Nitescu Daniel
Pitesti
Costesti, 7 Decembrie 1966
Observator de arbitri
Asociatia Judeteana de Fotbal Arges
Pitesti, Str. Nicolae Dobrin Nr.12
Tel: 0728035945
Tel: 0348445545
Fax: 0348445554
Email: [email protected]
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei 16-imi | ||
Belega Eduard | 2 | ||||||
State Tiberiu-Andrei | 1 | ||||||
Neacsu Florin Ionut | 2 | ||||||
Enache Ionut | 3 | ||||||
Stanciu Cristian - Marius | 2 | ||||||
Enachescu Liviu | 2 | ||||||
Geanta Andy Catalin | 1 | ||||||
Prodan Florin Bogdan | 3 | ||||||
Radulescu Eduard Mihai | 1 | ||||||
Lilea Leonard | 1 | ||||||
Dinca Adrian Aurelian | 1 | ||||||
Stoian Alexandru | 1 | ||||||
Marinescu Ionut Bogdan | 1 | ||||||
Duma Aurelian Florin | 1 | ||||||
Jucatoru Florian Marius | 1 | ||||||
Paterau Mihnea Andrei | 1 | ||||||
Yamamura Mihail-Maro | 2 | ||||||
Motoi Flavius | 4 | ||||||
Melesteu Nicolae-Daniel | 1 | ||||||
Bunda Daniel Nicolae | 1 | ||||||
Voicu Cosmin George | 1 | ||||||
Sandru Mario - Valentin | 3 | ||||||
Chitac Gabriel Andrei | 1 | ||||||
Stefanescu Alexandru | 2 | ||||||
Dragomir Mihai Traian | 1 | ||||||
Anghel Marian-Daniel | 1 | ||||||
Slavila Mario - Alexandru | 1 | ||||||
Serban Costel-Valentin | 1 | ||||||
Robea Constantin Adrian | 1 | ||||||
Udeanu Grigorie | 1 | ||||||
Marin Nicusor Florentin | 1 | ||||||
Frincu Eduard | 1 | ||||||
Colan David Andrei | 1 |
Nume | Competiția | Nr. jocuri | |||||
Liga 4 Seniori | Liga 5 Sud | Liga 5 Centru | Liga 5 Nord | Cupa Romaniei - Tur preliminar | Cupa Romaniei 16-imi | ||
A C S Poiana Lacului | 1 | ||||||
A C S Dacia Stefanesti | 1 | ||||||
A C S International Valea Iasului 2022 | 2 | ||||||
A C S Costesti | 2 | ||||||
A C S Victoria Buzoiesti | 2 | ||||||
A S C S Domnesti | 3 | ||||||
C S DLR Pitesti | 1 | ||||||
A C S Speed Academy Pitesti | 1 | ||||||
A S Viitorul Stefan cel Mare | 2 | ||||||
A C S Recea | 3 | ||||||
A C S Steaua Negrasi | 1 | ||||||
A C S Mirosi | 1 | ||||||
A S Unirea Tricolor Serbanesti | 2 | ||||||
A C S Balilesti | 1 | ||||||
A C S Viitorul 2019 Calinesti | 3 | ||||||
A C S Fotbal Club Corbi | 2 | ||||||
A S Ciofringeni | 1 | ||||||
C S Sporting Pitesti | 1 | ||||||
A S Rapid Davidesti | 1 | ||||||
A C S Vulturii Vulturesti | 1 |