A.S. Triumf Cerna

Localitatea Cerna

Informatii generale
Teren Triumf Cerna / Cerna ( 200 locuri )
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte Tranulea Vasile
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
Play off Liga a IV-a - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior 12 10 1 1 47-14 31p +13
2CSM Delta Aegyssus1282239-1626p+8
3 A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu 12 5 1 6 18-23 16p -2
4A.S. Soimii Topolog1250725-2715p-3
5 A.C.S. Săgeata Stejaru 12 5 0 7 22-27 15p -3
6A.S. Luceafărul Slava Cercheză1232717-3711p-7
7 A.S. Triumf Cerna 12 3 0 9 21-45 9p -9
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ababei Tănase 04-02-1985 3766
2 Amet Enghin 19-07-1992 19012
3 Andrei Ionuţ Cristi 06-11-2014 L817
4 Budesi Mihai 24-01-1997 1829
5 Cacaran Cosmin 18-10-1996 2232
6 Cazacu Nicolae Alexandru 31-12-1991 tl3010
7 Ceacea Costel Cristian 01-11-2001 3434
8 Ceacea Dumitrel - Marius 06-09-1997 1268
9 Chiţa Vasile 13-10-1983 2580
10 Cioacă Mircea Marian 31-05-1996 3622
11 Ciortan Marian 26-08-1994 1900
12 Coliu Nicolae 14-03-1996 2290
13 Coman Ionuţ Robert 02-12-1980 9892
14 Constantin Marius 21-01-1985 13087
15 Costea Ionuţ Cosmin 16-10-1994 x3310
16 Cristea Cornel-madalin 27-01-1996 1265
17 Cristea Valentin Narcis 07-10-2001 2642
18 Cristu Marian 19-11-1994 2641
19 Călin Marius Cosmin 03-04-1996 3549
20 Dalcaran Theodor 16-03-1990 3889
21 Darie Alexandru 11-11-1987 140
22 Darie George 26-06-1997 3052
23 Deacu Tudor Gabriel 25-02-1992 3065
24 Dimofte Cosmin 31-01-1990 570
25 Doros Marian 20-02-1992 1269
26 Enache Dumitru 26-06-1981 3287
27 Gafita Lucian Cristian 31-03-1998 2388
28 Gavrila Adrian 04-06-1991 433
29 Geru Silviu Ionut 28-04-1999 2389
30 Gheţău Daniel 15-12-1994 2637
31 Gheţău Ionuţ 02-11-1996 3309
32 Giorta Stefan 03-11-1992 511
33 Găină Andrei 01-12-1992 2090
34 Hagighiol Ionut-adrian 07-01-2000 2643
35 Iancu Andrei 12-06-1991 28087
36 Iane Florin 24-01-1998 1719
37 Iană Andrei Lucian 18-07-1997 3367
38 Ioana Claudiu 18-05-1977 428
39 Iona Daniel 06-04-1995 1717
40 Iona Marian-ionut 26-02-1997 1718
41 Ioniţă Vlăduţ 31-05-1996 733/B
42 Ivanciu Narcis Alexandru 10-02-1995 2349
43 Judeanu Vlad Georgian 17-05-1991 157
44 Mangîr Stefan 08-06-1989 3971
45 Manolache Alexandru 13-02-1987 3130
46 Matetovici Mircea 11-07-1985 3366
47 Maxim Cosmin 05-07-1997 1725
48 Meleacă Claudiu 01-11-1985 3289
49 Mihailov Liviu 13-05-1992 1016
50 Miron Alexandru 1582
51 Moise Dragoş 03-09-1996 3548
52 Moldoveanu Mihai Cristian 1560
53 Mărginean Cosmin Nicolae 21-11-1978 10385
54 Nane Iancu Tiberiu 13-05-1989 2623
55 Nicolov Costel 19-10-1978 3483
56 Nădrag Florin Adrian 20-03-1994 1444
57 Onceanu Gicu 10-08-1983 3555
58 Onofrei Marinica 28-02-1991 431
59 Petcu Adrian 28-11-1992 2052
60 Peşu Angelin 24-03-1992 3432
61 Popa Victor Lucian 06-03-2001 2875
62 Popescu Ovidiu Vasilica 08-01-1992 28446
63 Raţă Valentin 11-11-1989 773
64 Ripca George 23-12-1992 500
65 Rusu Florin Adelin 06-06-1998 2930
66 Rusu Stefan 21-10-1997 2238
67 Sava Marius 20-09-1989 1842
68 Sburlea Narcis 21-04-1997 tl2353
69 Sega Dumitrel 08-10-1999 2636
70 Sega Stefan 11-04-1996 2281
71 Seu Florin 26-03-1999 2230
72 Statache Cristian 11-02-1998 2288
73 Statache Daniel-claudiu 03-11-1995 1843
74 Sterpu George Dragoş 24-06-1998 3547
75 Terente Silviu 01-04-1992 810
