Informari si comunicate
09-10-2018
14-09-2018
12-09-2018
SISTEMUL COMPETIŢIONAL 2019-2020!

Hotărârea Comitetului Executiv cu privire la modificările aduse sistemului competiţional.

detalii...
12-09-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 12 SEPTEMBRIE 2018!

detalii...
10-09-2018
ANTRENORI ECHIPE PARTICIPANTE ÎN CAMPIONATE DE JUNIORI!

Tabel nominal cu antrenorii echipelor participante în campioantele de juniori.

detalii...
09-07-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 9 IULIE 2018!

detalii...
20-04-2018
IN ATENŢIA ECHIPELOR PARTICIPANTE LA TROFEUL GHEORGHE OLA!

REGULAMENT TROFEUL GHEORGHE OLA FAZA JUDEŢEANĂ!

detalii...
20-04-2018
IN ATENŢIA ECHIPELOR PARTICIPANTE LA TROFEUL GHEORGHE ENE!

REGULAMENT TROFEUL GHEORGHE ENE FAZA JUDEŢEANĂ!

detalii...
20-04-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 20 APRILIE 2018!

detalii...
14-02-2018
ŞEDINŢĂ COMITET EXECUTIV!

HOTĂRÂREA COMITETULUI EXECUTIV DIN 13 FEBRUARIE 2018!

