Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 15 Iunie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 30
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 15 Iunie 2014, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 8 Iunie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 26
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 8 Iunie 2014, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Sambata, 7 Iunie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 34
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Sambata, 7 Iunie 2014, 11:45
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 22 Mai 2014, 18:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 24
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 22 Mai 2014, 18:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 23
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 18 Mai 2014, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Joi, 24 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 22
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Joi, 24 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Joi, 17 Aprilie 2014, 17:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 21
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Joi, 17 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 17:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 25
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Miercuri, 16 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Central Mirosi / Mirosi
Sambata, 12 Aprilie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 24
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 12 Aprilie 2014, 11:45
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 17:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 23
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Miercuri, 9 Aprilie 2014, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 22
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 6 Aprilie 2014, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 22
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 5 Aprilie 2014, 11:45
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 29 Martie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 21
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com.Buzoesti
Sambata, 29 Martie 2014, 11:45
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com.Buzoesti
Sambata, 29 Martie 2014, 15:00
Juniori, Juniori C(1999 - 2000), etapa 18
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Sambata, 29 Martie 2014, 15:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 1 Central / Pitesti
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 17
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 23 Martie 2014, 11:00
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 16 Martie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 14
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 16 Martie 2014, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 1 Decembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 17
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 1 Decembrie 2013, 11:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Sambata, 30 Noiembrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 17
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 30 Noiembrie 2013, 11:45
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Miercuri, 20 Noiembrie 2013, 14:00
Cupa Romaniei, Etapa 5 Optimi, etapa 1
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Miercuri, 20 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Sud, etapa 15
Teren: Central / Costesti
Duminica, 17 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Central / Costesti
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 15
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 16 Noiembrie 2013, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 6 Noiembrie 2013, 14:00
Cupa Romaniei, Etapa 4 Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Central Cocu / Cocu
Miercuri, 6 Noiembrie 2013, 14:00
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 12
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 3 Noiembrie 2013, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 13
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 2 Noiembrie 2013, 11:45
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 10
Teren: Central Teiu / Teiu
Duminica, 20 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Central Teiu / Teiu
Sambata, 19 Octombrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 11
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 19 Octombrie 2013, 11:45
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 10
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 13 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 10
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Sambata, 12 Octombrie 2013, 11:45
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 11 Octombrie 2013, 16:00
Cupa Romaniei, Etapa 2, etapa 1
Teren: Central Cocu / Cocu
Vineri, 11 Octombrie 2013, 16:00
Teren: Central Cocu / Cocu
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 8
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 6 Octombrie 2013, 11:00
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 7
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 29 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 6
Teren: Central Teiu / Teiu
Duminica, 22 Septembrie 2013, 11:00
Teren: Central Teiu / Teiu
Sambata, 14 Septembrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 6
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 14 Septembrie 2013, 11:45
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Sambata, 7 Septembrie 2013, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 5
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 7 Septembrie 2013, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 31 August 2013, 11:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 4
Teren: Petrolul Bascov / Bascov
Sambata, 31 August 2013, 11:00
Teren: Petrolul Bascov / Bascov