Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2020/2021
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2017/2018
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
Duminica, 29 Iulie 2018, 11:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 29 Iulie 2018, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 7 Iulie 2018, 17:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Sambata, 7 Iulie 2018, 17:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 30
Teren: Arpechim / Pitesti
Duminica, 24 Iunie 2018, 11:00
Teren: Arpechim / Pitesti
Joi, 21 Iunie 2018, 18:30
Liga a V-a, Centru, etapa 32
Teren: Central Tigveni / Tigveni
Joi, 21 Iunie 2018, 18:30
Teren: Central Tigveni / Tigveni
JOC AMANAT pentru 21.06.2018
Duminica, 17 Iunie 2018, 17:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 29
Teren: Central / Faget
Duminica, 17 Iunie 2018, 17:00
Teren: Central / Faget
Amanat.
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 33
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 10 Iunie 2018, 14:00
Liga a V-a, Sud, etapa 28
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 10 Iunie 2018, 14:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 23
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 3 Iunie 2018, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 26
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 27 Mai 2018, 11:00
Teren: Comunal / Stolnici
Sambata, 26 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 26
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 26 Mai 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 25 Mai 2018, 19:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 22
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Vineri, 25 Mai 2018, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Sud, etapa 25
Teren: Comunal / Stolnici
Joi, 24 Mai 2018, 18:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 21
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 20 Mai 2018, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 20 Mai 2018, 17:00
Liga a V-a, Nord, etapa 21
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 20 Mai 2018, 17:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Vineri, 18 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 13
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Vineri, 18 Mai 2018, 19:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Joi, 17 Mai 2018, 18:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 16
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 17 Mai 2018, 18:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 16
Teren: Central / Faget
Marti, 15 Mai 2018, 18:00
Teren: Central / Faget
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 20
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 13 Mai 2018, 11:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 12 Mai 2018, 09:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 10
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Sambata, 12 Mai 2018, 09:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 10 Mai 2018, 19:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 17
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Joi, 10 Mai 2018, 19:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a IV-a Sferturi, etapa 1
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Miercuri, 9 Mai 2018, 18:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 25
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Duminica, 6 Mai 2018, 11:00
Teren: Central/Scoala / Cateasca
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 22
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 5 Mai 2018, 11:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Joi, 3 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 24
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Joi, 3 Mai 2018, 18:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 14
Teren: Aripi / Pitesti
Miercuri, 2 Mai 2018, 18:00
Teren: Aripi / Pitesti
Marti, 1 Mai 2018, 18:00
Liga a V-a, Sud, etapa 16
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Marti, 1 Mai 2018, 18:00
Teren: Central Caldararu / Caldararu
Joc reprogramat pe data de 1.05.2018
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 18
Teren: Central Rucar / Rucar
Duminica, 29 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Rucar / Rucar
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:30
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 21
Teren: Central / Poiana Lacului
Sambata, 28 Aprilie 2018, 17:30
Teren: Central / Poiana Lacului
Vineri, 27 Aprilie 2018, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 7
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Vineri, 27 Aprilie 2018, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Joi, 26 Aprilie 2018, 19:15
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 17
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 26 Aprilie 2018, 19:15
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 24 Aprilie 2018, 19:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 11
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Marti, 24 Aprilie 2018, 19:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
AMANAT PE 24.04.2018
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 17
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Duminica, 22 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Parc Leresti / LERESTI
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:30
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 20
Teren: Central / Faget
Sambata, 21 Aprilie 2018, 13:30
Teren: Central / Faget
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 19
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Sambata, 14 Aprilie 2018, 10:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 15
Teren: Aripi / Pitesti
Sambata, 14 Aprilie 2018, 10:00
Teren: Aripi / Pitesti
Joi, 12 Aprilie 2018, 19:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 15
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 12 Aprilie 2018, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 15
Teren: Central Godeni / Godeni
Vineri, 6 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central Godeni / Godeni
Joi, 5 Aprilie 2018, 16:30
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 18
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Joi, 5 Aprilie 2018, 16:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 3 Aprilie 2018, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 3 Aprilie 2018, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 14
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Duminica, 1 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Comunal / Bughea de Jos
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 17
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 31 Martie 2018, 16:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 30 Martie 2018, 19:45
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 13
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 30 Martie 2018, 19:45
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Echipa C.S.F.C. Pitesti 2008 nu s-a prezentat la joc
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 16
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Duminica, 18 Martie 2018, 11:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Teren Sintetic / Mioveni
Duminica, 10 Decembrie 2017, 12:00
Liga a V-a, Centru, etapa 17
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 10 Decembrie 2017, 12:00
Teren: Central Ciofrangeni / Ciofrangeni
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 15
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 3 Decembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 2 Decembrie 2017, 14:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 15
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 2 Decembrie 2017, 14:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Vineri, 1 Decembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 16
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 1 Decembrie 2017, 15:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 15
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 26 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Marti, 21 Noiembrie 2017, 14:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 11
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 21 Noiembrie 2017, 14:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 14
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 19 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Stejarul / Sat Zgripcesti/ Com. Beleti Negresti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 12
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 12 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:45
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 12
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 11 Noiembrie 2017, 14:45
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 10
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Vineri, 10 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 8 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 11
Teren: Comunal / Birla
Duminica, 5 Noiembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Birla
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 15:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 9
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 3 Noiembrie 2017, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Luni, 30 Octombrie 2017, 19:30
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria A, etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Luni, 30 Octombrie 2017, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 10
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 29 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Central / Poiana Lacului
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 11
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 29 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 9
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 22 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 7
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Vineri, 20 Octombrie 2017, 15:00
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 8
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 18 Octombrie 2017, 19:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Marti, 17 Octombrie 2017, 14:30
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 7
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Marti, 17 Octombrie 2017, 14:30
Teren: Tablierul Pitesti / Pitesti
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 8
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 15 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 6
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 2/Pista atletism / Pitesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 13 Octombrie 2017, 18:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 12 Octombrie 2017, 16:30
Liga a V-a, Centru, etapa 8
Teren: Comunal / Ratesti
Joi, 12 Octombrie 2017, 16:30
Teren: Comunal / Ratesti
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 7
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 8 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 7
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 7 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a III-a Optimi, etapa 1
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Miercuri, 4 Octombrie 2017, 16:30
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 6
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Duminica, 1 Octombrie 2017, 11:00
Teren: Comunal Stefan cel Mare / Stefan cel Mare
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 6
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 30 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 29 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 29 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 5
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 24 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Vineri, 22 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 3
Teren: /
Vineri, 22 Septembrie 2017, 16:00
Teren: /
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a II-a, etapa 1
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Miercuri, 20 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Parc Izvoru / Izvoru
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 4
Teren: Comunal / Popesti
Duminica, 17 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Comunal / Popesti
Joi, 14 Septembrie 2017, 18:30
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 14 Septembrie 2017, 18:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 14 Septembrie 2017, 17:30
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 2
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 14 Septembrie 2017, 17:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 18:00
Liga a V-a, Centru, etapa 2
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Miercuri, 13 Septembrie 2017, 18:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Amanat, echipa AS Vointa Budeasa se afla in turneu in Grecia.
Luni, 11 Septembrie 2017, 16:00
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 1
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Luni, 11 Septembrie 2017, 16:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Luni, 11 Septembrie 2017, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 1
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Luni, 11 Septembrie 2017, 17:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Liga a V-a, Nord, etapa 3
Teren: Central Boteni / Boteni
Duminica, 10 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Central Boteni / Boteni
Vineri, 8 Septembrie 2017, 18:00
Juniori, Juniori D - 2005/2006(8+1) Seria B, etapa 1
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Vineri, 8 Septembrie 2017, 18:00
Teren: Viitorul Alexandru Duminica / Pitesti
Joi, 7 Septembrie 2017, 19:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 TUR, etapa 1
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Joi, 7 Septembrie 2017, 19:00
Teren: Grup Scolar Colibasi Iarba / Mioveni
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 2
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 3 Septembrie 2017, 11:00
Teren: Complex Albota Teren 1 / Albota
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 1
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Duminica, 27 August 2017, 11:00
Teren: Central Priboieni / Priboieni
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Liga a IV-a FORTUNA SPORTS, Seniori, etapa 1
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Sambata, 26 August 2017, 11:00
Teren: Municipal / Curtea de Arges
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Cupa Romaniei 2018 - 2019, Faza a I-a, etapa 1
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Duminica, 20 August 2017, 11:00
Teren: Comunal / Sat Tutana/Com.Baiculesti
Joi, 17 August 2017, 19:00
Jocuri Amicale, etapa 5
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 17 August 2017, 19:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 13 August 2017, 11:00
Jocuri Amicale, etapa 4
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 13 August 2017, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Miercuri, 9 August 2017, 18:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Miercuri, 9 August 2017, 18:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Duminica, 6 August 2017, 18:00
Jocuri Amicale, etapa 2
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 6 August 2017, 18:00
Teren: Comunal / Stolnici
Duminica, 6 August 2017, 11:00
Jocuri Amicale, etapa 1
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 6 August 2017, 11:00
Teren: Galasesti Budeasa / Budeasa
Duminica, 30 Iulie 2017, 10:00
Jocuri Amicale, etapa 2
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 30 Iulie 2017, 10:00
Teren: Central Recea / Recea
Joi, 27 Iulie 2017, 19:00
Jocuri Amicale, etapa 3
Teren: Central Bradu / Bradu
Joi, 27 Iulie 2017, 19:00
Teren: Central Bradu / Bradu