Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
Miercuri, 5 Iunie 2019, 18:00
Liga a IV- a Play-Off, etapa 8
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Miercuri, 5 Iunie 2019, 18:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Liga a IV- a Play-Off, etapa 6
Teren: CSM / Onesti
Miercuri, 29 Mai 2019, 18:00
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 11 Mai 2019, 15:00
Liga a IV- a Play-Off, etapa 1
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 11 Mai 2019, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Vineri, 10 Mai 2019, 17:00
Juniori U13 Play-off, etapa 9
Teren: Letea Veche /
Vineri, 10 Mai 2019, 17:00
Teren: Letea Veche /
Miercuri, 8 Mai 2019, 18:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 22
Teren: Nicolae Balcescu /
Miercuri, 8 Mai 2019, 18:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Miercuri, 8 Mai 2019, 16:00
Juniori U13 Play-out Seria 2, etapa 8
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Miercuri, 8 Mai 2019, 16:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Luni, 6 Mai 2019, 17:00
Juniori U13 Play-off, etapa 6
Teren: Letea Veche /
Luni, 6 Mai 2019, 17:00
Teren: Letea Veche /
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 21
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 5 Mai 2019, 11:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 20
Teren: Darmanesti /
Sambata, 27 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Darmanesti /
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 17:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 19
Teren: Galbeni / Filipesti
Miercuri, 24 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Galbeni / Filipesti
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 18
Teren: Oituz /
Sambata, 20 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Oituz /
Sambata, 20 Aprilie 2019, 15:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 18
Teren: Siretul /
Sambata, 20 Aprilie 2019, 15:00
Teren: Siretul /
Vineri, 19 Aprilie 2019, 17:30
Juniori U 15 Play-out, etapa 9
Teren: Aerostar II / Bacau
Vineri, 19 Aprilie 2019, 17:30
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 17
Teren: Helegiu / Helegiu
Duminica, 14 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Helegiu / Helegiu
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 16
Teren: Cornatel / Urechesti
Duminica, 7 Aprilie 2019, 11:00
Teren: Cornatel / Urechesti
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 16
Teren: Darmanesti /
Sambata, 6 Aprilie 2019, 17:00
Teren: Darmanesti /
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:00
Juniori U 15 Play-off, etapa 7
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 6 Aprilie 2019, 10:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 14
Teren: Magiresti / Magiresti
Duminica, 24 Martie 2019, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 16 Martie 2019, 15:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 13
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 16 Martie 2019, 15:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Juniori U13 Play-off, etapa 1
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 16 Martie 2019, 11:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Duminica, 10 Martie 2019, 10:00
Juniori U 11 Play-Off, etapa 1
Teren: Baza Nautica /
Duminica, 10 Martie 2019, 10:00
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 12
Teren: CSM / Onesti
Sambata, 9 Martie 2019, 15:00
Teren: CSM / Onesti
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 11
Teren: Helegiu / Helegiu
Duminica, 4 Noiembrie 2018, 11:00
Teren: Helegiu / Helegiu
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 11
Teren: Letea Veche /
Sambata, 3 Noiembrie 2018, 14:00
Teren: Letea Veche /
Vineri, 26 Octombrie 2018, 16:00
JUNIORI U13, etapa 12
Teren: Lucretiu Avram /
Vineri, 26 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Lucretiu Avram /
Joi, 25 Octombrie 2018, 16:00
JUNIORI U9, etapa 10
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Joi, 25 Octombrie 2018, 16:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 9
Teren: Letea Veche /
Sambata, 20 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Letea Veche /
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 8
Teren: Caşin / Caşin
Duminica, 14 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Caşin / Caşin
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 8
Teren: Darmanesti /
Sambata, 13 Octombrie 2018, 15:00
Teren: Darmanesti /
Vineri, 12 Octombrie 2018, 17:00
JUNIORI U13, etapa 10
Teren: Baza Nautica /
Vineri, 12 Octombrie 2018, 17:00
Teren: Baza Nautica /
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 7
Teren: Nicolae Balcescu /
Duminica, 7 Octombrie 2018, 11:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 6
Teren: Darmanesti /
Sambata, 29 Septembrie 2018, 17:00
Teren: Darmanesti /
Vineri, 21 Septembrie 2018, 15:30
JUNIORI U15-BACAU, etapa 8
Teren: Aerostar II / Bacau
Vineri, 21 Septembrie 2018, 15:30
Teren: Aerostar II / Bacau
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
LIGA a IV-a-Seria Valea Trotusului, etapa 4
Teren: Magiresti / Magiresti
Duminica, 16 Septembrie 2018, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
JUNIORI U13, etapa 5
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 8 Septembrie 2018, 09:30
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 8 Septembrie 2018, 15:00
LIGA a IV-a-Seria Bacau, etapa 3
Teren: Nicolae Balcescu /
Sambata, 8 Septembrie 2018, 15:00
Teren: Nicolae Balcescu /
Joi, 6 Septembrie 2018, 10:00
JUNIORI U11, etapa 5
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Joi, 6 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 10:00
JUNIORI U15-BACAU, etapa 4
Teren: Lucretiu Avram /
Miercuri, 5 Septembrie 2018, 10:00
Teren: Lucretiu Avram /