detalii...
toate comunicatele

A.C.S. FLACĂRA Horezu

Localitatea Horezu

Informatii generale
Teren TREAPT / Horezu
Contact
Staff-ul echipei
Presedinte
Secretar
Vicepresedinte
Organizator de competitii
Antrenor
SUPERLIGA - sezon 2017/2018
# Nume echipa M V E I G P A
1 A.C.S. FLACĂRA Horezu 22 22 0 0 125-19 66p +33
2C.S. COZIA Călimăneşti22182290-1956p+23
3 C.S. VIITORUL Dăeşti 22 18 1 3 100-21 55p +22
4A.F.C. Băbeni22123786-4639p+6
5 A.S. VOINŢA Orlesti 22 11 3 8 70-41 36p +3
6A.S. UNIREA Tomşani22921161-7029p-4
7 C.S. Mădulari 22 8 3 11 57-67 27p -6
8A.S. MINERUL Costeşti22901344-6027p-6
9 A.S. OLTEȚUL Alunu 2016 22 8 2 12 51-75 26p -7
10A.S. OLTEŢU Bălceşti 201422311825-10010p-23
11 S.C.M. Rm. Vâlcea 22 3 1 18 30-130 10p -23
12C.S. LOTRU Brezoi22121923-1145p-28
Competitii in care participa / a participat
Lotul de jucatori
# Nume Jucator Data nasterii Nr. carnet
1 Ancuța Constantin Suraj 02-01-2007 9955
2 Andronescu Sebastian 11-12-2002 8397
3 Antonie Alexandru Dumitru 28-07-1997 2399
4 Balan Vladut Gabriel 26-01-1999 7611/L-603
5 Bîrziche Emilian Florin 11-03-1999 985
6 Bioc Andrei Eduard 02-02-1999 6572
7 Boangăr Bogdan Marian 08-09-2004 8877
8 Borcan Ionuţ Marian 25-05-2003 8389
9 Bulacu Bogdan Ionuţ 02-05-1997 5897
10 Butoi Alex Lucian 14-07-1999 37980
11 Buşe Victor Valentin 31-08-2006 9991
12 Băluţă Dragoş Mihai 08-08-2006 8879
13 Băluţă Rareş Gabriel 04-02-2009 9990
14 Cavalschi Marin Ștefănel 23-03-1995 VL1951
15 Chira Robert Mugurel 19-03-1994 L1953
16 Ciolacu Ionuţ Leonard 25-03-2005 9987
17 Coloji Alberto Alexandru Marian 13-10-2005 9958
18 Corovie Constantin Cătălin 20-05-2005 9960
19 Cosmulete Alin Constantin 19-09-2006 8880
20 Cosmulete Ion Cosmin 12-07-2004 8881
21 Croitoru Nicolae Alexandru 31-10-1990 14407
22 Diaconu Rareș Mihail 11-09-2008 9957
23 Dinu Ciprian 27-05-1982 L1087
24 Drăgulescu Andrei Cosmin 03-02-2004 9954
25 Duduţ Andrei Alexandru 07-10-2008 10075
26 Dumitrescu Ion Mădălin 06-12-1999 8394
27 Edu Ţambrea Ionel Cătălin 18-04-2009 9988
28 Șainescu Matei 11-10-2006 VL9956
29 Ștoiu Dragoș 11-03-1990 L1745
30 Georgescu Gabriel Radu 14-03-1996 2604
31 Ghencea Andrei Alexandru 16-09-2005 9989
32 Gheorghescu Dragoș Constantin 15-09-1999 VL4786
33 Ghiță Mario Nicolae 09-06-2005
34 Grancea Darius Valentin 15-09-1999 8383
35 Grancea Grigore Alin 17-11-2001 9059
36 Greuruşi Andrei Leonard 04-07-2004 10076
37 Hanciu David Constantin 05-10-2010 9962
38 Handolescu Ionel Dragoş 10-06-2006 7380
39 Hunuzău Ioan Vlad 12-03-2002 9567
40 Ileana Iulian Cristian 14-04-2001 8217
41 Matache Florin 03-08-1982 18663
42 Miculaiciuc Dan 10-07-1997 L5492
43 Miuţă Constantin Valentin 13-11-2007 9982
44 Munteanu Cristian Lucian 17-10-1980 L17781
45 Munteanu Valentin 13-07-1999 L- 558/14363/04.07.2009
46 Natanticu Ovidiu Iuliu 31-05-2001 8845
47 Neacsu Constantin Eduard 28-02-1997 6525/L-5427
48 Neamtu Ionut 03-01-1999 17275/L-600
49 Nicolae Constantin Alexandru 03-08-2000 7526
50 Nistor Raul Valerian 10-09-1985 4034
51 Nwabuere Samson 20-04-1988 L1755
52 Obrocea Teodor Florinel 10-06-1997 23896
53 Olariu Ion Mădălin 07-07-1995 L4893
54 Olteanu Razvan Ionut 30-12-1999 8421/1/L-599
55 Oprescu David Flavius 13-06-1999 9429
56 Orzan Ionuţ Alexandru 18-08-2009 9986
57 Petcu Florin Augustin 07-10-1996 35461
58 Petraru Iulius Costinel 21-05-1996 4605
59 Pleşanu Aurelian Valentin 12-10-2005 9981
60 Popa Adrian Dumitru 16-08-1988 L4028
61 Popa Dimitrie Robert 05-03-2003 3487
62 Popa Raul Petruţ 27-06-2010 10080
63 Popescu Andrei Daniel 13-10-2000 8396
64 Popescu Antonescu Ruben Raul 21-12-2004 8882
65 Popescu Nicolae Marian 12-08-1986 4033
66 Popescu Ovidiu Cosmin 10-06-1993 L-4770
67 Precup Gabriel 19-08-1986 L1717
68 Prună Petre Adelin 20-01-2010 9984
69 Puşera Ionuţ Cristian 03-03-2004 7389
70 Rachieru Nicolae Bogdan 29-04-2003 7525
71 Scheau Mircea Ionut 27-05-1996 L5176
72 Simeanu Ionuț Cristian 07-01-2000 773
73 Smarandache George Marin 13-06-1993 32971
74 Spălătoreasa Andrei Cristian 27-07-2002 8391
75 Stamatescu Anton Eduard 30-03-2006 10079
76 Stefănescu Buşi Mihail Georgian 30-10-1997 6915
77 Strungăreanu Alexandru Vasile 29-09-2008 10078
78 Stănică Gabriel Adrian 14-06-1992 L1652
79 Săftoiu Sergiu Ştefan 03-04-2000 8040
80 Sărdărescu Eduard Gabriel 17-11-2008 9961
81 Târş Valentin Alexandru 19-10-2000 L7062
82 Verdeș Bobi Gheorghiță 24-11-1980 L665
83 Vlad Valentin 03-02-2006 6920
84 Vlădoiu Constantin Viorel 29-04-1997 4848
85 Vlăsceanu Ştefan Alexandru 24-11-2005 9983
86 Voicu Alexandru Cătălin 8385
87 Şerban Gheorghe 19-01-2001 8388
88 Ştefan Alexandru Ionuţ 12-03-2008 9985
Meciurile disputate in sezonul actual
JUNIORI U15 Etapa 9
04-11-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U15 Etapa 8
28-10-2018
C.S. LOTRU Brezoi
JUNIORI U15 Etapa 7
21-10-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U15 Etapa 5
07-10-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U15 Etapa 4
30-09-2018
C.S. DAMILA Măciuca
JUNIORI U15 Etapa 3
20-09-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U15 Etapa 2
15-09-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U15 Etapa 1
06-09-2018
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
JUNIORI U13 Etapa 8
04-11-2018
A.F.C. ISPORT JUNIOR 2017 Rm. Vâlcea
JUNIORI U13 Etapa 7
27-10-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U13 Etapa 6
22-10-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U13 Etapa 5
14-10-2018
C.S. DAMILA Măciuca
JUNIORI U13 Etapa 4
08-10-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U13 Etapa 3
30-09-2018
S.C.M. 1 Rm. Valcea
JUNIORI U13 Etapa 2
21-09-2018
A.C.S. FLACĂRA Horezu
JUNIORI U13 Etapa 1
16-09-2018
C.S. HIDRO 1 Rm. Valcea
Ma abonez la newsletter

Email:

Sarbatoriti luna aceasta
oferta portal echipe