117-2359p+20
3 A.S. Luceafărul Slava Cercheză 26 18 3 5 71-22 57p +18
4A.S. Triumf Cerna261826120-3156p+17
5 A.S. Sarica Niculiţel 26 18 2 6 98-31 56p +17
6A.S. Hamangia Baia26174583-4655p+16
7 A.S. Tractorul Horia 26 14 2 10 72-43 44p +5
8A.C.S. FC Delta Dobrogea261221297-6838p-1
9 A.S. Pescăruşul Sarichioi 26 10 1 15 59-77 31p -8
10A.S. Soimii Topolog26931478-6930p-9
11 A.S. Viitorul Frecăţei 26 7 1 18 45-91 22p -17
12A.C.S. Izbanda M. Kogălniceanu26302314-1959p-30
13 A.S. Naţional Somova 25 1 0 24 3-78 3p -36
14A.S. Razim Jurilovca2510247-1743p-33
Ma abonez la newsletter

Email:

Parteneri
Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe