Meciuri arbitrate
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Liga a V-a, Centru, etapa 33
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Duminica, 17 Iunie 2018, 11:00
Teren: Edilul Pitesti / Pitesti
Vineri, 25 Mai 2018, 19:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 14
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Vineri, 25 Mai 2018, 19:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Juniori, Juniori A1 - 1999/2000, etapa 24
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Miercuri, 16 Mai 2018, 18:00
Teren: Gicu Preda / Sat Serboieni/Com. Buzoesti
Sambata, 12 Mai 2018, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 10
Teren: Central Bradu / Bradu
Sambata, 12 Mai 2018, 09:00
Teren: Central Bradu / Bradu
Vineri, 4 Mai 2018, 17:00
Juniori, Juniori E Grupa A - 2007/2008(6+1), etapa 16
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 4 Mai 2018, 17:00
Teren: Nicolae Dobrin Valea Ursului/ Han / Bascov
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:30
Juniori, Juniori E Grupa B - 2007/2008(6+1), etapa 14
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Vineri, 27 Aprilie 2018, 18:30
Teren: Deportivo Malureni / Sat Zarnesti/Com.Malureni
Amanat.
Marti, 24 Aprilie 2018, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 7
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 24 Aprilie 2018, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Liga a V-a, Sud, etapa 19
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Duminica, 15 Aprilie 2018, 11:00
Teren: Central 1 Lunca Corbului / Lunca Corbului
Joi, 12 Aprilie 2018, 10:30
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 5
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Joi, 12 Aprilie 2018, 10:30
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 3 Aprilie 2018, 09:00
Juniori, Juniori C - 2003/2004 RETUR, etapa 4
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti
Marti, 3 Aprilie 2018, 09:00
Teren: Nicolae Dobrin Teren 4 Sintetic Mare / Pitesti