Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Joi, 4 Iunie 2015, 16:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 28
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Joi, 4 Iunie 2015, 16:00
Teren: Comunal / Schitu Golesti
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 27
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 31 Mai 2015, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 24 Mai 2015, 13:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 26
Teren: Central Godeni / Godeni
Duminica, 24 Mai 2015, 13:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Sambata, 23 Mai 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 24
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 23 Mai 2015, 11:45
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 25
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 17 Mai 2015, 11:00
Teren: Central Cetateni / Cetateni
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 21
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 10 Mai 2015, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 9 Mai 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 22
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 9 Mai 2015, 11:45
Teren: Central Micesti / Micesti
Joi, 7 Mai 2015, 18:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 23
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Joi, 7 Mai 2015, 18:00
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 20
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 3 Mai 2015, 11:00
Teren: Central Retevoiesti / Retevoiesti
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 20
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 19 Aprilie 2015, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 17
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 4 Aprilie 2015, 11:45
Teren: Central Micesti / Micesti
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 17
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 29 Martie 2015, 11:00
Teren: Scoala - Brosteni / Aninoasa
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 16
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 22 Martie 2015, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 15
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 15 Martie 2015, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Sambata, 14 Martie 2015, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 14
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 14 Martie 2015, 11:45
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 14 Martie 2015, 10:00
Liga IV-a, Juniori A 1, etapa 14
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 14 Martie 2015, 10:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 8 Martie 2015, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 1
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 8 Martie 2015, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Vineri, 28 Noiembrie 2014, 14:00
Cupa Romaniei, Etapa 4 - Optimi, etapa 1
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Vineri, 28 Noiembrie 2014, 14:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 13
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 23 Noiembrie 2014, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 13
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 15 Noiembrie 2014, 11:45
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 12
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 8 Noiembrie 2014, 11:45
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Miercuri, 5 Noiembrie 2014, 15:00
Cupa Romaniei Etapa 3 - Saisprezecimi, etapa 1
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Miercuri, 5 Noiembrie 2014, 15:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 10
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Duminica, 26 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central Colibasi / Colibasi
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:45
Liga a IV -a, Seniori, etapa 10
Teren: Central Micesti / Micesti
Sambata, 25 Octombrie 2014, 11:45
Teren: Central Micesti / Micesti
Joi, 23 Octombrie 2014, 16:00
Cupa Romaniei Etapa 2, etapa 1
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Joi, 23 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 9
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 19 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 8
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 12 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Cupa Romaniei, Etapa 1, etapa 1
Teren: Central Boteni / Boteni
Joi, 9 Octombrie 2014, 16:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 1, etapa 7
Teren: Comunal / Corbi
Duminica, 5 Octombrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Corbi
Sambata, 4 Octombrie 2014, 13:00
Juniori, Juniori C 2000, etapa 5
Teren: Muscelul II / Campulung
Sambata, 4 Octombrie 2014, 13:00
Teren: Muscelul II / Campulung
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 6
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 28 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Sambata, 27 Septembrie 2014, 13:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 6
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Sambata, 27 Septembrie 2014, 13:00
Teren: Grup Scolar Colibasi / Mioveni
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Nord, etapa 5
Teren: Comunal / Vladesti
Duminica, 21 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Comunal / Vladesti
Joi, 11 Septembrie 2014, 17:00
Liga a IV -a, Seniori, etapa 4
Teren: Central Rucar / Rucar
Joi, 11 Septembrie 2014, 17:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Joi, 11 Septembrie 2014, 15:00
Liga IV-a, Juniori A 1, etapa 4
Teren: Central Rucar / Rucar
Joi, 11 Septembrie 2014, 15:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Joi, 11 Septembrie 2014, 11:00
Juniori, Juniori D 2002, etapa 2
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Joi, 11 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Muscelul 1 / Campulung
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Liga a V-a, Seria Centru 2, etapa 3
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti
Duminica, 7 Septembrie 2014, 11:00
Teren: Central / Sat Barzesti/Com.Vulturesti