Meciuri arbitrate
- 2023/2024
- 2022/2023
- 2021/2022
- 2019/2020
- 2018/2019
- 2016/2017
- 2015/2016
- 2014/2015
- 2013/2014
- 2012/2013
- 2011/2012
- 2010/2011
- 2009/2010
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 19
Teren: Dofteana /
Duminica, 21 Aprilie 2024, 11:00
Teren: Dofteana /
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4-Seria 1, etapa 17
Teren: Baza Nautica /
Sambata, 20 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Baza Nautica /
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Liga 4-Seria 1, etapa 16
Teren: Teren Dămienești,com Dămienești / Dămieneșști
Duminica, 14 Aprilie 2024, 12:00
Teren: Teren Dămienești,com Dămienești / Dămieneșști
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Liga 4-Seria 1, etapa 15
Teren: Siretul /
Sambata, 6 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Siretul /
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Campionatul Judetean U19, etapa 15
Teren: Magura Casin /
Joi, 4 Aprilie 2024, 17:00
Teren: Magura Casin /
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 16
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 30 Martie 2024, 11:00
Teren: Magiresti / Magiresti
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Liga 4-Seria 1, etapa 14
Teren: Central / Sascut
Sambata, 30 Martie 2024, 15:00
Teren: Central / Sascut
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 13
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Duminica, 24 Martie 2024, 11:00
Teren: Comuna Faraoani ,Sat Valea Mare / Faraoani
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Liga 4-Seria 2, etapa 15
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 23 Martie 2024, 15:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 13
Teren: Manastirea Casin /
Duminica, 10 Martie 2024, 11:00
Teren: Manastirea Casin /
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 17:00
Cupa României Faza Județeană, etapa 2
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 18 Noiembrie 2023, 17:00
Teren: Green Club (Baza Nautica) / Bacau
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Liga 4-Seria 2, etapa 12
Teren: Darmanesti /
Sambata, 11 Noiembrie 2023, 14:00
Teren: Darmanesti /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Liga 4-Seria 2, etapa 8
Teren: Tg. Ocna /
Sambata, 14 Octombrie 2023, 15:00
Teren: Tg. Ocna /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 7
Teren: Racaciuni /
Duminica, 8 Octombrie 2023, 11:00
Teren: Racaciuni /
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 7
Teren: SIRETUL / SAUCESTI
Sambata, 7 Octombrie 2023, 11:00
Teren: SIRETUL / SAUCESTI
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 2, etapa 6
Teren: Darmanesti /
Sambata, 30 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Darmanesti /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 5
Teren: Caiuti /
Duminica, 24 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Caiuti /
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Liga 4-Seria 1, etapa 5
Teren: SIRETUL / SAUCESTI
Sambata, 23 Septembrie 2023, 16:00
Teren: SIRETUL / SAUCESTI
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 4
Teren: Beresti Tazlau / Beresti Tazlau
Duminica, 17 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Beresti Tazlau / Beresti Tazlau
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 1, etapa 4
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Sambata, 16 Septembrie 2023, 11:00
Teren: CSM Moinesti / Moinesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Liga 4-Seria 2, etapa 3
Teren: Bratesti / Bratesti
Duminica, 10 Septembrie 2023, 11:00
Teren: Bratesti / Bratesti
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Liga 4-Seria 1, etapa 3
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău
Sambata, 9 Septembrie 2023, 17:00
Teren: Constantin Anghelache(fostă Letea) / Bacău