76 Tesluţă Elvis Constantin 23-10-1990 3016
77 Tranulea Marian 25-05-1977 1439
78 Troie Nicolae 31-07-1996 3433
79 Tudor Florentin Daniel 16-11-1992 14550
80 Ungureanu Alexandru 29-02-1990 508
81 Vlad Iordan Bogdan 29-02-1996 2299
82 Voicu Daniel 27-07-1981 1381
83 Şerban Andrei 04-07-1996 2150
84 Şerban Marius 23-07-1995 2242
85 Ştefăniţă Andrei Ionuţ 30-03-1993 1342
Meciurile disputate in sezonul actual
Cupa României Etapa 4
08-07-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 3-1
Cupa României Etapa 3
20-06-2018
A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu
Pauza: 0-2
Cupa României Etapa 2
13-06-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 0-3
Cupa României Etapa 1
03-09-2017
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 4-3, Dupa prelungiri: 5-5, Penalty: 5-6
Liga a IV-a, A Etapa 13
10-12-2017
A.S. Naţional Somova
Pauza: 1-0
Liga a IV-a, A Etapa 12
03-12-2017
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, A Etapa 11
26-11-2017
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, A Etapa 10
19-11-2017
A.S. Arrubium Măcin
Pauza: 3-1
Liga a IV-a, A Etapa 9
12-11-2017
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, A Etapa 8
05-11-2017
A.S. Beroe Ostrov
Pauza: 2-0
Liga a IV-a, A Etapa 6
22-10-2017
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 2-1
Liga a IV-a, A Etapa 5
15-10-2017
A.S. Luceafărul Slava Cercheză
Pauza: 1-1
Liga a IV-a, A Etapa 4
01-10-2017
A.S. Soimii Topolog
Pauza: 1-2
Observatii: Contestatie depusa de Triumf Cerna-Comisia de Disciplina
Liga a IV-a, A Etapa 3
24-09-2017
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 3-0
Liga a IV-a, A Etapa 2
17-09-2017
A.S. Sarica Niculiţel
Pauza: 4-0
Liga a IV-a, A Etapa 1
10-09-2017
A.S. Triumf Cerna
Observatii: Comisie disciplina
Juniori C2 Etapa 9
21-04-2018
CSS Tulcea
Pauza: 1-2
Juniori C2 Etapa 8
14-04-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 7-0
Juniori C2 Etapa 7
04-04-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 1-2
Juniori C2 Etapa 6
31-03-2018
A.S. Noua Generaţie Măcin
Pauza: 0-0
Juniori C2 Etapa 4
04-11-2017
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 0-0
Juniori C2 Etapa 3
21-10-2017
CSM Delta Aegyssus
Pauza: 0-9
Juniori C2 Etapa 2
14-10-2017
A.S. Dăeni
Pauza: 0-3
Juniori C2 Etapa 1
30-09-2017
A.S. Triumf Cerna
Play off Liga a IV-a Etapa 14
17-06-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 0-0
Play off Liga a IV-a Etapa 13
10-06-2018
A.S. Luceafărul Slava Cercheză
Pauza: 4-1
Play off Liga a IV-a Etapa 12
03-06-2018
A.S. Soimii Topolog
Pauza: 2-4
Play off Liga a IV-a Etapa 11
27-05-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 2-2
Play off Liga a IV-a Etapa 10
20-05-2018
CSM Delta Aegyssus
Pauza: 0-3
Play off Liga a IV-a Etapa 9
13-05-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 3-1
Play off Liga a IV-a Etapa 7
29-04-2018
A.C.S. Flacăra M. Kogălniceanu
Pauza: 0-2
Play off Liga a IV-a Etapa 6
22-04-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 1-1
Play off Liga a IV-a Etapa 5
15-04-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 3-1
Play off Liga a IV-a Etapa 4
06-04-2018
A.C.S. Săgeata Stejaru
Pauza: 0-1
Play off Liga a IV-a Etapa 3
01-04-2018
A.S. Triumf Cerna
Pauza: 1-0
Play off Liga a IV-a Etapa 2
18-03-2018
A.S. Pescăruşul Sarichioi Junior
Pauza: 0-3
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe