Meciuri arbitrate
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 16
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 31 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Berevoesti / Berevoesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Liga 5 Centru, etapa 12
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 17 Martie 2024, 11:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 13
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 17 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Central Valea Mare Pravat / Valea Mare Pravat
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 12
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Duminica, 10 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Comunal Hirtiesti / Hirtiesti
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 15
Teren: Tineretului / Topoloveni
Sambata, 9 Decembrie 2023, 11:00
Teren: Tineretului / Topoloveni
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 9
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 19 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 8
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 12 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 9
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: International Lazar Company / Sat Valea Uleiului, Com.Valea Iasului
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 7
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Duminica, 5 Noiembrie 2023, 11:00
Teren: D.L.R Pitesti - Bascov / Bascov
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 8
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 4 Noiembrie 2023, 12:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 6
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 22 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Central Recea / Recea
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 5
Teren: Comunal / Harsesti
Duminica, 15 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Comunal / Harsesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Juniori U19(2005-2006), etapa 6
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Sambata, 14 Octombrie 2023, 10:00
Teren: Central/Vranesti / Calinesti
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 4
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Sola Gratia / Dragoslavele
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 5
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Sambata, 7 Octombrie 2023, 12:00
Teren: Central Domnesti / Domnesti
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Sud, etapa 3
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 5 Nord, etapa 2
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Central Contesti / Sat Contesti/Com.Davidesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Juniori U15 - Seria A, etapa 1
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 16 Septembrie 2023, 09:30
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Liga 4 Seniori, etapa 1
Teren: Central / Costesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 12:00
Teren: Central / Costesti